کد خبر: ۷۱۴۸۹۵۹
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
کد خبر : ۷۱۴۸۹۵۹
برگزاری جلسه فضای مجازی آبادان:

فرماندار ویژه آبادان در جلسه فضای مجازی که با حضور ادمین‌های شهرستان آبادان برگزار شد،گفت: کسانی که در فضای مجازی فعالیت دارند باید به مصلحت جامعه بیاندشیند و اجازه سوء استفاده را به دشمنان ندهند.

ادمین‌های فضای مجازی در جهت حفظ امنیت کشور و جامعه تلاش کنندبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، زین العابدین موسوی با بیان اینکه ادمین‌ها مسئول سایت‌های خود هستند و باید پاسخگوی مطالبی باشند که در سایت‌های آن‌ها منتشر می‌شود افزود: انقلاب اسلامی ایران برای خیلی از وابستگان به غرب گران تمام شد و این افراد وابسته با فرار به خارج از کشور و فعالیت در رسانه‌ها و فضای مجازی قصد ضربه زدن به مردم و نظام را دارند لذا ادمین‌ها باید مواظب فعالیت این افراد وابسته باشند.

او با بیان اینکه مطالبه گری حق همه مردم است گفت: بطور قطع دولتمردان ما مبری از انتقاد نیستند و ادمین‌ها می‌توانند مشکلات شهر و جامعه خود را بطور کاملا معقول منعکس کنند واین امری بسیار پسندیده است.

فرماندار ویژه آبادان بیانات مقام معظم رهبری در قضیه گرانی بنزین را مطالبه گری برای مردم دانست و افزود: ایشان تاکید داشتند که گرانی بنزین به هیچ عنوان نباید موجب گرانی سایر اجناس و فشار به مردم شود.

زین العابدین موسوی همچنین گفت: مردم فهیم ما بویژه شهروندان آبادان راه خود را از اخلالگران جدا کرده اند و تجمعات خرابکارانه و آسیب زدن به اموال عمومی و مردم، قطعا از نشانه‌های توطئه دشمن برای به انحراف کشیدن مطالبات بر حق مردم است.

حجت الاسلام ابراهیمی پور امام جمعه آبادان هم در این جلسه به بیان شگرد‌های دشمنان در فضای مجازی برای ایجاد اغتشاش و به انحراف کشیدن افکار عمومی پرداخت و گفت: کسانی که در فضای مجازی قلم میزنند می‌توانند به حفظ امنیت کشور، جامعه و حتی خانواده کمک کنند و قادر به تاثیر گذاری در افکار عمومی جامعه هستند.

انتهای پیام/ج

برگزاری جلسه فضای مجازی با حضور ادمین ها در فرمانداری آبادان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر