کد خبر: ۷۱۴۲۹۵۱
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
کد خبر : ۷۱۴۲۹۵۱

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کردستان گفت: ۲۹ کانون فرهنگی تربیتی استان دستاورد‌های دانش‌آموزان را در معرض دید عموم مردم قرار داده‌اند.

29 کانون فرهنگی تربیتی دستاورد‌های دانش‌آموزان را به نمایش گذاشتندحجت‌الله نریمانی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش  اظهار کرد: نخستین جشنواره استانی دستاورد‌های کانون‌های فرهنگی تربیتی از ۲۶ تا ۲۹ آبانماه در سنندج دایر شده است.

او با اشاره به اینکه این نمایشگاه و جشنواره در کانون امام خمینی (ره) سنندج دایر شده است، بیان کرد: علاقمندان و بازدیدکنندگان می‌تواننداز دستاورد‌های دانش‌آموزان در این نمایشگاه بازدید کنند.

او با اشاره به اینکه آثار ارائه شده در این نمایشگاه حاصل خلاقیت و دست ساخته خود دانش‌آموزان است؛ افزود: این آثار شامل صنایع دستی، هنر‌های تجسمی، کار‌های هنری تیمی و انفرادی در قالب کارگاه و انجمن‌های ۲۲ گانه دانش‌آموزی است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کردستان با بیان اینکه یکی از سیاست‌های وزارت آموزش و پرورش و حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی این است که دانش‌آموزان در طول سال تحصیلی حداقل با یک مهارت و حرفه آشنا شوند؛ گفت: برگزاری این جشنواره در واقع اقدامی برای شناخت مهارت‌ها و ظرفیت‌های قابل قبول کانون‌های فرهنگی تربیتی استان است.

نریمانی خاطرنشان کرد: در این جشنواره برنامه‌های متنوع از جمله برگزاری نمایشگاه، فروشگاه، کارگاه‌های مهارت‌آموزی، کارگاه آموزشی و برنامه‌های جنبی افتتاح و در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است.

او گفت: جشنواره استانی دستاورد‌های کانون‌های فرهنگی هنری تربیتی استان نخستین جشنواره‌ای است که توسط کانون‌های فرهنگی تربیتی استان در سنندج دایر شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان با اشاره به اینکه این نمایشگاه به مدت چهار روز در استان دایر است، اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند تا روز چهارشنبه از این نمایشگاه بازدید کنند.

انتهای پیام/ج

نخستین جشنواره استانی دستاورد‌های کانون‌های فرهنگی هنری تربیتی کردستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر