کد خبر: ۷۱۴۳۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
کد خبر : ۷۱۴۳۹۲۰

سرمربی تیم پیکان تهران گفت: ویلموتس می‌تواند بازیکنی مثل مغانلو را به تیم ملی دعوت کرده و نگاه خریدارانه تری به بازیکنان پیکان داشته باشد.

حسین فرکی سرمربی تیم پیکان تهران در گفت و گو خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص بازی پیش روی تیمش مقابل پارس جنوبی جم عنوان کرد:  پیش از وقفه زمانی که به دلیل فیفا دی رقم خورد، شرایط خوبی در تیم‌مان داشتیم و روند پیکان رو به جلو بود. اما این وقفه موجب می‌شود تا ادامه  را نتوان خوب پیش‌بینی کرد.

//////////فرکی: وقفه فیفا دی پیش از بازی با پارس جنوبی کمی نگرانمان کرد/ ویلموتس می‌تواند نگاه خریدارانه تری به بازیکنان پیکان داشته باشد

وقفه فیفا دی پیش از بازی با پارس جنوبی کمی نگرانمان کرد

وی افزود: همه رقیبان برای ما مهم هستند، چه جلوی پارس جنوبی قرار بگیریم یا با گل گهر مصاف کنیم و یا حتی مقابل استقلال و پرسپولیس صف آرایی کنیم. ما آمادگی این را داریم تا مقابل این حریفان خود را آماده بازی کنیم و پارس هم یکی از تیم‌هایی است که باید خارج از خانه خود را آماده کنیم. وقفه‌ای که به دلیل فیفا دی ایجاد شده کمی ما را  نگران کرده است و صد درصد این اتفاق می‌تواند روی کیفیت بازی تاثیرگذار باشد.


بیشتر بخوانید: انصاری: ترسم در اولین بازی برای پیکان طبیعی بود/ از استقلال طلب مالی دارم


به دلیل شرایط جوی بازی مقابل نفت مسجد سلیمان لغو شد

فرکی همچنین در ادامه عنوان کرد: یک بازی دوستانه هم به دلیل شرایط جوی و ترافیکی مقابل نفت مسجد سلیمان در تهران لغو شد. اما در حال آماده سازی هستیم تا بدون محروم و مصدوم به مصاف پارس جنوبی برویم و روز دوشنبه هم تصور می‌کردیم شرایط تمرین مهیا نشود، اما تمرین برگزار شد. ما در تمرینات بر اساس نقاط قوت و ضعف تاکتیک خود را دنبال می‌کنیم و وقتی نتوانیم روی تاکتیک حریف کار کنیم باعث می‌شود تا روی کیفیت بازی تاثیر خاصی بگذارد.

مسئولان پیکان در صدد پرداخت مطالبات معوقه بازیکنان هستند

فرکی در مورد بحث مالی تیم پیکان تهران و معوقات بازیکنان از این باشگاه بیان کرد: موضوع مالی به صورت عمومی است و فکر می‌کنم به غیر از ۳ یا ۴ باشگاه بقیه باشگاه‌های فوتبال با این قضیه درگیر هستند. البته باشگاه و اعضای هیئت مدیره با توجه به تغییرات مدیریتی داخل باشگاه در تلاش هستند تا هر چه سریع‌تر این موضوع را حل کنند. البته که بحث مالی می‌تواند روی بازیکن تاثیر خاصی بگذارد و بعضی از فوتبالیست‌های تیم ما شهرستان ساکن هستند و تا حدی هزینه‌ها برای آن‌ها سنگین شده است. امیدواریم این مسئله هم با کمک و داریت مدیریت حل شود.

ویلموتس  با وجود شناخت خوب روی مهاجم تیم پیکان، او را به تیم ملی دعوت نکرد

سرمربی تیم پیکان تهران در پاسخ به این سوال که آیا مارک ویلموتس می‌توانست شهریار مغانلو مهاجم تیم پیکان تهران که تا به اینجای رقابت‌ها آقای گل لیگ برتر هم است را به تیم ملی دعوت کند بیان کرد: مهاجمانی که در راس تیم ملی کار می‌کنند، خوشنام، جوان و با کیفیت هستند و البته تجربه ملی بالایی هم در رقابت‌هایی مثل جام جهانی و جام ملت‌های آسیا به دست آورده اند. دور از تصور نبود که همین بازیکنان دوباره به تیم ملی دعوت شوند، اما بازیکنی مثل شهریار مغانلو با آقای گلی خود در رقابت‌های لیگ تلاش می‌کند تا با بالا بردن سطح خود به تیم ملی راه پیدا کند و از طرفی در لیگ دسته اول فوتبال کشور با آقای گلی خود را ثابت کرد و پیش از رقابت‌های فصل هم توسط ویلموتس به تیم ملی دعوت شد و کاملا این سرمربی روی این بازیکن شناخت دارد.

ویلموتس می‌تواند نگاه خریدارانه تری به بازیکنان پیکان داشته باشد

وی افزود: در کنار مغانلو بازیکنانی مثل امامعلی، حق وردی، امیرحسین کریمی، مهران موسوی، سعید واسعی و ... هستند که می‌توانند جزء گزینه‌های دعوت به تیم ملی باشند. من فکر می‌کنم ویلموتس می‌توانست مغانلو را به تیم ملی دعوت کند. امیدوارم در ادامه ویلموتس نگاه خریدارانه تری به بازیکنان تیم ملی داشته باشد.


بیشتر بخوانید: حمودی: هیچوقت پراید را با پژو مقایسه نکنید! / امسال بهترین سال فوتبالی پیکان است


باید از ویلموتس حمایت کنیم

سرمربی تیم پیکان تهران در ادامه در مورد عملکرد مارک ویلموتس در ۲ بازی گذشته تیم ملی اظهار کرد: درست است که تیم ملی در ۲ بازی پشت سر هم باخت، اما نباید کی روش و ویلموتس را با یکدیگر مقایسه کنیم. برخی اشتباهات در این ۲ بازی ممکن است یا از سمت بازیکن صورت گرفته باشد و یا اشتباهات مربی باشد، اما مردم انتظار نداشتند تا در ۲ بازی متوالی نتیجه را حتی بدون وجود سرمربی در تیم واگذار کنیم! حالا باید در این شرایط موجود از تیم ملی حمایت کنیم و قطعا باید حوصله کرد و اگر کوچکترین غفلتی صورت بگیرد شرایط حتی برای صعود به مرحله بعدی رقابت‌های جام جهانی، سخت‌تر خواهد شد.  

//////////فرکی: وقفه فیفا دی پیش از بازی با پارس جنوبی کمی نگرانمان کرد/ ویلموتس می‌تواند نگاه خریدارانه تری به بازیکنان پیکان داشته باشد

کیفیت بازیکنان تیم ملی در این ۲ بازی آخر خوب نبود

او در انتها بیان کرد: ما باید از انتخابی که می‌کنیم حمایت لازم را داشته باشیم. من به عنوان سرمربی در جلسه هم اندیشی که با ویلموتس برگزار کردیم، حمایت خود را از او اعلام کردم. به هر حال از تیم ملی انتظار داریم رضایتمند بازی کند. همه عملکرد تیم ملی به سرمربی  مربوط نمی‌شود و شخص بازیکن هم با عملکردش در بازی می‌تواند کیفیت بازی را دستخوش تغییر کند. کیفیت بازیکنان در این ۲ بازی آخر واقعا خوب نبود و نباید همه چیز را بر گردن مربی بیاندازیم. از طرفی وقتی بازیکن کیفیت لازم را نداشته باشد چگونه می‌خواهیم توقع برد داشته باشیم؟


انتهای پیام/

اظهارات فرکی در خصوص شرایط تیم پیکان تهران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر