کد خبر: ۷۱۴۶۶۸۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
کد خبر : ۷۱۴۶۶۸۴
آیت الله خاتمی در خطبه های نماز جمعه:

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اگر موضع رهبری در حمایت از تصمیم سران سه قوه نبود، حوادث سخت تری پیش روی ملت قرار می‌گرفت.


اشراری که بانک‌ها و اماکن عمومی را آتش زدند از داعش بد‌تر هستندبه گزارش  خبرنگار  احزاب و تشکل‎های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،آیت الله احمد خاتمی خطیب موقت نماز جمعه تهران در خطبه‌های نماز جمعه امروز با اشاره به تغییر نرخ بنزین اظهار کرد: در طول هفته که به مطالعه می‌پرداختم در این رابطه ۳۰ نکته تدارک دیده بودم که دریافتم نمی‌توان همه آن‌ها را در خطبه نماز جمعه امروز بیان کنم لذا ابتدا آن را به ۱۴ نکته و بعد ۶ نکته کاهش دادم.

او ادامه داد: حوادثی که در پی گران شدن نرخ بنزین به وجود آمد ۴ نکته قابل تأمل دارد این تصمیم سران قوا بود و با خوش بینی که مقام معظم رهبری به سران قوا دارند این تصمیم را تأیید کردند.

آیت الله خاتمی افزود: این تصمیم بسیار داهیانه بود و اگر اقدام و موضع مقام معظم رهبری نبود تردید نکنید که حوادث سخت تری پیش روی ملت قرار می‌گرفت، بپذیریم که امکان داشت که در این عرصه بهتر عمل کنیم به عنوان مثال مسئولان محترم می‌توانستند مردم را اقناع کنند چرا که آن‌ها فهمیده هستند و واقعیت و حقیقت را قبول می‌کنند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: البته نمی‌گویم که زمان تغییر نرخ بنزین را اعلام می‌کردند، اما لازم بود که میزگرد تلویزیونی برگزار شود تا کارشناس‌ها بیایند و ضرورت این امر را بیان کنند البته معتقدم که این امر اکنون نیز یک ضرورت است لذا مسئولان از روشن گری در این حوزه غافل نشوند.

او بیان کرد: دولت به وعده‌های خود عمل کند و نگذارد که قیمت کالا‌ها افزوده شود لذا هم نظارت داشته باشد و هم با متخلفان برخورد قاطعانه کند چرا که مردم به اندازه کافی رنج و فشار گرانی را دارند و مسئولان برای رضای خدا کاری کنند که بر این رنج افزوده نشود.

آیت الله خاتمی تأکید کرد: بر اساس اصل ۲۷ قانون اساسی تشکیل اجتماعات و راهپیمایی‌ها بدون حمل سلاح تا زمانی که مختل مبانی اسلام نباشد مشکلی ندارد لذا هیچ کس با اعتراض مخالف نیست و با معترضان برخورد نکرده به شرط آن که بر اساس اصل مذکور قانون اساسی باشد.

امام جمعه موقت تهران افزود: مثل آفتاب روشن است که اشرار سوار بر موج اعتراض شدند و خبر را تضییع و امنیت آن‌ها را سلب کردند و هزاران میلیارد خسارت به مردم وارد کردند که حق آنان نبود.

او ادامه داد: حضرت علی در خطبه ۵۶ نهج البلاغه وقتی یاران پیامبر را توصیف می‌کردند از صداقت، ایثار و فداکاری آن‌ها در راه خدا گفته‌اند و بر این اساس به این نتیجه می‌رسیم وقتی خدا صداقت ما را ببیند دشمنان را ذلیل خواهد کرد.

آیت الله خاتمی بیان کرد: ملت بزرگ ایران بار دیگر در هفته گذشته جلوه نقش بر آب شدن توطئه دشمنان را دید چرا که دشمنان سه سال برنامه ریزی کرده بودند و افرادشان را در داخل و خارج آموزش داده بودند و حتی قارون منطقه و گاو شیرده آمریکا، عربستان سعودی تمام پولهایش را در این راستا خرج کرده و رسانه‌هایش را در اختیار دشمنان ما قرار داد لذا آن‌ها هرکاری که می‌توانستند انجام دادند، اما خداوند توطئه آن‌ها را خنثی کرد. ملت ایران با خدا است و دست خدا نیز با ملت ایران است تا جایی که رهبر کشورمان با سرافرازی می‌فرمایند که به یاری خدا دشمن را در عرصه سیاسی و نظامی عقب زده‌ایم.

امام جمعه موقت تهران افزود: لازم است که یاد همه شهیدان به ویژه شهدای امنیتی را که در طی این هفته به دست اوباش به دیدار خدا رفتند و به شهادت رسیدند را به بازماندگان آن‌ها تسلیت و تهنیت بگویم و خانواده این اشخاص باید افتخار کنند که نور شهادت در خانه‌هایشان درخشیده است.

او ادامه داد: لازم است که هفته بسیج را گرامی بداریم چرا که بسیج دو مدالی دارد افتخار ابدی آن است و امام خمینی (ره) فرمودند که بسیج لشگر مخلص خداست و مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که بسیجیان گل‌های سر سبد انقلاب هستند البته همه نیرو‌های مسلح عزیزند و در قلب ملت ایران جای دارند.

آیت الله خاتمی افزود: دو جلوه برجسته در شرارت‌ها بود؛ یکی انتقامی که با آتش زدن قرآن‌ها و حمله به مساجد و حوزه‌های علمیه و کتابخانه ۱۳ هزار جلدی گرفتند که این چیزی جز عقده از اسلام نیست؛ دیگری، ضدیت با مردم به وسیله غارت فروشگاه‌ها و مراکز بهداشتی و تخریب بانک‌ها و حمله به آمبولانس‌ها بود که به قصد انتقام از مردمی که پای انقلاب ایستاده اند، بود.

امام جمعه این هفته تهران ادامه داد: سازماندهی شرارت برهمگان روشن است، یک در راس شرارت آمریکا بود به اعتراف خودشان که متاسفانه فرانسه و آلمان هم حمایت کردند؛ امیدوارم کسانی که به این‌ها خوشبین بودند در رفتار خود تجدید نظر کنند.

او عنوان کرد: کلید واژه اعتراضات حمایت از مردم ایران و آزادی مردم بود؛ مردم از نگاه آن‌ها دزد‌ها و آدم کش‌ها و جنایتکاران هستند که خود حمایت از آدمکش‌ها را نشان می‌دهد.

آیت الله خاتمی همچنین گفت: عوامل و ایادی حقیر این ماجرا یکی رژیم سیاه عربستان سعودی خائن بود که با تمام قوا در این ماجرا دخیل بود؛ به مردم عربستان میگویم تا کی میخواهید یک قرن، نوکران آمریکا و اسرائیل بر شما مسلط باشند؟ به پا خیزید و آن‌ها را از قدرت به زیر بکشید.

منافقین پست آدم کش که ۱۷ هزار نفر را ترور کرده و پاسدار کمیته را زنده پوست کندند و کشتند؛ این، یعنی داعش هم دخیل بودند. همچنین ایادی بازماندگان پهلوی بودند که هیچ طرفداری در کشور ندارند.

او افزود: تشکر میکنم از حافظان امنیت کشور، وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، بسیج قهرمان و نیروی انتظامی که در مقابل اشرار ایستادند؛ همه مردم و سلیقه‌ها در این ایستادگی حضور داشتند. همه در این موضوع متفق القول بودند که باید با اشرار برخورد شود.

عضو مجلس خبرگان ادامه داد: برخی فعالان فتنه ۷۸ و ۸۸ بیانیه دادند و جای جلاد و شهید را عوض کردند و گفتند که با معترضان برخورد شد. خجالت باید بکشند آن‌هایی که این بیانیه را امضا کردند، جنایتی همچون جنایت آشوبگران را دارند.

او افزود: مرگ بر آشوبگر از شعار‌های خوب مردم در این راهپیمایی‌ها بود که شنیده شد.

امام جمعه این هفته تهران، خطاب به جهانیان گفت: جهانیان بدانند، نظام اسلامی نظامی مقتدر است؛ بیدی نیست که با این شرارت‌های احمقانه بلرزد؛ اگر بخواهید بازهم شانس خود را امتحان کنید بدانید پیشاپیش شکست خورده اید.

او ادامه داد: دنیا بداند، این مردم از امام خود آموخته است حفظ نظام از اوجب واجبات است و این مردم تا آخرین قطره خون خود پای نظام ایستاده اند.

آیت الله خاتمی خطاب به مردم گفت: آفرین به شما مردم که با حمایت از نظام، قلب امام زمان را شاد کردید و تشکر زیادی از شما میکنم؛ از شما میخواهم اشرار را شناسایی کنید و بدون کمترین دلسوزی به مسئولین معرفی کنید. این حضور مردم بود که فتنه‌های منافقین را به شکست رساند؛ باید آشوبگران را خانه به خانه دنبال کرد و آن‌ها را به مسئولین معرفی کرد.

او همچنین افزود: از اقدامات قوه قضاییه در برخورد با مفسدین اقتصادی تشکر میکنم و از آن‌ها میخواهم با سردسته آشوبگران و آن‌ها که ایجاد رعب و وحشت در جامعه کردند، این یاغیان را به اشد مجازات برسانند؛ در رابطه با سیاهی لشکر‌ها هم به دستگاه قضایی میگویم به گونه‌ای قاطع برخورد کنید که دیگر هوس چنین شیطنت‌هایی به سرشان نزند و برای همیشه عبرت بگیرند.

آیت الله خاتمی اظهار کرد: از تدبیر‌های ستودنی در این ماجرا قطع اینترنت بود؛ اگر مسئولین میخواهند اهمیت کار را درک کنند ببیند دشمن و شبکه‌های خارجی چقدر ناراحت اند از این اتفاق؛ این یعنی لانه زنبور را شناسایی کردند؛ از آن‌ها درخواست میکنم، پیامرسان‌های داخلی را تقویت کنند و اینترنت بومی را هر چه زودتر راه اندازی کنند؛ شبکه‌های پیام رسان خارجی نباید کاملا باز شود و مسولان ارتباطات نباید قصور کنند؛ اگر در این کار کوتاهی کنید در پیشگاه خدا جوابی نخواهید داشت.

امام جمعه این هفته تهران در پایان گفت: دیدار فعالان اقتصادی با رهبری از دیگر اتفاقات خوب این روز‌ها بود که تولید کنندگان داخلی گفتند، عمده مشکلات ما داخلی است، رهبری هم در این خصوص گفتند با توجه به شناختی که از دشمن دارم، مشکلات خارجی به زودی رفع نمی‌شود، باید با تکیه بر توان داخلی بر مشکلات غلبه کرد.

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۸۴
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کامنت قبلیم صرفا درباره حرفی بود که اقای خاتمی درباره وصل نشدن کلی اینترنت زدن به بقیه حرفاشون راجع به اینترنت ملی و قطعی اینترنت هنگام اشوبا کاری ندارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اقای خاتمی خودشون اینترنت مصرف میکنن؟ میدونن اصلا اینترنت چیه که اینطوری نظر میدن؟
بخدا خیلی راحته وقتی تکنولوژی جدید میاد وایسی عقب و بگی بده و به خاطر ایراداتی که داره خوبیاشو نبینی و با اون قدیمیه همینطور سینه خیز ادامه راهو بری ، اقا خاتمی کار سخت رو اون جوونایی میکنن که با وجود اینکه کار حرام در دسترشونه از اینترنت فقط برای رسوندن پیام انقلاب به دنیا و پیشرفت خودشون و مملکت استفاده میکنن نه شمایی که مثلا باید به عنوان عالم علمتون به روز باشه اما از اینترنت بیزارید.
به جای اینکه استفاده مردم از اینترنت رو درک کنید و از حق مردم دفاع کنید و حتی از گرونی و عدم دسترس اینترنت تو بعضی نقاط و این قطعی یه هفته ای گلایه کنید نمک رو زخم مردمی که درکشون نمیکنید نپاشید لطفا.
همونطور که رهبر گفتن اونایی که اینترنت رو نگاه میکنن و اشوب یاد میگیرن مردم نیستن. مردم اگرم یاد بگیرن نمیرن مغازه و بانک هموطنشونو به بهانه اعتراض اتیش بزنن
منتقد بی سواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
جناب اقای خاتمی عزیز شما جامع نگر هستید چرا در مورد اقدام نسنجیده و بدون مشورت حکومت با مردم انتقادی نکردید چرا در مورد اعتراض و ناراحتی کلیه مردم به این موضوع حرفی نزدید
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
الان یک هفته هست با خانواده در خارج از کشور با قیمت گزاف تلفن بین الملل صحبت میکنیم نگران هستیم و راه ارتباط سخت تا کی این وضع ماندگار هست
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
صد بار پیام گذاشتم تایید نشده ادمین عزیز و رابط بین مردم و مسیولین این نظر رو تایید کن اقای خاتمی عزیز بهتر نیست راجب قط و وصل اینترنت ۸۲ ملیون نفر نظر بدن که ایا قط باشه یا نه نظر شخصی خودتون رو دراین مراسم باشکوه که جای نظرات شخصی نیست عنوان نکنید بهتر است از مردم و مشکلات انها بگوبید دولت توان مقابله با تهدیدها را ندارد و زورش به قط اینترنت رسیده انها که میخاهند بر این نظام چیره شوند برایشان راه اندازی اینترنت ازاد و رایگان کاری ندارد بهتر است سطح فرهنگ جامعه و برخورد با چنین فضایی بیشتر اموزش داده شود خدا از سر گناهان شما بگزرد
پاسخ ها
reza
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خب برید از همون اینترنتی ک میگین استفاده کن عامو..خخخ. امنیت کشور عزیز خط قرمز ماست. دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد. فقط کافیه خودمون به خودمون ظلم نکنیم وگرنه طمع کمک از هر اجنبی ایی محکوم به شکست است.
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
مسئولینی که با تورم و گرانی زندگی را برای ما سخت میکنند هم از داعش بدتر هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ادمین تو تنها امید مون هستی واسه وصل شدن اینترنت :’(
Saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کلی نظر دادم که تایید نکردید خواهش میکنم اینو تایید کنید
تمام مسئولین فرمودندکه ما بنزین رو گران کردیم که به قشر ضعیف جامعه کمک کنیم تمام درامد حاصل از گرانی رو هم میدیم به مردم .قشر ضعیف جامعه کیه؟؟؟ ایا شهرستان ها و روستاها قشر ضعیف جامعه نیستن؟؟؟ من خودم‌ روستا زندگی میکنم هیچکدوم از روستاها و حتی خیلی ازشهرستان ها تاکسی بین شهری ندارن .و تمام مسافرکشا شخصی هستن الان بچه هایی که از روستا میرن به شهر برای مدرسه و بقیه که محل کارشون شهره باید با مسافرکشای شخصی برن که کرایه هارو چندبرابر کردن چون اونا که سهمیه بنزین ندارن برای مسافرکشی بنزین ازاد میزنن و مجبورن کرایه هاشونو گرون کنن مردمم که مجبورن با همینا برن و راهی ندارن .الان اون خانواده هایی که چندتا دانش اموز دارن واقعا نمیتونن دیگه بچه هاشونو بفرستن بخاطر کرایه های خیلی زیاد .بقیه که محل کاشون هم شهره با نصف حقوقشونو بدن کرایه .میدونید وقتی یه پدر به بچش بگه دیگه نمیتونم کرایه مدرستو بدم یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه فکری به حال جاهایی که تاکسی بین شهری ندارن بکنید دیگه واقعا نمیتونیم زندی کنیم.
باشگاه خبرنگاران لطفا ازتون خواهش میکنم پیگیری کنید تو رو خدا.
Samira
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تو‌رو‌به‌خدا اینترنتو وصل کنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت وصل نکنید ...✌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اينترنت رو وصل كنيد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
یکی نیومد از درده مردم بگه همه حاشیه میرن
علی علی کرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
چهاردهم خردادماه ۱۳۹۷ رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی سالیانه‌ی مراسم سالگرد رحلت امام خمینی (ره) از ابعاد و اضلاع اصلیِ «نقشه‌ی دشمن» علیه ایران اسلامی پرده برداشتند: «امروز نقشه‌ی دشمن این سه چیز است: فشار اقتصادی، فشار روانی، و فشار عملی؛ هدف هر سه نوع فشارهای دشمن هم سیطره‌ی بر کشور عزیز ما ایران است.» ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ ایشان در ادامه این سه محور اصلیِ تحرک دشمن را تشریح کردند: «فشار اقتصادی، تحریم است... مسئله‌ی آنها از فشار اقتصادی و تحریم، صرفاً زیر فشار قرار دادنِ دستگاه دولت و حکومت نیست؛ میخواهند ملّت ایران را به ستوه بیاورند به خیال خودشان؛ میگویند ملّت ایران را به ستوه بیاوریم تا نظام اسلامی ناچار بشود تسلیم زورگویی‌های ما بشود... در [فشار روانی] نقاط قوّتی که برای کشور و برای ملّت مایه‌ی اقتدار و مایه‌ی تقویت است نشان کرده‌اند و آنها را در تبلیغات و در برخوردها به‌عنوان نقاط چالش‌آفرین معرّفی میکنند... فشار عملی‌شان عبارت است از اینکه در کشور آشوب ایجاد کنند.»
پاسخ ها
احمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
به نظر شما قطع اینترنت فشار روانی بری مردم نیست ؟؟! دشمن که جای خود !! مسئولین هم دارن با این تصمیمات یهوئیشون فشار روانی را چند برابر میکنند !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
شما این ضررو زیانی که به بانک ها وامکان عمومی وارد شده می بینید اما اون ضرری که به فردی با قطع اینترنت میاد نمی بینید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اسلام یعنی عدالت ولی کجاست چرا مسئولین اانقد سرخود شدن به حرف مردم توجه نمیکنن ما از کره ماه حرف نمیزیم تو همین مملکت داریم زندگی میکنم یکی درست حسابی کارای که میکنه دلیل ومنطقش را هم بگه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نظر حاوی توهین نباشه؟
حالا اگه به ترامپ فحش بدی با سر تاییدش میکنن
مدیر پایگاه سلام و عرض احترام

کاربر محترم, بی شک نظراتی که حاوی عبارات خارج از عرف فرهنگ جامعه اسلامی باشند, منتشر نمی شوند و برای فرد و شخص خاصی هم در این موضوع تفاوتی وجود ندارد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
حرف درستی زدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
فردا وزیر نیرو نتیجه گیری هاشو میکنه واینترنت وصل میشود
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آقای خاتمی عزیز! شما به عنوان یک روحانی انقلابی و البته حامی منافع نظام اسلامی(حالا چه حق ، چه ناحق) اجازه ندارید در مورد بدیهی ترین نیازهای یک جامعه مدرن و رو به رشد نظر شخصیتون رو جای هشتاد میلیون ایرانی بفرمائید. اگه دولت علّیه عرضه کنترل امور رو نداره، این دلیل نمیشه اینترنت رو قطع کنن.(اینجا کره شمالی نیست و اینکه تریبون نماز باشکوه جمعه جای فریاد زدن نظرات شخصی شما نیست.)(البته بعید می‌دونم این نظرم تأیید بشه...)
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
درود به هموطنم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آفرین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
دمت گرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
احسنت
اینترنت
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
جواب دندان شکنی بود البته اقای خاتمی اگر این حجم از انتقادات رو ببینن قطعا در مراسم بعدی حرف خود را پس میگیرند
احمدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
درود !! خوبه لااقل نظرت تائید شد !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
کاش لحظه به لحظه اعلام میکردید اینترنت کجا ها وصل میه
محمد قاسمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
ادمین جان امیدوارم بعد کلی نظر که فرستادم این را دیگه بگذارید. ما ساکن شهرکرد هستیم. اینجا هیچ اغتشاشی نشد. همچنین جز اولین شهر هایی بودیم که ضد اخلالگران امنیت تظاهرات کردیم. ولی برای وصل کردن اینترنت اصلا در اولویت نبودیم. واقعا خیلی بده که مردم به التماس کردن افتادند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آخی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
درسته
sarbazgomnam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
بزار مستقیم حرفمو بزنم نه منافقم نه تروریست کلا هم عشق وطن و نظامیم

ولی اگر کسی بیاد و حق مارو بگیره از ما نیست حتما

باید بره
الان هم اینتر نتو وصل کنید که جز ای ترین حق ملته والله جناب خاتمی اگر سباهی هستین ما جان فدای رهبر و کشوریم از شما هم سباهی تریم اینتر نت و احترام به نظر ملت یک وظیقه است

اشوبگران و فتنه گران جای خود مردم بی گناه جای خود

به امید ظهور اقا امام زمان و بریدن دست های استکبار بر جهان
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
ادمین گرامی !! دیگه از بس نظراتم زیاد شده نظراتم را نمیگذارید؟؟ خب خودتون بفرمائید چه کنیم ؟؟! یا فکر کنم ادمین عوض شده !! دم قبلی هرکس بود گرم !!
مدیر پایگاه با عرض سلام و وقت بخیر
خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان جوان سعی دارند تا در اسرع وقت نظرات شما بازدید کنندگان محترم را منتشر کنند; همچنین لازم به ذکر است که نظرات حاوی توهین, افترا و... ونظراتی که صحت گفتار آنها چندان معلوم نیست, منتشر نمی شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینجا فقط نظراتی تایید میشه که باب دلشون باشه
مدیر پایگاه با عرض سلام و وقت بخیر
خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان جوان سعی دارند تا در اسرع وقت نظرات شما بازدید کنندگان محترم را منتشر کنند; همچنین لازم به ذکر است که نظرات حاوی توهین, افترا و... ونظراتی که صحت گفتار آنها چندان معلوم نیست, منتشر نمی شود.
با تشکر از دقت نظر شما
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
در ضمن سانسور هم میشه نظرات .. کلا نظری ک به ضررشونه منتشر نمیشه کاری به فحش محش هم نداره
مدیر پایگاه با عرض سلام و وقت بخیر
خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان جوان سعی دارند تا در اسرع وقت نظرات شما بازدید کنندگان محترم را منتشر کنند; همچنین لازم به ذکر است که نظرات حاوی توهین, "افترا" و... ونظراتی که صحت گفتار آنها چندان معلوم نیست, منتشر نمی شود.
با تشکر از دقت نظر شما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
درود بر رئیسی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نت رو وصل کنید خستمون کردید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
به جز اشرار این روزها آقازاده های مفسد و تهمت زننده ها و تفرقه گران بین ملت نیز از داعش بدترند.
اگر راست می گم منتشر کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تشکر و خشک و خالی مثل هندوانه بغل دادن اس.
مشکلات مردم را یکی یک رفع کنید...
اول همسان سازی حقوق بازنشستگان...
روم رتبه بندی..
سوم.....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
مردم عزیز قطع اینترنت به دلیلی دیگر بود ودرزمان معین وصل خواد شد فقط باید صبر کرد تا وزارت نیرو تایید کند نه شورای امنیت بفهمید دیگه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
باهوش اینترنت رو شاک(مخفف شورای امنیت کشور) بست. وزارت نیرو چه‌کاره‌ست؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
ای بابا پس اونهایی که به اسم بانک ربا میخورد یا خودرو ناامن تولید میکنند اونهایی که هرروز قیمتها رادستکاری میکنند چی؟؟؟ برای آنها هم مثال بیاورید خط نشانی بکشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
ما کار و زندگی داریم
پول آزمون بین و المللی و کلاس دادیم
زندگیمون رو هواس ..عرضه کشورداری ندارید نت رو چرا قطع میکنید؟
p.o
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تو رو قرلن اینترنتو وصل کنید‌ هفت روزه بیکار هستیم. باید بریم کارگری یا کُلفَتی ؟؟؟؟
مرده ی متحرک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
با قطع اینترنت میخواید امنیتو حفظ کنید :) و با اینترنت ملی! چون یه عده سو استفاده میکنن ما هم باید بسوزیم به پای اون احمقا؟
عدالت عدالت عدالت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
والله اگر از مردم بپرسید متوجه میشید که....
اون مسئولینی که دارند خون مردم تو شیشه میکنند اونا از داعش بدتر آقای خاتمی...
تو پل صراط چطوری میخوایند جواب ۸۰ میلیون رو بدید.
شما طوری حرف میزنید انگار تو رفاه و آرامش هستید.....
خدا بر شما رحم کنه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ای ول دقیقا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
شما الکی ادعا میکنین که صدای ملت هستین، من همه پیامهام رو اسکرین شات گرفتم و به محض وصل شدن اینستا انتشار میدم، توش هیچ حرف رکیکی هم نزدم ولی چون به مذاق شما خوش نیومده نمایش نمیدین
فرشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
سلام . لطفا پیگیر خسارت های وارد شده به کسب و کار اینترنتی ناشی از قطعی اینترنت باشید. آیا خسارت ناشی از سوختن بانک و پمپ بنزین ها بیشتر بود یا خسارت قطعی اینترنت .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
شما حق تصمیم گیری برای بدیهی ترین حقوق مردم رو ندارید. اگر نمیتونید امنیت رو برقرار کنید مردم تاوانشو نباید بدن. من صاحب یه استارت اپ و یه شرکت بازرگانی هستم. خداشاهده یه هفتس قلبم درد گرفته همه کارم خوابیده. تصمیم قطعی گرفتم سینه خیزم که شده ازین جهنم فرار کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
چرا نظرات مخالف رو نمایش نمیدین؟ بخدا ما هم مردم هستیم، اون چند میلیارد که گم شده و روحانی گفته بود پیداش کنین، مشکل کسری بودجه رو حل میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نفهمیدن درد و حرف مردم خودش همراهی با دشمنه مردم ناراضین درد مردم رو بفهمید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
آفرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
حاحی نظرات رو نخونده حذف میکنید ؟
راجع به اینترنت سقف پر شد دیگه بیش از این نطلب نگوییم

خلبانان . ملوانان.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
حاحی نظرات رو نخونده حذف میکنید ؟
راجع به اینترنت سقف پر شد دیگه بیش از این نطلب نگوییم

خلبانان . ملوانان.؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
با سلام خدمت خبرنگاران و کارمندان محترم باشگاه خبرنگاران جوان ، شما رابط بین مسؤلین و مردم هستید . و گاهی تنها امید و تنها راه مجاز بیان نظرات و خواسته های ملت می باشید . خواهش می کنیم که به مسئولین بفهمانید که قطعی طولانی مدت اینترنت ، چقدر مردم را عصبانی کرده است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آقا ناموسا اینترنت رو وصل کنید . دانشجو هستم تحقیق دارم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
چرا منت منو نزاشتین توی بخش در انتظار برسی هم نیست چون صفره جواب بدین چرا جناح داری میکنید شما باید بیطرف باشین و نظرات مردمو بزارید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
الان این متنو گذاشتن یعنی ما بی طرفیم و همه نظرات رو پخش میکنیم
مدیر پایگاه با سلام و احترام
باشگاه خبرنگاران جوان سعی می کن تا در اسرع وقت نظرات بازدید کنندگان محترم را منتشر کند, ضمن اینکه نظراتی که حاوی توهین, افترا و... باشد, منتشر نخواهند شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
لطفا نظرسنجی بذارین که کی با اینترنت ملی موافقه و کی مخالف . چون میزان رای مردم هست :-) .....
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
هرکی دوس نداره استفاده نکنه اینترنت . نظر سنجی براچی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
چه حرف خنده داری زدی.میزان رای ملت
....
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نتی که تا تقی به توقی خورد فرتی قطعش میکنن زیاد فرقی نداره داخلی و خارجیش
ضمن اینکه نت داخی نت نیست مهد کودکه
سعید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت ملی در ایران هنوز انجام نشده است، روسیه و چین و کره جنوبی اینترنت ملی را راه اندازی کرده اند، متاسفانه برخی افراد در اظهارنظر خود به این مساله بی توجهی می کنند، اگر اینترنت ملی به صورت کامل و واقعی در ایران شکل گرفته بود که نیازی به قطع اینترنت نبود.
به تو چه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت رو قطع کردید چه ربطی داره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت بومی!!!
آقامحمدی خبرنگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
به شخصه خاتمی را دوست دارم نه اون خاتمی این خاتمی را حرفش حقه اما مردم حاشیه نشین خیلی گرفتارند نان را از نانوایی قرضی می گیرند تا واریز یارانه ها امروز مغازه ای بودم خانمی با چهره ای غمگین و با متانت اومد و گفت یک لحظه میای کاری دارم گفتم خاله باشد گفت من سنم به اندازه بچه تو نمیرسه از نداری شکسته شدم پول نان ندارم منم از مغازه دار قرضی پولی بهش دادم و مسئولان فکر مردم مستمند را داشته باشند
پاسخ ها
مهدی - جرمشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تنها نقطه ضعف فعلی ما همین موضوع فقر است و دشمن هم دقیقا روی ان سرمایه گذاری نموده . تا اینجای کار اشکالی ندارد و مشکل از جایی آعاز می شود که مسئولان برنامه ای ندارند برای مصونیت از این خطر ! کسی هم برنامه داشته باشد نمی شنوند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
438 تا منفی ..... این یعنی چی؟؟؟
منتظر...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
یاالله یا رحمان یا رحیم یا امام زمان
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت شیراز قعطه
اسیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت بومی؟؟؟
آرزو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اقناع مردم نه اغنا :/ گوگل نداشته باشی همینه دیگه
مدیر پایگاه

سلام کاربر گرامی با تشکر از توجهتون اصلاح شد.

پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
هنوز اصلاح نشده
بی دلیل نزنید اصلاح شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت را وسیله ی فشار بر مردم قرار ندهید!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
کاش مردم رو اغنا میکردن نه اقناع
خادم دزفولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تا ثبات اقتصادی نباشد گرانی هست .مسئولان بفکر ثبات اقتصادی وبیکاری باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
صلوات
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم و اهلک عدوهم اجمعین
ادمین جان اینکه صلواته حداقل منتشر کن ثواب داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
حاجی او برچسب هارو برای چی میزنی دقیقا!؟!؟
گوگل که نیست ، دقیقا از کجا به این برچسب ها برسیم؟
پاسخ ها
اینترنت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
امید به اتصال اینترنت .! انسان به امید زنده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنتو وصل کنین دیگه......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آقایان نت رو وصل کنید ادمین نت رو پیگیر باش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
خدا
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر