کد خبر: ۷۱۴۲۶۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱
کد خبر : ۷۱۴۲۶۵۵

هر بار که تجمع یا اعتراضی در کشور شکل می‌گیرد این سوال مطرح می‌شود که معترضین مردم عادی یا نیرو‌های نفوذی دشمن هستند؟!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، این روز‌ها باز هم کشور شلوغ شده و اعتراضات بنزینی در خیلی از شهر‌ها دیده می‌شود. در مورد اینکه مردم معترض هستند؛ همه اتفاق نظر داریم. اما در دل همین شلوغی‌ها اتفاقاتی افتاده است که عادی به نظر نمی‌رسد و بعید است که کار مردم معترض باشد. در این گزارش بخش‌هایی از مشاهدات میدانی و اخبار شبکه‌های اجتماعی را مرور می‌کنیم تا بتوانیم بهتر تفکیک کنیم که آیا این ناآرامنی‌ها کار مردم عادی است یا پای غریبه‌ها در میان است.

روایت شاهدان عینی از تحرکات مشکوک در اعتراضات بنزینی/ این رفتار‌ها کار مردم عادی نیست + عکس

روایت اول | گروهی هماهنگ در بلوار ابوذر

اولین روایت مربوط به یکی از اهالی بلوار ابوذر در شرق تهران است. راوی می‌گوید: «منزل ما روبروی کانون شلوغی‌های بلوار ابوذر بود و از بالای پشت بام ماجرا رو دنبال می‌کردم. چندتا نکته رو بگم که به چشم دیدم و خیلی جالب بود جمعیتی که دیروز بلوار رو ریختن به هم در بهترین حالت ۵۰ نفر بودن رنج سنی زیر ۲۵ سال بود و همه آموزش دیده بودن یعنی همه کاپشن‌های پفی پوشیده بودن و کلاه و ماسک. حتی ۵-۶ نفرشون کلاهشون یک جور (کلاه روسی) بود که کاملا به چشم میومد»


بیشتر بخوانید: 

علت ایجاد صف‌های طولانی در مقابل برخی جایگاه‌های سوخت چیست؟

سهمیه بنزین خودروهای سواری پلاک عمومی چقدر است؟

تاثیر افزایش قیمت بنزین بر کالا‌های اساسی چقدر است؟

چنبره پروژه خزنده ضدانقلاب به دور مطالبات مردمی/ هرآنچه باید از پشت‌پرده معرکه بنزین بدانید

لو رفتن ادمین‌های ضدانقلاب در داخل کشور/ دم خروس کانال‌های معاند با قطعی اینترنت بیرون زد + تصاویر

۱۲ دلیل برای تصمیم سخت/ چرا بنزین گران شد؟

برخورد با افزایش کرایه تاکسی‌های بین شهری

از فاصله میان مردم با اشرار و فروکش‌کردن ناآرامی‌ها تا آرامش کامل در پایتخت و شهادت مظلومانه یک بسیجی + تصاویر

روایتی دردناک از کارگر پمپ بنزین که جان خود را در جریان اغتشاشات از دست داد + فیلم


این شهروند تهرانی ادامه می‌دهد: «این‌ها اومدن از اتوبان بسیج رد بشن و برن سمت مرکز یگان ویژه، چون فکر میکردن منطقه خالیه، اما یگان امداد توی مقر بودن و با سرعت اومدن بیرون و نذاشتن از اتوبان رد بشن که خب همین باعث شد اتوبان شلوغ بشه و بسته بین ساعت ۴ تا ۵ ونیم. این‌ها از کوچه‌ای که راه ماشین رو به اتوبان نداره اومدن توی بلوار ابوذر و پل اول رو بستن که خود همین کلی ترافیک ایجاد میکنه بعدش اومدن توی پیروزی و رفتن سمت پمپ بنزین سر همایون و بعدش رفتن سمت میدون شهدا.»

او در توصیف آنچه در بلوار ابوذر تهران دیده می‌گوید: «جالب این بود که هر کسی وظیفه‌ای داشت. مثلا سه نفر مامور آتیش سطل آشغال‌ها بودن که خاموش نشه و وقتی من و یکی از کسبه رفتیم خاموش کنیم با قمه تهدید کرد که یا میذاری روشن باشه یا تو رو روش کباب میکنیم که خب واضحا آتیش روشن موند. یکی مامور فیلم برداری بود دو سه نفر خوشش برخورد مسئول هدایت ماشین‌ها به مسیر برعکس بودن و میگفتن راه بسته است که نبود!»

روایت دوم | یزدی‌های معترض یزدی نبودند!

روایت دوم مصاحبه دادستان یزد با رسانه‌ها است. دادستان یزد به رسانه‌ها گفته حدود ۴۰ نفری را دستگیر کردند که اقدام به تخریب اموال عمومی کرده بودند و در مواردی نیز با پلیس درگیر شدند که حتی این درگیری به مصدومیت پلیس منجر شده است. اما نکته عجیب و تامل برانگیز اینجاست که دادستان میگوید بیشتر افراد دستگیر شده اصلا یزدی نیستند! سوال اینجاست که واقعا اگر این افراد مردم عادی بودند چرا چنین کار غیرعادی و عجیبی را انجام داده و برای اعتراض به یه شهر دیگری رفته‌اند؟!

روایت سوم | لیدر‌های مشکوکی که شیرکاکائو می‌دهند!

روایت سوم روایت یکی از فعالان فعال مجازی است. سیدمیلاد ناظمی دیروز توی اینستاگرامش روایت خودش از حضور بین معتضرین را نوشته که شاید برایتان عجیب باشد. ناظمی میگوید: «اینجا اتوبان ستاری، کمی پایین‌تر از ورودی‌های بلوار فردوس است. وقتی تو دل اتوبان ستاری ایستاده بودم فهمیدم مردم عصبانی هستند، اما این‌هایی که لاستیک آتش زدند، ماشین را وسط اتوبان پارک کردند و... مردم نیستند. این‌ها یک گروه بسیار آماده و منظم هستند که خیلی خوب تقسیم وظایف کردند. کسی را از بیرون خودشان رده نمی‌دهند و اینقدر منظم هستند که شیف عوض می‌کنند، تجهیزات‌شان پشتیبانی می‌شود و حتی بِپا دارند تا مبادا کسی از پلاک ماشین‌ها و چهره‌ها عکاسی نکند. به جز این‌ها جوان قدبلند ِ گوشی به دستی هم هست که از مرکز شلوغی‌ها دور است، اما آرام و قرار ندارد. مدام گزارش اتوبان ستاری را به بقیه می‌دهد و از باقی خبر می‌گیرد.»

ناظمی که حس خبرنگاریش گل کرده و چند ساعتی بین جمعیت بوده در مورد رفتار عجیب این گروه غیرعادی مینویسد: «بزرگ‌ترین دستاورد این گروه عجیب سناریو داشتن برای تک تک لحظات مختلف این نمایش است. مثلا شعارهایشان اکثرا تند نیست، اما یک جایی یکی از لیدر‌های شعار، بلند گفت "رضا شاه روحت شاد" چند نفر تکرار کردند، اما لیدر دیگر که می‌شد رفیقش و در واقع همکار شیفتش سریع گفت:" این چه حرفی‌ه می‌زنی؟ " و شعار‌ها قطع شد. این سناریوی دقیق، اینکه در اوج عصبانیت مردمی که در اتوبان گیر کرده‌اند، دست به توزیع چای و شیر کاکائو داغ بزنند و کلی برنامه‌ریزی دقیق و جزئی دیگر نشان می‌دهد فکر همه جایش را کرده‌اند! هسته مرکزی این سناریو هم چیزی جز "مردم‌نمایی" معترضین نیست؛ و حقیقتا چقدر خوب اینکار را کرده‌اند.»

روایت چهارم | سیرجان و ماجرای تیراندازی‌های مشکوک

برای روایت چهارم بهتر است دوباره نگاهی به صحبت‌های مسئولین بیندازیم. محمد محمودآبادی فرماندار سیرجان دیروز جلوی دوربین آمد و از ماجرای تیراندازی در این شهر گفت. آقای فرماندار می‌گوید عمده شلوغی‌ها جلوی مخازن شرکت نفت بوده است. جایی که آتیش زدنش می‌توانسته به یک فاجعه تبدیل شود. اما فرماندار در مورد تیراندازی و زخمی شدن معترضین حرف عجیبی زده و می‌گوید وقتی به عیادت مجروحین رفتیم متوجه شدیم برخی از این‌ها از پشت و برخی نیز از بغل ضربه خوردند و قاعدتا اگر توسط مامورین زخمی شده بودند باید از روبرو زخمی میشدند. حالا اینکه وسط این ماجرا چه کسی شلیک کرده و از کدام زاویه شلیک کرده جای سوال داره و غیرعادی بودن ماجرا را پررنگ میکند

روایت شاهدان عینی از تحرکات مشکوک در اعتراضات بنزینی/ این رفتار‌ها کار مردم عادی نیست + تصاویر

روایت پنجم | وانت‌های بدون پلاک در بهبهان چه می‌کردند؟

روایت پنجم روایت شهر بهبان استه. رسانه‌ها میگویند خوزستان خیلی زود به خشونت کشیده شده و در بعضی شهر‌ها موتور سوار‌هایی دیده اند که به صورت کور و بدون هدف به مردم شلیک می‌کنند.

یکی از اهالی بهبان می‌گوید در بهبهان تا دلتان بخواهد لاستیک ماشین آتیش زده اند. اما چیزی که ماجرا را غیرعادی می‌کند این است که وانت‌های بدون پلاک، لاستیک می‌اوردند و بین جمعیت خالی میکردند تا معترضین آن را آتش بزنند. آتش زدن لاستیک و ناراحتی از گرانی بنزین عادی است، ولی این وانت‌ها اصلا عادی نیستند!

روایت ششم | کامیون نخاله ناگهان در وسط تهران سبز شد!

روایت ششم مربوط به نقطه دیگری از تهران بوده، ولی بازهم در مورد ماشین‌های غیرعادی بین معترضین است. دیروز صبح از اتوبان امام علی تهران فیلمی پخش شد که در آن فیلم ناگهان کامیونی پر از سنگ و نخاله ساختمانی وسط معترضین خالی می‌شود و معترضین با ان سنگ‌ها اتوبان را بند آورده و به سمت پلیس سنگ پرت میکنند! تا اینجا ماجرا عادی به نظر می‌رسد، ولی نکته غیرعادی اینجاست که در این ساعت از روز هیچ کامیونی اجازه تردد در اتوبان‌های تهران را ندارد و معلوم نیست چطور ناگهان یک کامیون وسط شلوغی مرکز تهران سر و کله اش پیدا شده است.

روایت هفتم | مانور زنان نقاب‌دار!

هفتمین روایت غیرعادی از اعتراضات بنزینی مربوط به خبرگزاری مهر است. این خبرگزاری در مورد شلوغی‌ها با یک منبع اگاه مصاحبه کرده که این منبع آگاه احتمالا یک مسئول امنیتی است. او به خبرنگار مهر گفته در برخی از مناطق کشور زنان نقاب دار با نماد‌های روشن عضویت در گروهک‌های ضد انقلاب دستگیر شده اند که مسلح بودند. به نظر میرسد مسلح بودن مردم معترض به گرانی بنزین عادی نیست.

روایت هشتم | تجمعاتی که از جنس بنزینی نیست

روایت هشتم مربوط به شلوغی‌های دیشب خیابان پیروزی تهران است. راوی یکی از فعالان فضای مجازی است که خودش آنجا بوده و میگوید شلوغی‌های دیشب پیروزی اصلا شبیه اعتراض به گرانی نیست. او می‌نویسد: «خیابان پیروزی قفل بود و یک ساعت توی خیابان بودم. تقاطع امام علی و نبرد بیشترین تجمع بین نیرو‌های ضد شورش و عده‌ای جوان بود. سطل‌های زباله را آتیش زده بودند و عده‌ای هم نرده‌های وسط خیابان را می‌کندند. تجمع کنندگان اصلا از جنس بنزینی نبودند.»

همه این روایت‌ها نشان می‌دهد شلوغی‌های دیروز اصلا عادی نیست و اگر بخواهیم تعارف را کنار بگذاریم و با خودمان صادق باشیم؛ این کار‌ها بیشتر به گروهک‌های آموزش دیده و اراذل و اوباش شباهت دارد! اما پس مردم عادی کجا بودند؟!

مردم عادی را می‌شود در همین فیلم‌های شبکه‌های اجتماعی دید. مردم عادی را می‌شود در فیلمی که از خرم آباد دست به دست میشود تشخیص داد. آنجایی که مردم ضمن یادآوری اینکه شعار اشتباهی و شیشه شکستن ندارند، تأکید کردند که اجازه نمی‌دهند از تجمعشان سوءاستفاده شود.

یا مثلا در گلستان شعار مردم جالب بود. فیلمی از گلستان دست به دست می‌شود از مردمی که از گرانی ناراحت بودند و شعار میدادند «نه شورش نه بلوا فقط حق فقرا»

منبع: تبیان

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۴۹
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
کامیون نخاله هر ساعتی تو اتوبان امام علی تردد میکنه شاید قانونی نباشه ولی هستن اینا دلایل قانع کننده ایی نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینا که بیشتر شبیه معتادان ، به جای اغتشاش گر ...
سید هاشم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
باید معترضان رو آتیش زد که دیگه زبون درازی نکنن و تو خیابون نیان
جانم فدای #رهبرم
پاسخ ها
حمید حق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
سلام.منظورت اراذل و اوباشه؟اعتراض که حق هر ستم دیده هست و در مورد به سلاخی کشیدن این نا امنی ها منم موافقم اما خدا دستور داده که قصاص نباید با ستم و ظلم همراه بشه باید مجرمین به حق قصاص بشند
ناشناس
|
Canada
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
لاشخور ربع پهلوی و کفتار و عفریته رجوی ووو از اشوب زن ها و اعتشاش گران .حالا میخواهید بدانید .عمل شیطانی و خبیث تون درست است یا اشتباه
ببینید کی از شماها طرفداری کرده .در ردیف این داعشی ها هستید .مبروک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
سلام به همه ...
بله ، این کار و آتش زدن اموال خود مردم و مسایل اینچنینی اصلا قابل قبول نیست ولی بنده یک نکته میخاستم بگم که حقوق شهروندی و اعتراض به بعضی مسایل که نه حتی سیاسی محسوب میشود و نه حزب و جناحی..! این مشکلاتی که مثل همین گران کردن سیصد درصدی بنزین خب تمام معیشت جامعه را هدف قرار میدهد و مردم نگران و حتی عصبانی به وضعیت موجود هستند که با اینجور اغتشاش چند نفری، حتما اعتراض مسالمت آمیز مردم را تحت شعاع خود قرار داده و این مطالبات متاسفانه دیده نشدند و حتی دولت جواب نگرانی و مشکلات مردم را نداد و این خوب نیست برای کشور با تمدن ما ...
امیدواریم مسوولان به مشکلات و صدای مردم گوش دهد و درصدد رفع مشکلات معیشتی مردم قدم جدی بردارد...
به امید خداوند بزرگ
تابناک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
وقتی رهبر عزیزمون گفتند که با این طرح موافقت هستن دیگه نیازی به نگرانی نیست..ایشان حتما خوب میدونن که آینده چه خبر است که موافقت کردن
Tina
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
باید تمام اختشاشگران رو تو همون خیابان بکشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
#اغتشاش
#بی_سوادی
حمید حق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
با لهجه خودش نوشته وگرنه میدونه اغتشاشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
امروز تاکسی از من بجای 700 تومان، 2000 تومان گرفت. وقتی اعتراض کردم با توهین گفت برو بقیه اش را از دولت بگیر. همینه که هست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دم تاکسیدار گرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اوه!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
عمو کرایه ۷۰۰ تومنی؟؟؟حالت خوبه؟؟؟؟
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
داداش اتوبوس و مترو هفتصد تومن نیست تاکسی که جای خودشو داره :)
ماهک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
تورو خدا صدای مارو به گوش مسئولین برسونین که آزمون دستگاهای اجرایی رو کنسل کنن. این همه زحمت کشیدیم تو این شرایط نمیتونیم سرجلسه بریم
یاحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
تظاهرات مسالمت آمیز حق مردم هست، اما وقتی یک عده ازمردم جمع میشن برای اعتراض،ازمیون اونها چندتا آشوبگر بیرون میان و اموال عمومی رو تخریب میکنن، اعتراض به حق، نماد حکومت اسلامی هستش ولی آشوب نه، درود خدا بر رهبرعزیزوسپاه همیشه قهرمان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
لعنت به هر چی منافق وطن فروشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
همش تقصیر آمریکاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
یعنی تو همه ی اینایی که گفتی از سر پشت بوم دیدی؟ همون راوی اول رو میگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
باسلام یک ایرانی عاشق برچم وارامش وسربلندی ایرانه همه ایرانیان جونشونو به رهبرانقلام فدامیکنند انانی که دست به اغتشاش وهرج ومرج میزنند قطا ارانی نیستند یاخودفروخته هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
حق با مردم است اما عده ای دنبال تجزیه ونا امنی اساسی در این کشورند که حداقل آن بمب و هرج و مرج است .چون طرفداران این آشوب خود بمب گذار بودند حالا پول عربستان و علم آمریکا هم در اختیارشان باشد آن وقت چه شود.مردم هوشیار باشند ما کشوری هستیم تاثیر گذار قدرتمند از هر لحاظ انگلیس و آمریکا دوست ما نیستند فقط در جنگ جهانی اول ده ملیون ایرانی را به دام قحطی دادن مشکلات را خودمان حل کنیم .
سراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
خدا لعنت کنه منکه از دیروز بر مردمانم ناراحتم آخه این چه نوع اعتراضی اعتراض با شکستن واتشزدن بانک خدا لعنتشون کنه امیدوارم زودتر گیرقانون بیان این اراذل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بنظر من باید سپاه همونطور که همیشه نه تنها در مملکت عزیز اسلامیمون بلکه در جای جایِ دنیا و بفرمانِ نایبِ بر حقِ امامِ زمان امام خامنه ای تا حالا با مزدورانِ خارجی و منافقینِ کوردل و اراذل و اوباش برخوردِ قاطع انجام داده و میدهد اینبار نیز دماغ استکبارِ جهانخوار و مزدورانش را با شدیدترین حالت ممکن به خاک مالیده و به جهانیان نشان دهد که اسلام و در راس آن شیعیان با احدی شوخی ندارد.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
این اراذل و اوباش چه هجومی آوردن به این صفحه برای منفی دادن.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
چرا تو هیچکدوم از این عکسها و فیلمها مأمورین نیستند؟ تا کی باید با این اراذل و اوباش اجازه داده بشه دست به این کارها بزنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
من فقط کشته مرده اونایم که ماموران رأی منفی بدن، فیکای مجازی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دمت گرم دقیقا
محمدرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
لطفا بنزین رو گرون کنید
خیلی ارزونه
میلیاردر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۹
انشالله به حق اقا امام زمان بنزین بشه لیتری 50هزار تومن ما مردم پولداریم میزنیم شماهاچکار میکنید تو این سرما با این موتورهای طرق داردتون البته تعدادتون خیلی کمهاااا...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
خدا لعنت کند اغتشاش گران و برهم زنندگان نظم و امنیت لطفا نیروهای امنیتی برخورد قاطع کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
باید مسببان این قضیه محکوم بشن. کسانی که باعث شدند کشور ملتهب بشه.
سارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
با سلام
خواهشا در مورد لغو هفتمین آزمون دستگاهای اجرایی ی کاری کنید. ما خیلی زحمت کشیدیم ول تو این شرایط میتونیم جلسه ازمون بریم.خواهشا پیگیر باشید .ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ایوول بابا
چرا صدای کسی درنمیاد تو این شرایط سخته بخدا
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
گناه ماه دانشجو ها چیه اینترنت را قط کردین
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
تو ایران درس خوندن این چیزا هم داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
یک پیشنهاد، چند تا از این ارازل و اوباش را زندانی کنیم و 22 بهمن همراه با پرچم اسراییل آتیش بزنیم و بگیم مرگ بر ارازل و اوباش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مگه داعشی هستیم اتیش بزنیم :/
خدا شفات بدهت
J
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دیوونه ی زنجیری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مرگ بر ابو البکر بغدادی
عرفان بیگی پور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
عجب!!!
اعتراض کنی باید اتیشت بزنن؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
من حاضرم تو رو با این افکار مریضت آتیش بزنم.جات تو تیمارستانه زنجیری
عادل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
این اصلا روش درستی برای اعتراض نیست و هیچ نتیجه ای هم نخواهد داشت. کجای دنیا مردم برای اعتراض به دولت یا سیاست، جان و مال و ناموس همدیگه رو تهدید میکنن و بهش آسیب میرسونن؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
روش درست؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
خواهشا بگید به موتورسیکلتهای مدل 88 به پائین کارت سوخت بدن بابا مگه ما تو ژاپن هستیم که هر 10 سال موتورسیکلت باید عوض بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ربطی نداره موضوع رو عوض نکنین.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اقا چقدر هوا سرد شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مرگ بر آمریکا
شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مرگ بر انتالیا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
لطفا اینترنت رو سریع درست کنید ماهاکه درس میخونیم مطالبمونو از اینترنت میگیریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ما هم درس میخونیم ولی از اینترنت فقط فیلما و بازیامونو میگیریم!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
سعی کن کتاب بیشتر استفاده کنی والا ما هم دانشجو بودیم اندازه شما از نت منبع نمیگرفتیم البه ما که میدونیم داری برا چی این حرف هارو میزنی.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
شما چطور با اینترنت درس میخونید ما فقط بازی انلاین بازی میکنیم
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اصلاً می‌خواد از اینترنت جهت بازی و فیلم استفاده کنه! یعنی حق این کار رو هم نداره.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینو برای این چند نفر مینویسم که نوشتن ما هم درس میخوندیم و اینترنت بکارمون نمیومد دو دلیل داره اول اینکه ممکنه زمانی که شما درس میخوندی اینترنت مث الان نبود دوم اینکه اگر هم مث الان بوده پس بدون شما درس نمیخوندی امکان نداره کسی که داره درس میخونه در هر رشته ای نیاز به اینترنت نداشته باشه بقیه هم که نوشتن بازی میکردیم خوب اینا که اصن هیچی و من حرف این عزیز رو درک میکنم لطفا اینترنت رو درست کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینا بسته حمایتی گرفتن دارن میبرن خونشون
عباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ببندیدشون به رگبار.
قدرتش هم داریم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
این ها باید شناسایی دستگیر و تخلیه اطلاعاتی بشن و بگن از کی داران در داخل کشور و خارج از اون خط میگیرن.
کاربر معترض
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
حاجی نفس ات از جای گرم بلند میشه هااااا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اگه میشد من هم دوست داشتم
ولی حیف..........‌‌‌.‌‌‌
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
حالت خوبه؟؟؟؟
اسد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
مرگ بر دانمارک
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
سلام دوستان توتهرانم اینترنت نیست حتی باوای فای؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
کل کشور قط هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
در شرایطی که اغتشاش از سوی عوامل ناشناس صورت می گیرد بر گذاری آزمون استخدامی در 29 آبان درست نیست. که شاید با کوچکترین تحریکی فرزندان خانواده ها بی دلیل به هلاکت یا دسیسه فتنه دشمن شود با تغییر یک ماه میشود پیش بینی ها جهت حفظ جان و بازگشت آرامش صورت گیرد ازما گفتن بود.
شرکت در آزمون بیم جان و یا بدلیل در گیر اغتشاش شدن و خراب شدن پرونده طرف وجود دارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
تاریخش عوض میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
یه عده ماموریت دارن بشینن رأی منفی بدن
میترسی نظر بدی جانم ملت تاج ندارن برو بخواب گلم انگشتت رو اذیت نکن با این رأی آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.هه هه هه خندیدم بهت بی عرضه روانی
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مگه قرار نبود نرخ کرایه تاکسی ها افزایش پیدا نکنه ؟
چرا یک هفته از گرون شدن بنزین نگذشته نرخ کرایه تاکسی ها یهو گرون شد ؟
نمیشه که هم سهمیه ی بنزین تاکسی هارو افزایش داد هم نرخ کرایه رو
اگر میخوان نرخ کرایه رو افزایش بدند حداقل سهمیه شون رو کم کنید

مردم که سر گنج نخوابیدند
بی نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
تکلیف امنیت زن و بچه مردم تو این اوضاع چیه؟ کسانی که از این آشوب ها خوشحالند اگر برای نوامیس خودشون اتفاقی میش بیاد باز هم از نا آرامی حمایت می کنن؟
پاسخ ها
J
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
یعنی موندم اونایی که این نظرو دیس لایک کردن فازشون چی بوده!!! مشخصه سطح شعور شون صفره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینترنت را درست کنید. معلومه که اینا مردم عادی نیستند دولت هم مقصرهست که به اینا بهانه داده. بیچاره مغازه دار و مردم عادی خیلی ضرر کردن. این ارازل را بگیرید زندانی کنید مملکت خراب کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دولت گرون کرد پولشم به مردم میده . ربطی به بهانه نداره
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مقصر آمریکاست که تحریم کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مقصر مزدوران امریکا در داخل است .ربطی هم به تحریم نداره
محمد ابراهیم خانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
به تراب (ترامپ)
بگویید از ما مردم ایران عصبانی خواهی شد و مژدا بدم که از این عصبانیت هم خواهی مرد.
ما بن سلمان را عین نجاست و نجس میدانیم و سردمداران آل سعود این کفکش های خون که همشون به رگ ها و شریانهای اصلی ملت عربستان وصل هستند را در حکم مرتد میدانیم و اگه خدا توفیق بده اون ها را لگد مال خواهیم کرد و چند روزی چنصد نفر از عوامل اونها دارند موج سواری میکنند در ایران هنوز ما ساکت هستیم و منتظر اذن الله میباشیم که از دو لب نازنین ولی فقیه صادر بشود و هر کدوم از نمایندگان بن سلمان رو به چندین تکه مساوی تقسیم کنیم و بفرستیم خوراک سگان آل سعود بشوند که از صاحبانشون بهترند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
من موندم اونایی که منفی میدن فازشون چیه چی زدین؟ پول گرفتین یا از خارج نشین ها هستین؟
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
در جواب به ناشناس ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
از دورغ، از بد عهدی و... روزهای انتخابات چه قولهایی برای بهبود معیشت و اینترنت کشور می‌دادن، حالا چی شد اون همه وعده؟ البته که خود کرده را تدبیر نیست.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
مردم خواستار دفاع از حقشون هستن . با گران کردن بنزین و واریز کردن بسته حمایتی به اقشار کم درآمد هیچ اتفاق مثبتی توی مملکت نمی افته
میرزا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اون افرادی که دست ب صدمه و تخریب اموال عمومی میزنن از معترضین نیستن، اونها دستور دارن که با این کارها، اعتراض بر حق مردم رو به حاشیه بکشونن و کسی دیگه نتونه ندای حقش رو به مسئولین برسونه!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
احسنت اینها نفوذی هایی هستن که از اعتراض مردم استفاده میکنن تا در این شرایط به اقتصاد مملکت صدمه بزنن.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دقیقا . البته این دوست ک پاسخ دادن مثل اینکه متوجه نشدن منظوره شمارو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
این روایت ها مربوط به چه تاریخی است؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
از ماست که بر ماست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
باید اشوب طلب هارو تحویل ماموران بدهیم و تا میتوانیم ازشون فیلم بگیریم و بدین اطلاعات
محمد ابراهیم خانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بنده خودم شاهد بودم که دو نفر ادم نقابدار به طرف کردم شلیک کردند که در پی اون چندین نفر رقتن دنبال اونها ولی دو نقابدار دیگر که اول نقاب نداشتن ولی برای کمک به اون نقابدارها و برای پراکندن اون چند نفر که دنبال نقابدارها بودن براه افتادن ولی فورا نقاب زدن تفنگ دراوردن. اینان دست نشاندگان بن سلمان هستند که اغتشاش ایجاد میکنند مردم مواظب باشین
پاسخ ها
mahour
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینکه مال سریال پیکی بلایندر هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
فیلم زیاد میبینی نه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بااینکه نقاب داشتم خوب ‌‌شناسایی کردیاااا
عرفان بیگی پور
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
فازت چیه مشتی؟
گل زدی یا کراک؟
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینترنت رو وصل کنید.
چیکار اینترنت دارین
ما دانشجو ها چه گناهی مرتکب شدیم . پس فردا استاد انداختمون کی پاسخگو هست
از باشگاه خبرنگاران جوان می خواهیم این موضوع رو پیگیری کنند و به اطلاع مردم فهیم ایران برسانند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینترنت داخل کشور برای دسترسی به منابع داخلی وصل است و هیچ مشکلی ندارد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
خیلی خوب جوابشو دادی
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینترنت داخلی فقط به کار بانک و خبرگزاریهای داخلی میاد برای تحقیق و اطلاعات درست نیاز به اینترنت جهانی است پسر گلم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
شمایی ک میگی برای دسترسی به منابع داخلی مشکلی نیست.من دانشجوی نفت امیرکبیر هستم اما رفرنس های معتبر همه خارجی هستن و معمولا منابع داخلی رو اساتید قبول ندارن.چشم بسته جواب ندیم!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
آفرین.برادرا اینترنت داخلی به کار ما نمیاد.بخدا ما باید کاتالوگ و ... دانلود کنیم بخونیم
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
با سلام / لطفا ميشه روش اعتراض را به ملت ياد دهيد و كسي هم به اين اعتراض ها توجه كند
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
احسنت
س.ق
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
سلام،ی هفته هیچ کسی از خونه بیرون نیاد.هیچ‌کسی سر کار نره.هیچ کسی بنزین نزنه.هیچ‌مغازه داری در مغازه نره، بچه ها مدرسه نرن .مردم اداره نرن .
احتیاج به خون و خونریزی هم نیست ، مطمئن باشید این روش خیلی بهتر جواب میده.تا آتش زدن اموال عمومی و مردم و کشت وکشتار
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
. کجابریم که جواب بگیریم؟؟؟؟؟
Korosh
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
درود ب شرفت
اهای اونایی ک همه چیو بلدن جواب این هموطنو بدید لطفا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
والا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دوستان به دولت و مجلس رای دادید...
الان هم در ورودی مجلس و ریاست جمهوری تجمع مسالمت آمیز کنید و خواسته هاتون را از منتخبین خودتون مطالبه کنید...
تاوان ایجاد نا امنی واغتشاش از جیب خود ما پرداخت میشه... کار بیهوده وغیر منطقی انجام ندید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ما ک میدونیم دشمن منتظر یه اشتباه از ما چرا اشتباه کنیم . بخدا ماهم خسته شدم هرروز یه شوک . خدایی بنزین لیتری سه هزار تومن گرون نیست؟ چرا نجومی قیمت میبرید بالا؟ تکلیف ادمای کم درامد چی میشه؟ بسته ی حمایتی میگن میدیم اخه مگه ما بچه هستیم ک با صدتومن و دیست تومن میخواید گولمون بزنید . بهتر نیست تصمیم درست میگرفتین ‌.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بنزین ارزون بشه
همه تجمعات جمع میشه
پاسخ ها
علی رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
آره بدون کارت قاچاقچی ها هم راحتتر بنزین قاچاق می کنن
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
چرا بدون کارت اتفاقا باید کارتها فعال باشه تا قاچاقچی واقعی که مستقیم از پالایشگاه قاچاق میکنه شناسایی بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
من هم بعضی از این اغتشاشگرها رو دیدم شبیه چاقوکش ها و اراذل و اوباش بودن که آدم اصلا قیافه شون رو ببینه میترسه و معلوم از کجا به منطقه محله ما در اصفهان اومده بودن چون همچین آدم هایی ما اونجا ندیده بودیم و مثل هجوم ملخ ها هر چی دم دست شون بود رو میشکستند و جلو می رفتن من میگم اصلا اصفهانی نبودن انگار با یه تنفری از شهر اصفهان میخواستن همه چی رو نابود کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
قاتلای بروسلی همینا بودن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
اعلام شده اکثر دستگیر شده های بعضی شهرها مثل اصفهان غیربومی و حتی خارجی بودن
u
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
دلیل اعتراضات معلومه " گرانی بنزین" برگرده به قیمت واقعیش همچی اروم میشه
نمیدونم چرا بجای حل مسئله صورت مسئله رو پاک میکنید
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
باید یگان ویژه بیاد و همه این آشوبگرای وطن فروش رو به درک بفرسته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
یکی از اهداف این تحرکات عصبانی کردن شما و دو طرفه کردن برخورد است. این نهایت آرزوی ضدانقلاب است. نباید عصبانی شد. با عقلانیت همه اینها را می توان خنثی کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
من اهل کهوروئیه قسمتی از شهرستان جیرفت می باشم ماپشت این انقلاب بوده و هستیم ولی اعتراض داریم که هیچ نظارتی نیست مثلا اخبار اعلام می کند که کرایه تاکسی بالا نرود ولی تاکسی ها دو ماه قبل خودسرانه کرایه را بالا بردند اکنون هم بالا بردند و لی تاکسی رانی هیچ نظارتی ندارد ما باید چه کار کنیم که روزی باید 8000 تومان کرایه تاکسی بدهیم و درآمدی هم داریم باید صرف کرایه تاکسی شود .:پس کار تاکسی رانی چیست" ترا به خدا نظارت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
راه مردم مومن ما از راه افراد ضد انقلاب جدا است...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
حالا اینا اشرارن باید جمع بشن مردم چ گناهی کردن باید بنزین و ۳ برابر بخرن اصلن جیب مردم نیستن که آیا بااین حقوق ها و گرانی از پس هزینه بنزین برمیان یاخیر
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
الآن بهترین فرست برای شناسایی این افراد مشکوکه و نباید کوتاهی بشود. اگه این یه مشت نابکار جمع شوند از خرابکاری در آینده نیز جلوگیری می شود
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
عزیز من «فرصت» نه «فرست»
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینترنت جهانی کی وصل میشه؟ بخدا بیچاره شدیم کلی از کارهامون روی زمین مونده
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
وانت بدون پلاک که لاستیک پخش میکردن من توی اصفهان هم دیدم
و همه راه بندان ها و نقاط آن برنامه ریزی شده بود و هر نقطه حدوداً ۱۰ نفر راه رو در اتوبان میبستن.
شیطنت گوگل هم در نشان دادن مسدودی شهر ها در وقت قطع اینترنت جالب بود و کاملاً نشان دهنده برنامه ریزی و تحلیل آمار ترافیک شهر و نقاط حساس و دادن اطلاعات به اخلالگران بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
شما برو فعلا کار با گوگل مپو یاد بگیر بعد نظر بده
قبل از ایناهم گوگل ترافیک و... نشون میداد باهوش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
چطوری نابغه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
انگار یه عده از اشرار هم ماموریت دارن کامنت های مردمی که شاهد کارهای اشوبگرها بودن رو مسخره کنند و منفی بدن ، اینکه یه عده ۱۰ تا نفره چهاراه های شهر رو بسته بودن رو همه مردم اصفهان شاهد هستند و شیطنت گوگل هم در خبرگزاری ها گفته شده
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
به نظرت وانتی که لاستیک واسه آتیش زدن میاره با پلاک میاد یا بدون پلاک خخخخخخخ
جلال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینترنت رو به فکرش باشید از کسب و کار موندیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
چقدر لایک داری داداش
عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
شماها یی که منفی دادید و از اختشاش حمایت می کنید اصلا فکر خانواده خودتون رو کردید که ممکن است یک روز به صورت اتفاقی در این خیابانها کار داشته باشند و توسط این افراد مورد آسیب قرار بگیرند با نا امنی هیچ چیز درست نمی شه
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
فعلا شما برو ده صفحه بنویس اغتشاش که اشتباه نگی، بعدا بیا اینجا نظر بده. بی سواد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینکه این ها از مردم نیستند کاملا بدیهی است ولی واقعا میخوام بدونم این مسیر قانونی برای اعتراض که بارها از زبان خبرنگار ها و عوامل دولت میشنویم دقیقا چگونه است لطفا یکی شرح بده ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
وقتی ولی فقیه داریم نیازی به اعتراض نداریم. نائب امام زمان و خود ایشان مراقب مردم ما هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
این کارها که اشتباهه ولی چرا برای گرونی بنزین همه پرسی برگزار نکردید؟
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
واقعا دمت گرم
طاهاشفیعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
برکسی پوشیده نیست که صف ملّت نجیب وشریف ایران از تعدادی عناصر خودفروخته ، که تعدادشون هم بسیار قلیل است ،جدا است...
لکن ازدستگاههای محترم امنیتی وقضائی خواهشمندیم به گونه ای با این مزاحمان آسایش عمومی برخورد شود که برایشان درس عبرت باشد وهیچ گونه رأفتی به اینان تعلق نگیرد؛بدین علت که خسته کننده است این موضوع که هر دفعه این عده ی معدود آسایش وامنیت جامعه را با توحش مثال زدنی تحت الشعاء قرار دهند...
پاسخ ها
مارامدافع چادرحضرت زهرا س افریده اند
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
چقدرهم که رای منفی دادن
همون هایی که ادعادارن مااهل کوفه نیستیم
شماهاقطعا اهل کوفه هستین که خودتون رای دادین وخودتون هم پشتیبان کسانی هستید که به اسم اعتراض اشوب می کنند
واقع بین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اگر به عکس نگاه کنید کاپشنشان یک جوره .
پاسخ ها
shahram
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اره شبیه مردم ایرانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
و یه نابغه‌ی دیگه داریم اینجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
برادر از مردم کمک بخواهید عوامل را لو بدهند ، یا خود تا پیداکنید به والله چه مخالف کرانی بنزین و چه موافق گرانی بنزین حمایت نمیکنند از این افراد تخریبگر و عامل هرج ومرج و دزدی و غارت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
برادر از مردم کمک بخواهید عوامل را لو بدهند ، یا خود تا پیداکنید به والله چه مخالف کرانی بنزین و چه موافق گرانی بنزین حمایت نمیکنند از این افراد تخریبگر و عامل هرج ومرج و دزدی و غارت
واقع بین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ازشان معلومه خرابکارن .
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اشد مجازات را برایه این جانی ها و خرابکاران اموال مردم ودولت را خواستاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
خدا لعنتشون کنه ! نیروی انتظامی واقعا داره کم کاری میکنه بریزید همه شون رو قلع و قم کنید تا عبرت بشه برای بقیه شون
پاسخ ها
بی نام
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ایووی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
کلا مردم عادی که اسلحه ندارن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینایی که منفی میدن یعنی اسلحه دارن؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
اینایی که منفی میدن یا عصبشون به شدت داغونه که همه رو منفی میزنن یا خودشون از همون اغتشاشگرای مزدور غربی - عربی(سعودی) اند. شک نکن!
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بنزین ارزون بشه
همه تجمعات جمع میشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
با این کاری که یه عده کردن هیچ وقت بنزین ارزون نمیشه
اشتباه کردن اخه با اتیش بازی که نمیشه اعتراض کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
بله. کاملا درستهههههه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
تا حلا کدوم اعتراض نتیجه داده برادر من که این دفعه بخواد اثر گذار باشه
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر