کد خبر: ۷۱۵۴۰۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
کد خبر : ۷۱۵۴۰۳۸

استاندار کرمانشاه در سفر به دالاهو، با حضور در منزل حافظ قشقایی نایب‌قهرمان مسابقات جهانی وزنه‌برداری ۲۰۱۹ تایلند، از او تقدیر کرد.

۲ میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی سالن وزنه برداری دالاهو اختصاص یافتبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، بازوند به ضرورت حمایت از قهرمانان افتخارآفرین کشور تاکید کرد و گفت: حافظ قشقایی با کسب مدال نقره رقابت‌های جهانی وزنه برداری در سبک وزن بعد از ۴ دهه در ورزش کشور تاریخ ساز شد و این موفقیت ارزنده برای ایران اسلامی عزت و سربلندی و برای مردم شادی و نشاط ایجاد کرد.

استاندار کرمانشاه از تلاش‌های خانواده و به ویژه پدر این ورزشکار و قهرمان پرافتخار به عنوان مربی تشکر کرد و گفت: با تمام توان از قهرمانان حمایت خواهیم کرد و برای ما افتخاری ارزشمند است که پدر ایشان به عنوان مربی نقشی مهم و پراهمیت در فرآیند رشد و شکوفایی چنین قهرمانی داشته است.

او افزود: با توجه به لزوم ایجاد شرایط و زیرساخت مناسب برای انجام تمرینات قهرمانان وزنه برداری دالاهو و رشد، پرورش و شکوفایی استعداد‌های این رشته، ۲ میلیارد ریال اعتبار جهت بازسازی و تجهیز سالن وزنه برداری کرند غرب اختصاص خواهد یافت و امیدواریم این مهم زمینه معرفی و ظهور قهرمانان دیگری در این منطقه شود.

بازوند از ورزش به عنوان بزرگترین و سازنده‌ترین میدان تربیت نام برد و گفت: با سرمایه گذاری در ورزش، فراهم نمودن امکانات و توسعه زیرساخت‌ها ضمن توجه به ورزش قهرمانی امکان گسترش ورزش همگانی نیز ایجاد می‌شود و یقینا دستیابی به جامعه‌ای سالم و کارآمد از مسیر ورزش امکان پذیر است.

حافظ قشقایی ملی پوش وزن ۵۵ کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری کشور موفق شد در اولین حضور خود در تیم ملی و در رقابت‌های جهانی وزنه برداری تایلند به مدال نقره دست یافت.

انتهای  پیام/ز

 


دیدار استاندار کرمانشاه با قهرمان وزنه برداری کرمانشاه 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر