کد خبر: ۷۱۴۶۹۶۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
۰۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۶
کد خبر : ۷۱۴۶۹۶۳
اسماعیلی خبر داد؛

سخنگوی قوه قضاییه از دستگیری ۱۰۰ نفر از لیدرهای و سردسته های اغتشاشات اخیر در نقاط مختلف کشور خبر داد.

دستگری 100 نفر  از لیدرهای اغتشاشات اخیربه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی دستگاه قضایی و رییس حوزه ریاست به همراه علی القاصی، دادستان تهران از وضعیت متهمان بازداشت شده در اغتشاشات اخیر در بازداشتگاه اوین بازدید کرد.

سخنگوی قوه قضاییه در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با هدایت‌های مقام معظم رهبری، هوشیاری مردم، جدا شدن صف مردم از اغتشاشگران و با تلاش و زحمت یکایک نیرو‌های امنیتی و انتظامی، آرامش به کشور برگشته و اغتشاشات اخیر به پایان رسیده است.

وی ادامه داد: کار مجموعه دستگاه قضایی از الان برای ریشه‌یابی این موضوع و برخورد با متخلفینی که اعمال و رفتار آن‌ها باعث ایجاد این ناامنی در جامعه ما شد، برای رسیدگی به پرونده یکایک دستگیرشدگان و اغتشاشگران به نوعی آغاز شده است.

اسماعیلی تصریح کرد: در این ماموریت تدبیر ریاست قوه قضاییه بر این است که هیاتی را که برای پیگیری این حوادث منصوب کردند بر فرایند رسیدگی به این پرونده‌ها اشراف کامل داشته باشند و تاکیدکردند که اعضای این هیات از یکایک مراکزی که بازداشتی‌های حوادث اخیر در آنجا نگهداری می‌شوند بازدید داشته باشند؛ به همین منظور امروز بنده به عنوان نماینده ریاست قوه قضاییه همراه با دادستان تهران که زحمت اصلی رسیدگی به این پرونده‌ها در پایتخت کشور و به لحاظ حوادثی که در اینجا داشته ایم بر عهده دادسرای عمومی و انقلاب تهران است.

سخنگوی دستگاه قضایی با اشاره به بازدید از محل بازداشتگاه‌های نگهداری متهمان حوادث اخیر، تصریح کرد: ماموریت داشتیم تا ببینیم با همه جنایت‌هایی که این‌ها انجام دادند، حقوقی که زندانیان از آن در ارتباط با موضوع سلامت، ارتباط با خانواده و اطلاع به خانواده برای رفع دغدغه‌ها برخوردار هستند چطور رعایت میشود همچنین فرایند را از نزدیک دیدیم و برای نظارت بر نحوه انجام تحقیقات در مرحله بازجویی حضور پیدا کردیم و دیدار چهره به چهره‌ای با برخی از عناصر بازداشت شده داشتیم.

وی ادامه داد: با مامورانی که در این حوزه فعالیت داشتند صحبت کردیم و خوشبختانه علاوه بر کسانی که در صحنه درگیری‌ها بازداشت شدند که امر غربالگری سریعا انجام شده و تعداد زیادی از آن‌ها آزاد شدند، عناصر وابسته، خودفروخته، تشکیلاتی و اراذل و اوباشی که بعضا دارای سوابق متعدد بودند و با تمهید مقدمات و تهیه سلاح، قمه و وسایل مربوط به ایجاد حریق در این اغتشاشات شرکت کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

اسماعیلی با بیان اینکه فقط در مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارشی به ما داده شد که حدود ۱۰۰ نفر از لیدرها، سردسته‌ها و عوامل اصلی این اغتشاشات در نقاط مختلف کشور توسط عزیزان سپاه شناسایی و دستگیر شدند، اظهار کرد: جمع قابل توجهی به مراتب بیش از این تعداد از ناحیه وزارت اطلاعات مورد شناسایی قرار گرفتند و تعدادی از آن‌ها بازداشت شدند و یا در شرف بازداشت هستند.

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به شناسایی و دستگیری افراد اصلی در حوادث اخیر توسط پلیس اطلاعات و امنیت کشور، تصریح کرد: تاکید شد تا با رعایت همه موازین قانونی و همه حقوقی که قانون برای متهمان در نظر گرفته است، امر رسیدگی و تحقیقات مقدماتی و همچنین فرایند دادگاه این‌ها در حداقل زمان برگزار شود و مردم از نتیجه دادرسی‌ها مطلع شوند.

اغتشاشگران برای اقدامات خرابکارانه آموزش دیده بودند

وی افزود: خوشحالیم از اینکه علاوه بر کمک در جهت تامین امنیت مردم و این موضوع که امنیت مردم و شهروندان در الویت اول ما قرار دارد، رصد می‌کنیم تا خدایی ناکرده اجحافی در حق همین افرادی که ما از آن‌ها به عنوان اراذل و اوباش یاد می‌کنیم انجام نپذیرد.

اسماعیلی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا وابستگی متهمان دستگیر شده که در اغتشاشات شرکت داشته‌اند، مشخص شده است یا خیر، گفت: آنچه که به ما گزارش شد هم وابستگان به جریان نفاق، وابستگانی از جریان سلطنت طلب در بین دستگیرشدگان داریم و در استان‌ها مرزی ما، افرادی از گروه‌های تجزیه طلب در بین دستگیرشدگان هستند و گروه‌های مسلحی که ساماندهی شده بودند و آموزش برای اقدامات خرابکارانه دیده بودند به صورت گروهی در بین دستگیر شدگان هستند که این‌ها در فرایند تحقیقات مقدماتی اطلاعات بیشتر آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

برخورد‌ قاطع قانونی سیستم قضایی با اغتشاشگران

القاصی مهر دادستان تهران، نیز در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سئوال که کار رسیدگی به پرونده‌های دستگیرشدگان حوادث اخیر از چه زمانی آغاز خواهد شد، بیان کرد: اغتشاشاتی که در روز‌های اخیر به وقوع پیوست و تمام جریانات، تحت اشراف کامل دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ما از همان اوایل قرار داشتند و تعدادی از لیدر‌های اصلی و افرادی که محرک و عوامل اصلی موثر در اغتشاشات بودند، شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی نیز در شرف دستگیری هستند.

دادستان تهران اذعان کرد: از ابتدای دستگیری ها، همکاران ما در مجموعه دادسرای تهران و شهرستان‌های استان تهران به صورت شبانه روز امر تحقیقات را از این متهمان آغاز کردند؛ به طوری که هیچ متهمی بیشتر از ۱۲ ساعت در تحت نظرگاه‌ها نداشتیم و تمام متهمان را بلافاصله به صورت آنی توسط بازپرسان ویژه‌ای که برای این کار اختصاص دادیم مورد تحقیق قرار گرفتند و در حال حاضر تعدادی از متهمان که در کل شهرستان‌های استان تهران تحت بازداشت قرار دارند با صدور قرار‌های تامین و در محل مناسب زندان در حال نگهداری هستند و خدماتی که لازم بوده نسبت به این زندانیان در همان اوایل انجام شده است.

وی تاکید کرد: آنچه که برای ما در این مرحله مهم و حائز اهمیت است، این است که ما در سیستم قضایی صف اغتشاشگران، اوباش و کسانی که با آتش زدن اموال عمومی و تخریب اموال مردم این ناامنی را در بعضی از مناطق کشور رقم زدند قطعا با برخورد‌های قاطع قانونی مواجه خواهند شد و برای این امر بازپرسان ویژه‌ای را به صورت تمام وقت برای امر تحقیقات همه جانبه از این متهمان خاص اختصاص پیدا کرده است.

القاصی تصریح کرد: تحقیقات اولیه آغاز شده و تحقیقات ما در روز‌های آتی کماکان ادامه خواهد داشت، هماهنگی‌های خوبی با دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی در همین روز‌های اخیر انجام دادیم و قطعا مستندات خوبی هم بدست آمده و هم در حال جمع آوری است.

دادستان تهران در ادامه اظهار کرد: با توجه به تاکیدات ریاست قوه قضاییه مبنی بر قائل شدن تفکیک میان اغتشاشگران و آشوبگران و کسانی که به امنیت مردم خدشه وارد کردند با افراد عادی، بنای ما بر این است تحقیقات از این افراد خاص در سریع‌ترین زمان و با رعایت جوانب قانونی انجام شود و امیدواریم زمینه محاکمه این افراد در نزدیکترین زمان انجام دهیم و نتایج رسیدگی‌ها را به سمع و نظر مردم برسانیم.

القاصی در ادامه گفت: در این کار، مصمم و قاطع هستیم و در مقابل این آشوبگران و تعدادی که تحت تاثیر تحریکات دشمن و در فضایی که ایجاد گرده بودند و به زعم خود قصد داشتند امنیت مردم را سلب کنند، بنا این است با برخورد‌های قاطع آرامش واقعی استمرار داشته باشد و رضایت مردم کسب شود.

دادستان تهران در پاسخ به این سئوال که آیا بازجویی از افراد دستگیر شده انجام شده است یا خیر، گفت: تعدادی از این دستگیرشدگان جزء عناصر اصلی بوده و افرادی هستند که در حریق اماکن عمومی، دستبرد و غارت فروشگاه‌ها و اموال عمومی دست داشتند که تحقیقات از این افراد به طور جامع در دست اقدام است، بعضی از این دستگیرشدگان ممکن است نقش اساسی را در این اغتشاشات نداشته باشند، اما در صحنه حضور داشتند، رویکرد و نگاه ما نسبت به افرادی که صرفا در صحنه حضور داشتند و ممکن است نقش اصلی را نداشته باشند متفاوت است.

حضور مقامات قضایی از ساعات اولیه و به صورت شبانه روزی در بازداشتگاه‌ها

سخنگوی قوه قضاییه عنوان کرد: مقامات قضایی از ساعات اولیه و به صورت شبانه روزی در بازداشتگاه‌ها حضور پیدا کردند و تحقیقات در حال انجام است و تاکنون تعداد قابل توجهی از بازداشت شدگان که صرفا در تجمعات حضور پیدا کردند اگرچه خود این اقدام، خلاف قانون و مقررات است، اما نقضی در تخریب و آتش زدن نداشتند، جمع زیادی از آن‌ها آزاد شده اند.

وی افزود: تاکید شده تا غربالگری سریع‌تر انجام شود و به تعبیری که ریاست قوه قضاییه تاکید کردند، افرادی که احیانا بی تقصیرند و یا کم تقصیرند باید سریعا تعیین تکلیف و آزاد شوند و به خانواده‌های خود بازگردند تا در مورد این‌ها در آینده تصمیم گیری شود و در خصوص کسانی که نقش مهم را داشتند باید شدیدا و در اسرع وقت امر دادرسی آن‌ها انجام شود.

اسماعیلی با بیان اینکه مردم ما از اراذل و اوباشی که این جنایت‌ها را به بار آورده اند مستندات، مطالب، فیلم‌ها و عکس‌ها و شناختی در اختیار دارند، گفت: مردم به امنیت خود و آسایش همنوعان کمک کنند و کسانی که امنیت آن‌ها و دیگر شهروندان را به مخاطره می‌اندازند شناسایی و مجازات شوند.

سخنگوی قوه قضاییه خاطرنشان کرد: افتخار ما در بین کشور‌های منطقه امنیتی است که برای این مردم فراهم کردیم حاضر هستیم برای امنیت آن‌ها جانفشانی کنیم، مردم نیز کمک کنند تا با کمک مردم و اطلاعاتی که از آن‌ها خواهیم گرفت انشالله عناصر اصلی به سزای اعمال خود خواهند رسید و دیگران نیز در صورت همکاری و احراز اینکه نقش مهمی در این حوادث نداشتند از ارفاغات قانونی بهره‌مند خواهند شد.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۴۸
در انتظار بررسی: ۰
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۴
ایا بهتر نیست به جای کلمه اختشاش کلمه اعتراض رو جایگزین کنیم و به جای مجازات قاطع به حرف دل این جوونا گوش بدیم شکم گرسنه هیچی سرش نمیشه اهاااای مسلمون ها التماس تفکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینترنت گوشی کی وصل میشه اخه گرفتار شدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ماشالله خسته نباشید عجب کاری کردین افرین بهتون حالا انترنت رو وصل کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ماشالله خسته نباشید عجب کاری کردین افرین بهتون حالا انترنت رو وصل کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اينترنتو قطع كرديد چرا ؟
اهواز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
همچنان اینترنت ایرانسل و Adsl مخابرات استان خوزستان قطع است

( شنبه ساعت 11:42 )

شهروند اهواز
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
به موتورسیکلت های 80 تا 88 کارت سوخت المثنی بدید این 19امین کامنتم
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
تو رو خدا اینترنت و وصل کنید گرفتار شدیم تو شهر ما حتی یه نفرم اعتراض نکرده
پاسخ ها
دانیال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ماشالا به غیرت شهرتون که بنزین شد سه تومن و ناراحتیه خودشونو نرسوندن....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
دقیقا شهر ما هم خبری از اعتراض نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ای دی اس ال نیشابور وصل نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ای دی اس ال نیشابور وصل نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینترنت همراه اول وایرانسل درکل خطوط تلفن همراه کی وصل میشه؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینترنت همراه اول وایرانسل درکل خطوط تلفن همراه کی وصل میشه؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
آقا من یک راننده هستم هر که را سوار ماشین میکنم تا رادیو روشن میکنم میگن آقای راننده لطفاً خفششش کن یه ترانه یه چیز شاد بذار دیگه جرأت نمیکنم بحث کنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
بنزین تاثیری روی قیمتها نداشته
گوجه کیلویی 12500
خیار 10500
تخم مرغ 100 و...
سیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینجا همدان نت کاملا وصل شد
King
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
2 آذر اینترنت همچنان قطع قزوین..
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
سلام ساری قطعه شنبه 7 و نیم صبح
پاسخ ها
M.sh
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ساری دیشب حدود ۲۰ دقیقه وصل شدو مجددا قطع! اینترنت رو هم مثل اینکه سهمیه بندی کردن! هفته ای نیم ساعت در ماه میشه دو ساعت!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
عجب کلا همه شورشی بودن ؟؟؟!!!
گمنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
افرین .خوب کاری کردید . حالا به ما که بچه خوبی بودیم اینترنت بدین
ایرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
چقدر شما ها خوبید ما نمیدونستیم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خدا قوت دم بچه های سپاه گرم فقط خواهشا اختلاسگرا رو هم شناسایی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
چرا از دوچرخه استفاده نمیکنید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خب بسته دیگه داستان نت رو وصل کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
نت رو وصل کنید.
كامي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خدا به داد بچه هاي مظلوم مردم برسه،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینترنت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
Adsl یزد وصل شده بگید هر چی میخواهید سرچ کنم براتون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
شما به عنوان خبرنگار باید واقعیت ها رو نشون بدین اصلا این کار انسانی نیست ک از نون خوردن انداختن مارو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
من نمی‌فهمم اینایی ک اغتشاش کرذن تو نت بودن یا بیرون؟
یا جونشون ب نت وصل بود الان مردن؟
از کار و کاسبی افتادیم
پاسخ ها
دانیال
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اون مروم بخاطر شما اعتراض کردن اقای محترم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
واقعا که
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ای داد وبیداد
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
لطما وارد کردید به درس و مشق و کارمون...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینترنت پیشگامان یزد، مرکز مطهری کاملا وصل شد ساعت 00:32 بامداد
کسی که نت میخواد.
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
افرین گل های من باریکلا !!! .... حالا نت رو وصل کن
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
پس اون جوونای بیکار که از بیکاری افسرده شدن و عصبانیت باعث میشه بیان بیرون و دو تا شعار علیه بیکاری بدن اونا چی میشن؟ ..آیا به درد دل اونها هم توجه میشه... ایا برای شنیدن حرفهای اونا هم تیمهایی تشکیل میدید؟
احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
باسلام خدا قوت فقط اعدام کنید کسی که به وطنش رحم نمیکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اگر اینترنت وصل شود ، همین آشوبگران ، ، دوباره به لیدرهای خارجی وصل می شوند .
تا اینها را نگرفتید اینترنت را وصل نکنید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ما از کارو زندگی و درس افتادیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
چیزی گرون نمیشه نه ؟ تهران گوجه کیلویی ۱۵ تومنه !!!! حالا اینترنت رو قطع بزارید بمونه که مردم قیمتا هم نتونن اطلاع رسانی کنن
اشکان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
دوشنبه وصل میکنن
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
این تر نت چی هس اصن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
شمارو به خدا نت مازندران وصل کنید یکشنبه پروژه دارم به کی بگیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
سلام من از روستای مارچو از توابع کلاردشت هستم لطفا اینترنت رو وصل کنین حداقل روی خطوط ثابت. ممنون.
Amirh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
این لیدرها رو بدین دست ما معتادای اینترنت ما به خاطر قطع شدن اینترنت یک بلایی سر اینا در بیاریم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
به جای گران کردن بنزین و یا قطع یارانه مردم بهتر است دولت از حقوق کارمندان خود مبلغی را برای امور جاری مملکت بردارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
توروخدا اینترنتو وصل کنید هرشب به امید اینکه فردا نت وصل بشه میخوابیم
سهراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
الان این کار برای ما اینترنت شد؟
ایمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
ای خِداااااا. اینترنتو وصل کنید . بخدا یه قرون دوزاری که از اینترنت کسب میکردیم هم افتادیم .
علی رستگار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
سلام ایا زندگی مردم برای شورای امنیت ملی مهم نیست ؟
چرا اینترنت وصل نمیشود در سال ۲۰۱۹اینترنت یک کشور یک هفته قطع باشد زشت نیست ؟؟
چرا اینترنت مردم قطع میباشد ولی مشاور ریس جمهور توییت میزند و مردم راتهدید میکند چرا خون انها از مردم رنگین تر است که نت دارند چرا واقعا چرا
ادمین لطفا پیام را تایید کنید که بدانیم پیامهای انتقادی هم تایید میشوند
ادمین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
انشالله یه روز هم خبر دستگیری ۱۰۰نفر از لیدر ها و اغتشاش گران اقتصادی کشور بیاد

البته در این مورد زیاد امید ندارم
رحیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
هرکی اینترنت میخاد دستش بالا
Sasan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
نت و دیگر هیچ
Saeed
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
عامل اصلی این اختشاشات چه کسی؟ چطور یک شبه بدون اطلاع وامادگی مردم قیمت بنزین رو بالا بردند درحالیکه عوامل اشرار امادگی لازم دربرخی نقاط کشوربرای اشوب رو داشتند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
افسردگی گرفتیم بی اینترنتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
سرگرمیمون شده کامنت گذاشتنو خوندن کامنتای ملت توی yjc
خدایا دیگه بسه...
مرتضی عامری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
خوب همه رو گرفتید حالا اینترنت رو وصل کنید
Satiyar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
چ زود تُ این چن روز 100 تا لیدر پیدا شد میش بکی بگه با این 100تا چیکار میکنن؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اقای ریسی شما که قول دادی پیگیری کنی چیزی گرون نشه حالا به اقلام ریز کاری نداریم ماشین چرا گرون شد
اقای کارشناس که رهبر بهت اعتماد کرده و پشت سران سه قوه وایساده چرا مسئولیت این گرونی رو به عهده نمی گیری بخدا اگه تو کشور خارجی بود حداقل کاری که می کردن استعفا می دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
امروز 98/9/2 تا شب منتظرم نت وصلش کنید اگه نکنید یه بلایی سر خودم میارما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
اینترنت ملی رو زودتر راه بندازید

قلی پلنگ از سرای امید نا امیدان
Sh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
کو پس کووووووووو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آفرین. نت و وصل کن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آفرین حالا دیگه نت رو وصل کنید:/
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینجا همدان وصل شدن اینترنتتون مبااارک :))
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
سپاس و سپاس متقابل
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نمیخواین ایشالا این نت رو وصل کنیییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت وصل کنید دیگه تورخدا
ویولنیست
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اقااا نت وصل شدددددددددددد

اردبیل ، خطوط ADSL وصله ( من های وب دارم و وصله نتم)
sma
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
یزد وصل شد
ferferi :)
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
سلام شهرکرد adsl وصل شده دوستان :)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت رو وصل کنیدددددددد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
yjc عزیز لطفا خبر دقیق ب ما بدین ک چه زمان وصل میشه حداقل بدونیم هی نیایم نتو چک کنیم اعصاب شدیم
نقی معمولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
لطفا اینترنت علی آباد رو هم متصل کنید،ادمین جان لطفاً صدای ما رو هم پخش کنید یا تشکر ،نقی معمولی
علی تبارک الله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تبریک به همگی بابت وصل شدن اینترنت، از وقتی نت وصل شد دیگه گرونی بنزین و... همینطور پایمال شدن حق مسلم خودم رو فراموش کردم و خوشحالم
خداروشکککررر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
پ اینترنت امشب وصل میشه !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
تروخدا اینترنت وصل کنید بخدا دیگه لنگ نون شبمون شدیم چرا بخاطر یه عده همه مردم تنبیه میکنید با قطع کردن نت خیلی ها روزیشون قطع شده
حصینشون
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
بسلامتی نت رو وصل کنین دیگه !!
یوسف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
واقعا از ماست که بر ماست
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
بسیار هم عالی. دم همه ی عزیزانی که نظم برقرار میکنند گرم.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
دوستان خبرنگاران جوان فقط یه سوال بپرسید از وزیر و بگید تاریخ دقیقش کیه تمام خسارت و توضیح اضافی نمیخوایم
Ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنتو وصل کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنت چی شد؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
امروز هم نت وصل نشد :/
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
حالا نوبت وصل اینترنته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
بلد نیستن وصل کنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
همدان اینترنت وصل شد
حسین شبانیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
کی وصل میشه؟؟؟
حسین شبانیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
کی وصل میشه؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نت رو وصل کن
مرسی اه
زنده باد ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
حالا اینترنت رو وصل کنید مرگ بر آمریکا
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
گوجه کیلویی 9500
Taha
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
به سلامتی، بی زحمت این اینترنت هم بزنید به برق
Hami
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
مرسي
حالا نت وصل كنيد بخدا گرفتاريم
نیلوفر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
کاش همینطو یهو ی شب بنزین شد ۳۰۰تومن
امشب بخوابیم یهو فردا نت وصل شه
نوبتی هم باشه نوبت شما ک سوپرایز کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نتو وصل کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
آقای آذری جهرمی,جهرم دیگه چرا قطعه ؟؟؟؟؟؟؟؟
یونس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل
Sina
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
نت وصل کنید
M
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
اینترنتو وصل کنید...مردم انقد التماس کردم دیگه
خسته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
دستتان درد نکند ولی اینترنت کی وصل میشه به خدا خسته شدیم
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر