کد خبر: ۷۱۵۰۱۸۳
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
کد خبر : ۷۱۵۰۱۸۳
گروه : بوشهر » بوشهر
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خبر داد؛

سردار زیراهی گفت: در ۲۰ روز گذشته ۳ شناور متخلف که اقدام به صید مخرب و غیرمجاز ترال در خلیج فارس می‌کردند توقیف شد.

توقیف ۳ کشتی صیادی در خلیج فارس/ متخلفان اقدام به صید ‌غیرمجاز ترال ‌می‌کردند‌به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار رمضان زیراهی فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و اظهار داشت: نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، کشور را از هرگونه ترفند و توطئه دشمنان مصون نگه می‌دارد.

او با اشاره به برگزاری کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر گفت: در این راستا یادواره شهدا در بخش‌ها، شهر‌ها و روستا‌ها در حال برگزاری است.


بیشتر بخوانید: تکرار مرگ در کشتی صیادی اینبار بر اثر برق گرفتگی


فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به ماموریت این نیرو در اجرای طرح‌های مختلف خاطر نشان کرد: نیروی دریایی سپاه علاوه بر صیانت و حفاظت از امنیت خلیج فارس، در طرح‌های مختلف از جمله مقابله با صیادان متخلف و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی مشارکت می‌کند.

سردار زیراهی از تشکیل بسیج دریایی در نیروی دریایی سپاه خبر داد و بیان کرد:در راستای برخورد با متخلفان در صید غیرمجاز ترال در آب‌های خلیج فارس بسیج دریایی تشکیل شده است.

او با اشاره به توقیف ۳ شناور صیادی متخلف خاطر نشان کرد: در ۲۰ روز گذشته منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران در راستای تشکیل بسیج دریایی، ۳ شناور متخلف که اقدام به صید مخرب و غیرمجاز ترال در خلیج فارس می‌کردند توقیف و تحویل مقامات ذی‌ربط شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به مشارکت این نیرو در طرح‌های محرومیت‌زدایی خاطرنشان کرد: ساخت ۳۲۳ مسکن روستایی و مددجویی توسط منطقه دوم نیروی دریایی اجرایی شد که بخشی از آن‌ها تحویل مددجویان و بخشی هم تا پایان امسال تحویل می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر