کد خبر: ۷۱۴۱۳۵۱
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
کد خبر : ۷۱۴۱۳۵۱

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی این استان، عاملان قتل مسلحانه جوان ۳۵ ساله زاهدانی پس از یک سال فرار به دام افتادند.

دستگیری عاملان قتل مسلحانه جوان زاهدانی پس از یک سال فرارسردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، گفت: بیست و ششم آبان ماه سال ۹۷ در پی قتل مسلحانه جوانی ۳۵ ساله در زاهدان موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

او  افزود: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد متهمان به دلیل اختلافات مالی با مقتول، او را با ضربات متعدد چاقو و شلیک چند گلوله با سلاح کلاش و کلت کمری به قتل رسانده و از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با یک سری تحقیقات گسرده میدانی و استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی در کمتر از یک روز عاملان این جنایت را شناسایی و مشخص شد آنان پس از ارتکاب به جنایت به کشور افغانستان گریخته اند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده که به طور جد، در صدد دستگیری قاتلان بودند در اواخر شهریور ماه سال جاری از حضور یکی از متهمان در شهرستان "هیرمند" مطلع و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه او را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سردار قنبری بیان داشت: با دستگیری یکی از قاتلان مشخص شد، ۲ همدست دیگرش پس از ورود به کشور، به شهر اصفهان گریخته اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: سرانجام با پیگیری و تلاش مستمر کارآگاهان پلیس آگاهی، مخفیگاه ۲ متهم دیگر پرونده در شهر اصفهان شناسایی و روز گذشته تیم‌های عملیات ویژه پلیس آگاهی با اخذ نیابت قضائی آن‌ها در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی پس از یک سال فرار دستگیر کردند.

سردار قنبری با اشاره به اعتراف متهمان به بزه ارتکابی خاطرنشان کرد: عاملان این جنایت با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/ع

قتل مسلحانه در زاهدان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر