کد خبر: ۷۱۵۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷
کد خبر : ۷۱۵۰۲۸۹
مدیرکل پست لرستان:

مدیر کل اداره پست استان لرستان،اظهار کرد: هم‌زمان با ۲۴ آبان‌ماه و بحث سهمیه‌بندی سوخت،طرح ملی مدیریت بهینه مصرف سوخت در با همراهی همه اقشار مختلف جامعه انجام شد.

توزیع ۲۶ هزار فقره کارت سوخت در استانبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، محمد ناظری مدیرکل ادراه پست لرستان با بیان اینکه در دور اول شرکت نفت فراخوان داد که مالکین خودرو‌ها به ادارات پست مراجعه و کارت سوخت خود را تحویل بگیرند،گفت: بخش عمده‌ای از کارت‌های بلاتکلیف تا قبل از اجرای سهمیه‌بندی بنزین توزیع شدن که در مجموع 26 هزار فقره کارت سوخت در سطح استان توزیع شده است.

مدیرکل اداره پست لرستان افزود: در روز اجرای سهمیه‌بندی سوخت، ۲۱ هزار فقره کارت سوخت داشتیم که با تمهیداتی که در سطح شبکه پستی رخ داد و با دستور استاندار با برقراری باجه کشیک توزیع کارت سوخت انجام شد.

او با بیان اینکه در این هفته نیز با بهترین نحو ممکن و رضایت حداکثری توزیع کارت سوخت انجام شد و در حال حاضر ۵۰۰۰ کارت سوخت توزیع شده در استان که حتی یک مورد هم از مجموعه پستی نارضایتی وجود نداشته است، بیان کرد: کمتر از ۱۰ روز شهروندان لرستانی با داشتن مدارک خوردو و مالکیت و مدارک هویتی به باجه‌های پستی مراجعه و کارت سوخت خود را تحویل بگیرند.

او در خصوص دریافت کارت سوخت افرادی که خارج از لرستان هستند،گفت: این افراد به  ۲ روش می‌توانند کارت سوخت خود را دریافت کنند، اول اینکه به پرتال شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران با در دست داشتن شماره مرسوله پستی کارت سوخت مراجعه کنند که باز توزیع کارت سوخت کجا انجام شود و یا با در دست داشتن مدارک مذکور به باجه‌های پستی مراجعه و درخواست دهند که کارت سوخت به کدام آدرس ارسال شود.

انتهای پیام/ج

توزیع کارت سوخت دراستان لرستان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر