کد خبر: ۷۱۴۱۷۷۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
کد خبر : ۷۱۴۱۷۷۸
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران مطرح کرد؛

سنندجی درباره جزئیات از بازگشایی خطوط مسدود شده «بی آر تی» توضیحاتی داد.

آخرین جزئیات از بازگشایی خطوط مسدود شده بی آر تیپیمان سنندجی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،  در تشریح آخرین وضعیت خطوط ۴ و ۱۰ بی آر تی که از صبح امروز با شروع بارش برف از دور سرویس دهی خارج شدند، گفت: خط ۴ در خطوط ده گانه بی آر تی (بزرگراه چمران) هنوز باز نشده و همکاران ما برای بازگشایی معبر و سرویس دهی به مسافران در این معبر همچنان در حال تلاش هستند.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران در توضیح آخرین وضعیت دیگر خط مسدود شده (خط  ۱۰ بی آر تی) افزود: خط ۱۰ اتوبوس‌های بی آر تی که همه آن را به نام دانشگاه علوم و تحقیقات می‌شناسند تا ابتدای سیمون بولیوار باز است، اما از آن نقطه به بالا نمی‌توانیم اتوبوسی اعزام کنیم.

سنندجی با تأکید مجدد بر اینکه علت از دور خارج شدن سرویس دهی خطوط ۴ و ۱۰ کمبود اتوبوس نیست، گفت: خوشبختانه کمبود اتوبوس نداریم، اما بزرگترین عامل در کنار بارش برف که موجب از سرویس خارج شدن دو خط اتوبوس‌های بی آر تی شد، ورود خودرو‌های شخصی به خط ویژه بود.


بیشتر بخوانید: بارش برف تهران را قفل کرد/ شهرداری تهران غافلگیر شد+ فیلم و عکس 


او با انتقاد از پلیس راهور برای هدایت خودرو‌های سواری به داخل خطوط ویژه برای کاهش ترافیک ادامه داد: پلیس راهور برای کم شدن بار ترافیک صبح امروز اجازه تردد در میدان قدس به سمت شمال را به خودرو‌های سواری نداد و همین امر بار ترافیکی را در تجریش ایجاد کرد و بار ترافیکی تجریش به خیابان ولیعصر(عج) و خط ۷ منتقل شد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تهران تصریح کرد: امیدواریم با کاهش حجم بار ترافیک خودرو‌های سواری نیرو‌های خدمات شهری بتوانند با برف‌روبی معابر امکان سرویس دهی به دو خط ۴ (بزرگراه چمران) و خط ۱۰ (دانشگاه علوم تحقیقیات) را فراهم کنند.

انتهای پیام/

خط بی آر تی بزرگراه چمران همچنان مسدود است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر