کد خبر: ۷۱۴۵۸۸۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
کد خبر : ۷۱۴۵۸۸۳

استاندار هرمزگان از تلاش‌ شبانه روزی نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی برای ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در استان قدردانی کرد.

قدردانی استاندار هرمزگان از مردم ، نیروی انتظامی و امنیتی برای ایجاد امنیت مطلوب و پایداربه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان ، فریدون همتی ، استاندار هرمزگان از تلاش‌ شبانه روزی نیروی انتظامی و دستگاه‌های امنیتی برای ایجاد امنیت مطلوب و پایدار در استان قدردانی کرد.

او با اشاره به اجرای طرح اصلاح قیمت و مدیریت مصرف سوخت در کشور افزود: تصمیمات مسئولان کشور برای  مصلحت کشور و با انجام کارشناسی‌های مختلف، منافع کلان مردم مورد توجه قرار گرفته است.

استاندار هرمزگان گفت: مردم نجیب و شریف استان هرمزگان همراهی و همکاری بسیار خوبی را در اجرای این تصمیم و همچنین برقراری نظم و امنیت پس از اجرای این طرح انجام داده اند و از همه مردم هرمزگان تشکر و قدردانی می‌نمایم.

همتی با تأکید بر اینکه علی رغم تهدیدات و اعتراضات احتمالی، بدون کمترین تنش و با مدیریت خوب و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی امنیت برقرار شد، افزود: خوشبختانه امنیت مناسب همچون گذشته با تلاش دستگاه‌های مسئول به ویژه نیروی انتظامی و همراهی و همکاری بسیار خوب اقشار مختلف مردم در همه شهرستان‌های هرمزگان برقرار است و مجموعه مدیریت استان با تلاش همه جانبه در حال اجرا و پیش بردن برنامه‌های توسعه استان هستند.

او با اشاره به امنیت مطلوب هرمزگان گفت: با تلاش شبانه روزی دستگاه‌های عضو شورای تامین به خصوص نیروی انتظامی و همچنین همکاری و مشارکت خوب مردم هرمزگان در بحث تأمین امنیت، این استان از امنیت مطلوب و پایدار برخوردار است.

استاندار هرمزگان افزود: دستگاه‌های اجرایی باید با کوشش بیشتر برای ارائه خدمات به مردم تلاش کنند و افزایش نظارت را در خدمت رسانی مطلوب در دستور کار قرار دهند و با انجام مناسب وظایف خود و تلاش بیشتر، همواره قدردان همراهی‌های مردم بزرگوار باشند.

انتهای پیام/ب

قدردانی استاندار هرمزگان از مردم و مسئولان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر