کد خبر: ۷۱۴۲۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
کد خبر : ۷۱۴۲۳۳۱

سرمربی کروات شاهین در حالی هدایت این تیم را برعهده گرفته که برای خارج کردن شاهین شهرداری از بحران کار سختی دارد.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از کش و قوس های فراوان سرانجام میشو کریستیچوویچ روز گذشته به صورت رسمی هدایت شاهین شهرداری بوشهر را به عهده گرفت تا در روند نتایج ضعیف این تیم تغییر مثبتی ایجاد کند. این سرمربی کروات پیش از این سرمربی تیم مس رفسنجان و مس کرمان بوده و در برخی تیم‌های باشگاهی کشورش نیز فعالیت داشته است.

پس از جدایی ویسی از شاهین شهرداری گزینه‌های زیادی برای هدایت تیم بوشهری مطرح شد که از جمله آن‌ها مهدی پاشازاده، علیرضا مرزبان، نادر دست نشان و مهرداد کریمیان سرمربی موقت این تیم بودند که هر کدام در مقطعی اصلی‌ترین گزینه سرمربیگری شاهین شهرداری به شمار می‌آمدند، اما در نهایت شرایط همکاری آن‌ها با تیم بوشهری میسر نشد تا مسئولان این باشگاه به فکر جذب یک سرمربی خارجی بیفتند و میشو کریستیچوویچ کروات را به بوشهر بیاورند.


بیشتر بخوانید: آمار قابل تامل تیم لیگ برتری تا پایان هفته یازدهم


عبدالله ویسی پس از صعود شاهین شهرداری به لیگ برتر، وعده داده بود در صورتی که در این تیم بماند و یارگیری در فصل نقل و انتقالات آن چنان که مدنظر او است انجام شود، این تیم در پایان لیگ نوزدهم، در نیمه بالایی جدول قرار می‌گیرد، اما مشکلات تیم بوشهری پیش از شروع لیگ نوزدهم دوچندان شد و بحران‌های مدیریتی و مالکیتی باعث شد تا مسئولان باشگاه برای هدایت تیمشان در لیگ نوزدهم خیلی دیر با ویسی  به توافق برسند.  

تعلل در تمدید قرارداد با ویسی که این تیم را از دسته یک به لیگ برتر آورده بود، باعث شد تا سرمربی جوان شاهین شهرداری نتواند برنامه‌های نقل و انتقالاتی خود را پیش ببرد و برخی از ستارگان شاهین شهرداری که نقش موثری در صعود این تیم به لیگ برتر داشتند، پس از دریافت پیشنهاد‌های بهتر راهی تیم‌های دیگر شدند.


بیشتر بخوانید: زمان عقد قرارداد سرمربی جدید شاهین بوشهر اعلام شد


علاوه بر جدایی بازیکنان کلیدی، ویسی نتوانست بازیکنان مدنظر خود که بیشتر آن‌ها راهی تیم‌های دیگر شده بودند را جذب کند. در نتیجه پس از شروع بازی ها، شاهین شهرداری که پس از چند سال، حضور در بالاترین سطح فوتبال کشور را تجربه می‌کرد، در بازی‌های ابتدایی خود عایدی جز شکست‌های پیاپی نداشت تا مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم برای جدایی به توافق برسند.  

پس از جدایی ویسی، مهرداد کریمیان به عنوان سرمربی موقت هدایت شاهین شهرداری را بر عهده گرفت، اما او هم نتوانست این تیم را از بحران خارج کند و با وجود این که مسئولان باشگاه بدشان نمی‌آمد هدایت تیمشان را به کریمیان که یک سرمربی بومی بود بسپارند، نتایج ضعیف شاهین در دوران سرمربیگری او باعث شد تا مسئولان باشگاه تصمیم بگیرند با میشو کریستیچوویچ وارد مذاکره شوند.


بیشتر بخوانید: شاهین و طلسمی که همچنان پابرجا است


در نهایت و پس از گمانه زنی‌های بسیار، میشو  به عنوان  سرمربی شاهین شهرداری انتخاب شد تا این تیم را از منطقه سقوط خارج کند. هر چند که او در این تیم کار خیلی سختی خواهد داشت و باید تیمی را از بحران خارج کند که هیچ نظارتی در بسته شدن آن نداشته و  تا به اینجای کار رکورد ضعیف‌ترین خط دفاع و یکی از ضعیف‌ترین خط حمله‌های لیگ را به نام خود ثبت کرده است.  

با این شرایط میشو که در مس رفسنجان نتایج متوسطی کسب کرده بود، اکنون هدایت تیمی را برعهده دارد که در بدترین شرایط ممکن به سر می‌برد و با کسب تنها ۲ امتیاز از ۱۰ بازی گذشته، قعرنشین رقابت‌ها است.


بیشتر بخوانید: «کریستیچوویچ» سرمربی شاهین شهرداری بوشهر شد


سرمربی کروات شاهین شهرداری در نخستین تجربه سرمربیگری خود در لیگ برتر باید تیمش را برای دیدار خارج از خانه برابر سایپا تهران آماده کند و باید دید که آیا او می‌تواند شاهین را از بحران خارج کند یا باز هم تغییرات در این تیم بی نتیجه می‌ماند.  

انتهای پیام/ 

کار سخت میشو در شاهین شهرداری 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر