کد خبر: ۷۱۴۹۹۳۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
کد خبر : ۷۱۴۹۹۳۷

مار پیتون غول‌پیکر ۱۹ کیلوگرمی‌ که در زیر سقف استخر سونا یک مجتمع تفریحی زندگی می‌کرد با سقوط به کف استخر همه را شوکه کرد.

سقوط مهمان ناخوانده از سقف استخر همه را فراری داد! + فیلم///به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مار پیتون غول‌پیکری که به مدت ۱۰ سال در زیر سقف استخر سونای یک مجتمع تفریحی زندگی می‌کرد با سقوط به پایین همه را شوکه کرد. این مار ۳ متری که بیش از ۱۹ کیلوگرم وزن داشت، طی این مدت بار‌ها توسط ساکنان محلی در شهر " فوشان" واقع در استان گوانگ دونگ چین دیده شده بود.

این مار نخستین بار حدود یک دهه پیش در این منطقه دیده شده بود. در سال ۲۰۱۸ نیز پس از آنکه عده‌ای از ساکنان محلی از رویت یک مار غول‌پیکر خبر دادند، چهار روز جستجوی مأموران حیاط وحش بی‌نتیجه ماند. با وجود آنکه در دفعات قبلی این مار توانسته بود خود را پنهان نماید، اما سرانجام روز چهارشنبه و با ریزش سقف استخر شکار شد. یکی از کارمندان این مجتمع با دیدن صحنه سقوط مار از سقف استخر سونا بلافاصله با پلیس تماس گرفت. ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است ۶ مأمور پلیس را در حال شکار این مار پیتون نشان می‌دهد. بنا به گفته یک کارشناس حیات وحش این مار پیتون در طی این مدت از موش‌ها برای تغذیه استفاده می‌کرده است.

در حالی که مشخص نیست این مار پیتون چند ساله بوده است، اما عمر برخی مار‌های پیتون به ۲۵ سال نیز می‌رسد. "کیائو"، یکی از پرسنل مرکز حفاظت از حیوانات فوشان در این باره گفت: "احتمال آنکه این مار دائما در زیر سقف استخر بوده باشد، بسیار ضعیف است. این مار احتمالا برخی اوقات محل خود را ترک و به پایین می‌آمد."

گفتنی است؛ این مار پیتون غول پیکر پس از شکار به مسئولان باغ وحش ژونگ شان تحویل داده شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر