کد خبر: ۷۱۴۶۱۵۰
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
کد خبر : ۷۱۴۶۱۵۰

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:اغتشاشگران در جریان اقدامات خود حتی از واحد تولیدی که تعدادی افراد معلول در آن مشغول به کار بودند نیز نگذشتند و این اوج شرارت آنها را نشان می‌دهد.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت الاسلام حسین طیبی فر جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه فتنه، چون ذهن، اندیشه را مغشوش می‌کند و شناخت فتنه برای همه مردم ضروری است افزود: حماسه‌های مردم در ۲۳ تیر۷۸،۹دی و حماسه امروز مردم را در خاموش کردن فتنه‌ها فراموش نمی‌کنیم.

حجت الاسلام حسین طیبی فر با اشاره به اینکه گرانی بنزین مصوبه چندسال پیش مجلس بود و باید پلکانی اجرا میشد ادامه داد: متاسفانه این طرح به یکباره اجرا شد و به مردم فشار آورد.

او با بیان اینکه اگر در نحوه اجرا کمی دقت میشد برخی مسائل را کمتر داشتیم تصریح کرد: مصرف سوخت در کشور ما یک فاجعه است و مقدار مصرف سوخت در کشور چین ۳۰ درصد از کشور ما کمتر است.

جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: فتنه گران از این اعتراض مردم سوء استفاده کردند و کتابخانه ها، اماکن دولتی و مذهبی را به آتش کشیدند.

حجت الاسلام طیبی فر افزود: وقتی به سرمایه یک گروه از افراد معلول در یک واحد تولیدی حمله میکنند نشان از شرارت و فتنه گری آنهاست.
وی با بیان اینکه رهبر از خود برای مقابله از فتنه بزرگ تری مایه گذاشتند گفت: تایید رهبری مقابل کوتاهی برخی دیگر است.

جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران در ادامه از قوه قضاییه خواست با جدیت مثل مقابله به مفسدان اقتصادی با اشرار حوادث اخیر هم به خصوص لیدر‌ها برخورد جدی کند.


حجت الاسلام طیبی فر از دولت هم خواست وعده‌های خود را فورا عملیاتی کند و مسوولان هم خدمت رسان این مردم که کنار رهبر هستند باشند و خواسته‌های خسارتی مردم را تامین کنند.

او خواستار راه اندازی اینترنت ملی شد و ادامه داد وقتی اینترنت قطع شود نباید کشور دچار خسارت شود.

جانشین نماینده، ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نظام سلطه را به حیرت واداشته ادامه داد وقتی پهباد جاسوسی دشمن سرنگون شد آن‌ها دچار وحشت شدند و نمیدانند با ما چکار کنند که هر روز محکم‌تر از قبل شده ایم.

حجت الاسلام طیبی فر افزود: مردم حماسی همیشه در بزنگاه‌ها حضور فعال داشته اند و بدانید دشمن و حامیان اش را خوب باید شناخت.

او گفت: چرا به سوی اقتصاد مقاومتی نمیرویم و از تولید داخل حمایت قاطع نمیشود.

انتهای پیام/م

 

مردم اصفهان پیشگام در محکوم کردن فتنه ها

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر