کد خبر: ۷۱۴۲۶۲۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
کد خبر : ۷۱۴۲۶۲۹
گروه : فارس » شیراز

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس گفت: هفتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، حبیب دانش منش رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس اظهار کرد: در هفتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی از ۳۰ واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ۷۹۰ اثر با محوریت فعالیت علمی خلاقانه، بخش ویژه، محتوای فضای مجازی، مسابقه علمی، انجمن علمی برگزیده، کتاب، پژوهش، نشریه علمی، کارآفرینی و اختراع به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

او افزود: همه آثار ارسالی از سوی دبیرخانه جشنواره مورد بررسی و داوری نهایی قرار گرفته است.

حبیب دانش منش ادامه داد: با برپایی نمایشگاهی به مساحت ۷۰۰ متر مربع، روز دوشنبه ۲۷ آبان ساعت ۱۶ در مجتمع طلائیه واقع در دروازه قرآن مراسم افتتاحیه را با حضور مقامات استانی و کشوری خواهیم داشت.

او، هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد شور و نشاط بیشتر و تحرک توام با جهت دهی فعالیت‌های انجمن‌های علمی دانشجویی و ایجاد زمینه به منظور هم افزایی و تقویت ارتباط انجمن‌های علمی دانشجویی از طریق انتقال تجارب موفق، شناسایی انجمن‌های علمی دانشجویی موفق و تقدیر از فعالان این انجمن‌ها عنوان کرد و افزود: این جشنواره همه ساله با حرکت خودجوش دانشجویان در انجمن‌ها برگزار می‌شود.

دانش منش با اشاره به انگیزه بیشتر دانشجویان در جشنواره امسال اظهار امیدواری کرد تا با حمایت بیشتر مسئولان دانشگاه، دانشجویان بتوانند این جشنواره را هرساله با انگیزه بیشتر و خلاقیت‌های جدیدتر برگزار کنند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس در ادامه ویژگی‌های نمایشگاه امسال را، برگزاری تور فناوری، کارگاه آموزشی کار آفرینی، مشاوره حقوقی کسب و کار، مصاحبه با کار آفرینان برتر و ایده شو به منظور ارائه راهکار مناسب جهت معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی عنوان کرد.

هفتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی تا ۲۹ آبان ماه جاری در محل مجتمع طلائیه ادامه دارد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس نیز از پذیرش تکمیل ظرفیت مهرماه سال ۹۸ این دانشگاه از ۳۰ آبان به مدت یک هفته خبر داد.

انتهای پیام/چ

برگزاری جشنواره حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر