کد خبر: ۷۱۴۴۰۴۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
کد خبر : ۷۱۴۴۰۴۲
تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مسعود ردایی با تحلیل فضای تکراری تولید در سینما، درباره خروج از رونق مقطعی آن نیز توضیحاتی داد.

برخی از ارگان‌ها برای خروج از رونق مقطعی سینما ورود کنندمسعود ردایی، تهیه کننده سینما در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص تکراری شدن فضای فیلم‌ها، خروج از این وضعیت، گفت: بخشی از این موضوع به نهاد‌هایی بر می‌گردد که می‌توانند کمک کنند و با ارائه ابتکاری راهگشا، موارد مورد قبول جامعه را مطرح کرده و درخواست ساخت فیلم‌های آن مورد‌ها را بدهند و شرایط و حمایت‌های لازم را فراهم کنند، چون زیاد مشاهده شده و از عهده بخش‌های خصوصی بر نمی‌آید؛ در نتیجه فیلم‌های این بخش که حتی موضوع‌های مهمی را دنبال کردند به درستی دیده نشده و به شکست خوردند.

او افزود: دوم اینکه نباید شرایط به نحوی پیش برود که مجبور شویم به صرف درآمدزایی فیلم تولید کنیم و از موضوع‌های معنوی و اعتباری فاصله بگیریم و این نیز می‌تواند توسط ارگان‌ها، پوشش داده شود.

تهیه کننده «سال دوم دانشکده من» ادامه داد: در نتیجه با تامین شدن این دو جریان می‌توانیم فیلم‌های بهتر و بیشتری با هدف جذب مخاطب حداکثری ساخت و فقط منتظر ساخت تک فیلم‌هایی برای رونق گیشه نمانیم.

ردایی گفت: این سازمان‌ها و ارگان‌ها در بخش فیلمنامه و تولید محتوا که از موضوع‌های مهم و اساسی سال‌های اخیر سینماست نیز می‌توانند ورود کنند و با درخواست جهت ارسال طرح‌های خوب، شرایط فیلمنامه نویسی صحیح، قاعده مند و از همه مهمتر شرایط رقابتی ایجاد کنند تا شاهد فضای نوآوری باشیم تا بتوان از وضعیت تکراری خارج شویم همانطور که در بخش‌های کارگردانی، بازیگری، تهیه کنندگی و ... اتفاق افتاده است و به نتیجه‌های خوب رسیدیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر