کد خبر: ۷۱۴۱۳۳۲
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵
کد خبر : ۷۱۴۱۳۳۲

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران گفت: با توجه به کاهش دما و بارش برف در ارتفاعات ۳۳ اکیپ راهداری در جاده‌های برفگیر مازندران استقرار یافت.

عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، گفت: با توجه به هشدار سازمان هواشناسی و ورود توده هوای سرد به کشور، راهداران این اداره کل با استقرار در مناطق برفگیر و کوهستانی، به اجرای عملیات  برف روبی و ایمن سازی جاده‌های کوهستانی پرداختند.

او افزود: این اداره کل به منظور حفظ ایمنی جاده‌ها و تردد روان وسایل نقلیه و جلوگیری از بروز سوانح رانندگی با کلیه امکانات  و اکیپ‌های راهداری خود آمادگی کامل برای عملیات راهداری را دارد.

نجفی گفت: با شروع زمستان ۳۳ اکیپ راهداری در قالب ۲۵۰ ماشین و ۳۵۰ راهدار در محور‌های مواصلاتی استان مستقر شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران استان طول محور‌های برفگیر مازندران را ۳ هزار و ۷۰۰ کیلومتر اعلام کرد و افزود: در حال حاضر ۲۲ راهدارخانه در محور‌های مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.

نجفی گفت: با توجه به کاهش دما و بارش برف در سطح محور‌های کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محور‌های کوهستانی را دارند توصیه می‌شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

گفتنی است: مسافران و رانندگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات از آمار و ارقام تردد در محور‌های استان و کشور همچنین آگاهی از آخرین وضعیت راه‌ها و انسداد‌ها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و  شرایط جوی به سایت www.۱۴۱.ir مراجعه کرده و یا با تلفن گویای ۱۴۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ م

فعالیت ۳۳ اکیپ راهداری در جاده‌های مازندران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر