کد خبر: ۷۱۴۱۵۹۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
کد خبر : ۷۱۴۱۵۹۶
گروه : قم » قم
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد؛

امیرآبادی گفت: هنرمندان قمی به ویژه آنان که می‌خواهند در گام دوم انقلاب ورود کنند مراقب باشند در دام مسائل حاشیه‌ای گرفتار نشوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم، احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در اختتامیه بیست و یکمین جشنواره تئاتر قم که در تالار شهید آوینی برگزار شد، ضمن تبریک میلاد نبی مکرم اسلام و امام جعفر امام صادق (ع) گفت: تئاتر قم در سال‌های اخیر رشد بسیار خوبی داشته است و کار‌های ارزنده‌ای را به تولید می‌رسانند.

امیرآبادی با بیان اینکه رشد تئاتر قم در طول سال‌های اخیر را مقرون زحمات اساتید برجسته و هنرمندان جوان هستیم، تصریح کرد: جوانان در پویایی تئاتر قم نقش بسزایی دارند و در راه بسیار پرپیچ و خمی قدم گذاشتند که با وجود دشواری کاری بسیار ارزشمند است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به هنرمندان قمی با تاکید براینکه هنرمندان قمی باید مراقب باشند به مسائل حاشیه‌ای کشیده نشوند، تصریح کرد: هنرمندانی که می‌خواهند در گام دوم انقلاب ورود کنند باید مراقب باشند حاشیه سراغشان نیاید.

امیرآبادی با اشاره به برخی برنامه‌های جشن و شادی که در قم برگزار می‌شود، گفت: برگزاری چنین برنامه‌هایی در قم یک ضرورت است و مردم قم نیاز دارند که شاد باشند و یک شهر زنده و پویا و شادی را در کنار ارزش‌های اسلامی داشته باشند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی هنرتئاتر قم گفت: هنرمندان قمی می‌توانند در این راه از بخش خصوصی بهره ببرند که به عنوان مثال می‌شود به راه اندازی خانه نمایش قم اشاره کرد.

او  تاکید کرد: باید مراقب بود که حواشی سراغ ما نیاید که اصل کار را مورد خدشه قرار دهد که این مسئله در قم یک مهم به شمار می‌رود هرچند تا امروز هنرمندان قمی به عنوان سرآمد هنرمندان تئاتر کشور این موضوع را رعایت کردند و ما نیز موظف هستیم حمایت از هنرتئاتر قم داشته باشیم.

امیرآبادی با اشاره به درخواست حمایت از شهرداری قم برای ایجاد فرهنگسرا‌ها و تماشاخانه‌ها گفت: با ایجاد این مراکز هنرمندان قمی می‌توانند با رعایت ارزش‌ها در این مجموعه‌ها حضور یابند و توانمندی خود را به نمایش بگذارند و مردم قم از این توانمندی‌ها بهره ببرند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، احداث مجموعه فرهنگی خیابان امام خمینی را مورد توجه قرار داد وگفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای آغاز به کار این مجموعه برای هنرمندان قمی گام‌های ارزشمندی برداشته است و ما نیز به سهم خود در این مسیر کمک خواهیم کرد.

انتهای پیام/ح

هنرمندان در گام دوم انقلاب مراقب دام مسائل حاشیه‌ای باشند

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر