کد خبر: ۷۱۴۴۰۳۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
کد خبر : ۷۱۴۴۰۳۴

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت: هم اکنون ۱۶ روستای بخش مرکزی در حال برنامه ریزی لازم برای حضور در جشنواره روستاهای دوستدار کتاب هستند و امیدواریم این برنامه به توسعه روستا کمک کند.

برگزاری جشنواره روستاهای دوستدار کتاب در اسلام اباد غرببه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، تمری  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب گفت:  توسعه روستا تنها در گرو فعالیت های فرهنگی به ویژه فعالیت های کتابخوانی است و  روستا با مشارکت عمومی در تلاش است تا در راستای عنوان روستای دوستدار کتاب ایران گام های رازنده ای بردارد.

محمدی زاد بخشدار مرکزی اسلام آبادغرب با تشکر از دهیار و مدیر مدرسه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری برنامه های فرهنگی هنری و طرح روستاهای دوستدار کتاب گفت : روستای میرعزیزی از روستاهایی است که می تواند در مسیر رشد و توسعه گام های اساسی بردارد.

 خسرو تمری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دهستان شیان گفت : روستاهای شهرستان به ویژه روستاهای بخش مرکزی و مهمتر از همه روستاهای بخش شیان نشان داده اند از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار هستند و این ظرفیت را می توان در این برنامه دید.

او  گفت : روستای میرعزیزی می تواند یکی از روستاهای موفق ما در طرح روستاهای دوستدار کتاب باشد البته اگر برنامه ریزی گسترده تری در این زمینه صورت گیرد.

اجرای قرائت قرآن ، شعار خوانی با موضوع کتاب ، مسابقه نقاشی و کاردستی با موضوع کتاب ، کتابخوانی و افتتاح کتابخانه مدرسه شیان بخشی از برنامه های امروز روستای میرعزیزی به عنوان روستای دوستدار کتاب ایران بود.

انتهای  پیام/ز

 

 توسعه روستا تنها در گرو فعالیت های فرهنگی به ویژه فعالیت های کتابخوانی است

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر