کد خبر: ۷۱۴۳۳۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۸
کد خبر : ۷۱۴۳۳۳۰

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمانشاه گفت : در ناآرامی‌های اخیر مردم به خوبی دشمن را شناختند و راه خود را از اشرار جدا کردند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،آیت الله «مصطفی علما» نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمانشاه گفت : در چهل سال اخیر انقلاب اسلامی ایران فراز و فرود‌های بسیاری به خود دیده و از تمامی مشکلات با سربلندی گذر کرده است.

او با اشاره به ناآرامی‌ها در پی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در کشور، گفت : مردم در فشار مالی و معیشتی هستند و اگر مشکلی برای آن‌ها ایجاد شود امکان دارد اعتراض کنند، اما هیچ‌گاه با اشرار هم مسیر نمی‌شوند.

امام جمعه کرمانشاه، اعتراض را حق تمام مردم دانست و گفت: از همان روز نخست شروع ناآرامی‌ها مشخص بود، حرکاتی که انجام می‌شود مردمی نیست؛ مردم اگر اعتراضی داشته باشند از راه درست و قانونی این اعتراضات را اعلام می‌کنند.

آیت الله علما با تاکید بر اینکه تخریب کردن اموال، آتش زدن بانک‌ها و غارت برنامه دشمنان خارجی است، گفت: برخی از دستگیرشدگان ناآرامی‌ها صراحتا اعتراف کردند که برای ناآرامی‌ها از خارجی‌ها پول و دستور گرفته اند تا براساس نقشه عمل کنند و اعتراضات را به سمت خشونت سوق دهند.

او افزود: در یکی از شهرستان‌های کرمانشاه شعار «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» سر داده شد که این موضوع نشان می‌دهد، ناآرامی‌ها به دنبال موضوع بنزین ایجاد نشده است.

نماینده، ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی، مردم بسیار خوبی هستند و مسئولین باید حقیقتا برای آنان دلسوزی و سرمایه گذاری کنند.

او مردم را پشتوانه اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: نباید کاری کنیم که حمایت مردم را از دست دهیم؛ مردم براساس اعتقادی که به اسلام، نظام و، ولی فقیه دارند، پای انقلاب خود ایستاده‌اند .

 

 

انتهای پیام/د

انقلاب اسلامی فراز و فرود‌های بسیاری به خود دید

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر