کد خبر: ۷۱۴۱۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
کد خبر : ۷۱۴۱۱۰۳

مدیر گروه بیمه بانک کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به مطلوب بودن تعرفه‌های بیمه‌ای امسال در بخش کشاورزی، به کشاورزان گفت : بیمه کردن محصولات خود را فراموش نکنند.

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،فرشاد صابری مدیر گروه بیمه بانک کشاورزی استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال تعرفه‌های متفاوت با تعهدات خوبی برای بیمه کشاورزی در نظر گرفته شده، گفت : امسال با تلاش‌های صورت گرفته تعهدات را در بخش‌های مختلف زراعت و باغبانی دو برابر کرده‌ایم.

او گفت : امسال همچنین تعهدات بیمه‌ای در بخش دام نیز افزایش ۲۵۰ درصدی دارد که این موضوع به نفع دامداران است. به عنوان مثال در حوزه بیمه دام‌های صنعتی پارسال سقف تعهدات بیمه‌ای پرداخت غرامت هفت میلیون تومانی بود که امسال این میزان به حدود ۱۸ میلیون تومان رسیده است.

مدیر گروه بیمه بانک کشاورزی استان کرمانشاه افزود: در بخش ماهیان گرمابی هم با تلاش‌های انجام گرفته با وجود کاهش ۲۲ درصدی تعرفه حق بیمه در سال جاری، افزایش تعهدات را خواهیم داشت که این نوید خوبی برای آبزی‌پروران است.

صابری با توصیه به کشاورزان برای بیمه کردن محصولات خود، گفت: کشاورزان با مشورت کارشناسان بیمه‌ای می‌توانند در جریان تعرفه‌های بیمه‌ای امسال قرار گرفته و نسبت به انتخاب تعرفه متناسب با شرایط مطلوب برای محصولات خود اقدام کنند.

او با اشاره به خطرپذیری فعالیت در بخش کشاورزی به علت وابستگی زیاد آن به شرایط جوی، از کشاورزان استان خواست برای اطمینان خاطر و جلوگیری از خسارات احتمالی، نسبت به بیمه محصولات زراعی و باغی خود اقدام کنند.

صابری سپس با اشاره به آغاز زمان بیمه کشت‌های پاییزه از اول مهر گفت: کشاورزان حداقل تا پایان آذر ماه فرصت دارند نسبت به بیمه کردن محصولات خود اقدام کنند.

صابری افزود: بر اساس پیش بینی‌های هواشناسی صورت گرفته امسال سال زراعی پرخطری را در پیش داریم که این مهم ضرورت اهتمام بیشتر کشاورزان به بیمه کردن محصولاتشان را نشان می‌دهد.

مدیر گروه بیمه بانک کشاورزی استان کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰ هزار هکتار از اراضی زراعی استان کرمانشاه زیر پوشش بیمه رفته، گفت: در سال‌های گذشته این میزان تا ۲۰۰ هزار هکتار هم می‌رفت و امیدواریم امسال شاهد زیر پوشش بیمه رفتن اراضی استان در سطح بیشتری باشیم .

 

 

انتهای پیام/د

تعهدات در بخش‌های مختلف زراعت و باغبانی دو برابر شد

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر