کد خبر: ۷۱۴۵۸۹۰
گروه : مازندران » ساری
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
کد خبر : ۷۱۴۵۸۹۰

سپاه کربلا مازندران به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی بسیج و آغاز هفته بسیج مستضعفین بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،سپاه کربلا مازندران به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی بسیج و آغاز هفته بسیج مستضعفین بیانیه‌ای صادر کرد.

با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی و در آستانه چهلمین سال از عمر پربرکت بسیج مستضعفین که با فرمان تاریخی امام خمینی (ره) معمار بزرگ انقلاب اسلامی ایران تشکیل شد نه تنها ملت ایران بلکه جوامع بین المللی شاهد نقش آفرینی‌های بی بدیل این شجره طیبه در عرصه‌های مختلف بود.

بسیج نهادی اسلامی انقلابی برگرفته از بطن و متن مردم برای نیاز‌های انقلاب و گره گشای مشکلات فراروی کشور در عرصه‌های داخلی و خارجی علاوه بر آنکه یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت راهبردی نظام در بازدارندگی و اقتدار دفاعی جمهوری اسلامی است بلکه اهرم پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه‌های ناامیدسازی دشمن و ضدانقلاب بوده و دیوار مستحکمی درمقابله با انواع نفوذ‌های بی امان دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران می‌باشد.

امروزه نقش‌آفرینی بسیجیان با اخلاص و با بصیرت در عرصه‌هایی مانند علم وفناوری، فرهنگی و سازندگی به ویژه در محرومیت زدایی و مردم یاری و نیزمشارکت در طرح‌های بزرگ ملی نشان از مسئولیت پذیری متعهدانه و راهگشایی آن در پیشرفت کشور از گردنه‌های سخت جنگ نرم به ویژه تهاجم همه جانبه دشمنان نظام که با تروریسم اقتصادی و تحریم‌های پی در پی هدفی نابودی انقلاب اسلامی ندارند، با اتکا به ظرفیت نیروی درونی، ترویج تولید داخلی و راه اندازی چرخ‌های اقتصاد مقاومتی، دارد.

از همین رو توانمندسازی ملت ایران به ویژه نسل جوان برای پیشبرد گام دوم انقلاب از جمله ضرورت‌های مهم و سرنوشت‌سازی است که بسیج و بسیجی آن را در دستور کار خود قرار داده و این اقدام راهبردی و راهبری هم حمایت دولت و مسئولان را می‌طلبد چرا که چهل سالگی بسیج گواه این مدعا بوده هر جا تفکر بسیجی که بر پایه کار و مدیریت جهادی بنا شده است طنین انداز شود، هیچ بن بستی وجود ندارد.

هفته بسیج و روز پنجم آذر ماه امسال که دوران به بلوغ رسیدن این نهاد انقلابی می‌باشد، فرصت مغتنمی است تا همه مردم و دیگر مسئولان با تامل در شعار «بسیج؛ چهل سال، خدمت، جهاد و شهادت» به فرهنگ و تفکر بسیجی که رمز سربلندی، عزت و اقتدار ملت ایران از گذرگاه‌های سخت و پر فتنه‌های تاریخی به شمار می‌رود، رجوع کرده و با چراغ روشنگرانه بسیج در گام دوم انقلاب برای تمدن نوین اسلامی و زمینه سازی طلوع خورشید عظمی ولایت حضرت بقیه الاعظم حضرت مهدی (اروحنا له فداه) حرکت کنند.

در این مسیر عمق راهبردی فرهنگ و تفکر بسیجی در فراسوی مرز‌ها نیز، حاکمیت نظام سلطه و شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار و متحدانش و همچنین رژیم صهیونیستی را دچار چالش و افول کرده است.

بروز و ظهور جبهه مقاومت در منطقه غرب آسیا که الگو گرفته از بسیج می‌باشد، نجات بخش و هدایتگر ملت‌های مستضعف است تا از زیر یوغ مستکبران و ظالمان عالم خود را برهانند و استقلال و آزادی خود را دوباره بدست آورند.

سپاه کربلا مازندران با گرامیداشت چهل سالگی بسیج مستضعفین و هفته مبارک بسیج، با درود و صلوات به روح پرفتوح امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی بویژه ۶ هزار ۶۴۵ شهید بسیجی از ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید دیار علویان که سندافتخار و برگ زرین این استان لاله خیز است، با تجدید بیعتی بسیجی وار با امام و مقتدای خویش، نائب امام زمان (عج) حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) برخود وظیفه می‌داند علاوه بر اینکه بر بصیرت انقلابی خود بیفزاید برای حفظ نظام و آرمان‌های بلند امام و شهدا با نصب العین قرار دادن منویات مقام عظمای ولایت و با آمادگی همه جانبه در عرصه‌های مختلف تا نابودی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی و به اهتزاز در آوردن پرچم حق بر قله‌های جهانی از پای نخواهد نشست.

انتهای پیام/ س

بیانیه سپاه کربلا مازندران به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی بسیج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر