کد خبر: ۷۱۴۱۷۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
کد خبر : ۷۱۴۱۷۴۳

با هدف اجرای برنامه‌های مشترک در زمینه ترویج کتاب‌خوانی کانون و نهاد کتابخانه‌های استان کرمانشاه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش    گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،فتاحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت :  اداره‌های کل کانون پرورش فکری و نهاد کتابخانه‌های استان کرمانشاه، با هدف اجرای برنامه‌های مشترک در زمینه ترویج کتاب‌خوانی برای کودکان‌ونوجوانان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

او گفت : این تفاهم نامه مابین اداره‌های کل کانون و نهاد کتابخانه‌های استان کرمانشاه با هدف بهره‌مندی از امکانات و توان‌مندی‌های یکدیگر برای ارتقای سطح آگاهی و دانایی شهروندان و تقویت فرهنگ مطالعه و همچنین، در جهت ارتقای مطالعه از طریق مسابقه‌ها، گردهمایی، معرفی و نقد کتاب در حوزه کودک‌ونوجوان، .. به امضا رسید.

فتاحی با استقبال از اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی برای کودکان‌ونوجوانان با سازمان‌ها و اداره‌های مختلف فرهنگی استان کرمانشاه، بر اهتمام ویژه این اداره کل برای ارتقای سطح آگاهی‌و مطالعه در میان کودکان‌ونوجوانان تاکید کرد.

معصومه حسنی‌خوانسار مدیرکل کتابخانه های استان کرمانشاه با ابراز خرسندی از امضای تفاهم‌نامه همکاری با اداره کل کانون پرورش فکری استان کرمانشاه، از آمادگی این اداره کل برای انجام و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی برای مخاطبان کودک‌ونوجوان خبر داد.

او گفت : تفاهم‌نامه همکاری میان اداره‌های کل کانون و نهاد کتابخانه‌های استان کرمانشاه در ۶ ماده تهیه شده است که به مدت یک‌سال معتبر و در صورت موفقیت طرح‌ها و رضایت طرفین قابل تمدید خواهد بود .

 

 

انتهای پیام/د

اجرای برنامه‌های مشترک در زمینه ترویج کتاب‌خوانی

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر