کد خبر: ۷۱۵۷۵۷۴
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
کد خبر : ۷۱۵۷۵۷۴
باشگاه خبرنگاران جوان گزارش می‌دهد؛

صدور یک دستور فوری درباره معافیت مالیاتی هنرمندان، موجی از انتقادات را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور اخیرا با صدور یک دستور فوری با کاهش معافیت مالیاتی هنرمندان در لایحه بودجه ۹۹ مخالفت کرده است. بر این اساس «تمامی فعالیت‌های انتشاراتی و مطبوعاتی، فرهنگی و هنری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» کماکان از معافیت صددرصدی برخوردار خواهند بود. این دستور موجی از انتقادات نسبت به تصمیم جدید دولت مبنی بر معافیت هنرمندان از پرداخت مالیات، شکل گرفته است. بسیاری از کاربران فضای مجازی نسبت به معافیت هنرمندان از مالیات اعتراض کردند. برخی در فضای مجازی به کنایه نوشتند: «اگه از سلبریتی‌ها مالیات بگیرند، این ضُعفای دردمند هزینه سفر به اروپا و کانادا و زایمان در اون کشور‌ها رو از کجا بیارند خب؟ آینده بچه شون چی میشه؟ شما پاسخگویید؟»

واکنش منتقدان سینما به معافیت هنرمندان از مالیات / منتقد سینما: معافیت هنرمندان دست کردن در جیب مردم است

حالا در لیست گروه‌های مشمولی که مالیات نمی‌پردازند هنرمندان نیز قرار گرفتند. در این لیست اقشار دیگر نیز وجود دارند؛ وکلا و پزشکان از اصناف دیگر هستند که مالیات دریافت نمی‌کنند. جالب اینجاست که باید هنرمندان مبلغ ۵ هزار میلیار مالیت پرداخت کنند که طبق تصمیم جدید دولت این مبلغ به صفر رسیده است.


بیشتر بخوانید: چرا معافیت مالیاتی شامل حال هنرمندان شد؟


حتی کارن همایونفر آهنگساز برجسته کشورمان با انتقاد از پیوستن تعدادی از هنرمندان به کمپین صدای آبان ۹۸ پست اعتراض‌آمیزی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

باقری: دولت بنزین را گران می‌کند، اما سراغ مالیات گرفتن از هنرمندان نور چشمی نمی‌رود

محمدرضا باقری منتقد سینما در خصوص معافیت هنرمندان از پرداخت مالیات به خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: «دلیلی ندارد کسی با درآمد میلیاردی معاف از مالیات شود. ممکن است، یک انتشاراتی کارش نچرخد و در این گرانی و فشار اقتصادی مالیات ندهد؛ در این شرایط آدم معافیت مالیاتی را می‌پذیرد، اما یک تعداد قابل توجهی از هنرمندان درآمد میلیاردی دارند؛ گردش حساب، سفر‌های خارجی، ماشین، املاک و دیگر مخارجشان مشخص است؛ مردم هم این افراد را می‌بینند. اگر این افراد در فشار سیاسی از مالیات معاف شوند، مصداق بارز دست کردن در جیب مردم خواهد بود. بعید نیست که دولت به جای اینکه بخواهد از هنرمندان مالیات بگیرد، بگوید صد تومان بنزین را گران‌تر می‌کنم؛ تا اینجا تحمل کردید؛ صد تومان گران‌تر بنزین بزنید؛ بگذارید نور چشمی‌های ما مالیات ندهند.»

محمدرضا باقری

وی افزود: «این موضوع هیچ توجیهی ندارد. کارمندی که سه میلیون تومان دریافتی دارد، باید مالیات دهد. برخی کارمندان هم که نباید مالیات دهند، اما از آن‌ها به شکل غیر قانونی مالیات می‌گیرند، اما عده‌ای که ثروت فراوانی هم دارند، مالیات گرفته نمی‌شود. کسی که سه میلیون دریافتی دارد و کارمند خود دولت است، قبل از دریافت حقوق، مالیات از حقوقش کسر می‌شود. چگونه است یک سلبریتی به دلیل بازی در فیلمی که ممکن است، بیست روز زمانش را بگیرد، ۴۰ یا ۵۰ یا حتی یک میلیارد می‌گیرد، اما مالیات پرداخت نمی‌کند؛ سرشان هم همیشه بلند است که ما همیشه مردمی هستیم. چگونه مردمی هستید که راضی به رنج مردم هستید، اما خودتان کاری برای بهبودی شرایط نمی‌کنید.»


بیشتر بخوانید: کاربران با هشتگ #سلبریتی_اجاره_ای نوشتند/ صدای آبان‌تون بلند شد تا کسی صدای معافیت مالیاتی آذرتون را نشنوه؟


اگر سلبریتی‌ها مردمی هستند به دولت بگویند از آن‌ها مالیات بگیرد

این منتقد سینما اضافه کرد: «این پویش‌هایی که هنرمندان به تازگی راه انداختند، سیاه کردن مردم است. شما اگر مردمی هستید از دولت بخواهید که از شما مالیات بگیرد. شفاف هم بگو مالیات را کجا خرج می‌کنی، شما به فکر مردم نیستید. به فکر جیب خودشان هستند. چرا بعد از چند هفته فهمیدند بنزین به مردم فشار می‌آرود. اینترنت قطع بود؟ آقای فرهادی که خارج از کشور زندگی می‌کنند و نصف این افراد خارج از کشور هستند. چطور موضوع لایحه مالیاتی به وجود آمد یاد مردم افتادند که مردم مظلومند. مشخص است همه این‌ها سناریویی است که دولت را تحت فشار بگذارند؛ دولت هم برای این نور چشمی‌ها خوب زیر فشار می‌رود. دولت یک استاد خط با درآمد پایین را کنار بازیگری که میلیاردی درآمد دارد، قرار داد و با هر دو یک رفتار کرد.»

خسرو دهقان

دهقان: کسی که درآمدش از بقیه بیشتر است باید بیشتر مالیات دهد

خسرو دهقان منتقد سینما و دبیر چند دوره جشنواره جشن خانه سینما در این خصوص به خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: «مالیات بر اساس درآمد است. کسی که درآمد دارد باید مالیات دهد؛ اما موضوعی که باید دقت کنیم این است که در سینما درآمد‌ها یک دست نیست. این گونه نیست که همه درآمد بالایی داشته باشند و نمی‌شود نگاه یکسان به همه کرد. باید با توجه به اظهار نامه و درآمد هر کسی مالیات پرداخت شود».

وی ادامه داد: «تفاوتی نمی‌کند فرد در چه صنفی فعالیت می‌کند. کسی که در هر شغل و حرفه‌ای قرار دارد باید مالیات دهد. تعداد پول دار‌های سینما زیاد نیست. ممکن است برخی از بازیگران خارج از فضای سینما افراد ثروتمندی باشند. هر که درآمد بیشتری دارد باید بیشتر مالیات دهد. در حوزه کتاب هنرمندان واقعا درآمدی ندارند، اما بازیگرانی هم هستند که درآمد بالایی دارند.»

باطنی:هنرمندی که مالیات نمی‌هد حق فریاد عدالت خواهی ندارد

محمدصادقی باطنی دیگر منتقد سینما در این خصوص به خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: مسئله جدی که در افکار عمومی به وجود آمده موضوع عدالت است. این که چرا هر اتفاقی پیش می‌آید اولین کسی که برای حل مشکل سراغش می‌روند، مردم هستند. یارانه‌ای که درباره بنزین به مردم تعلق می‌گرفت، تنها راه حل مشکلات اقتصادی بود. اما چرا کسی برای حل مشکلات اقتصادی و گرفتن مالیات سراغ کسانی که خانه خالی دارند یا پزشکان پر درآمد نمی‌روند. این سوالی است که در افکار عمومی ایجاد شده است.

معافیت مالیاتی برای هنرمندان نورچشمی/ اگر مردمی هستید از دولت بخواهید که از شما مالیات بگیرد

وی ادامه داد: برای هنرمندان کار کمی پیچیده می‌شود. اول این که کلمه هنرمند کلمه‌ایست که می‌تواند محل سوال باشد. هنرمند دقیقا کیست؟ علاوه بر این هنرمندان کسانی هستند که اکثرا بیانیه امضا می‌کنند و وا مصیبتا سر می‌دهند و خودشان را نماینده افکار عمومی و مردم معرفی می‌کنند. اکثر هنرمندان از وضعیت بد اقتصادی می‌نالند. همین آدم‌ها در ماجرای معافیت مالیاتی خیلی ساکت هستند و نکته‌ای نمی‌گویند. به نظر من حداقل اگر این افراد موافق معافیت مالیاتی هنرمندان به معنای عام کلمه هستند، نباید رنگ و بوی عدالت خواهی در حرف هایشان باشد.

باطنی تصریح کرد: کسی که به صورت میلیاردی و چند صد میلیونی درآمد کسب می‌کند و مالیاتی هم پرداخت نمی‌کند و علاوه بر این ارزش افزوده خاصی هم برای جامعه ایجاد نمی‌کند حق اعتراض و فریاد عدالت خواهی ندارد. همان طور که وارد کنندگان سیگار یا پزشکان به گرانی بنزین اعتراض نکردند به نظر من این دوستان هنرمند هم اعتراضی را مطرح نکنند. اگر می‌خواهند اعتراض کنند اول کنار مردم بنشینند و مالیاتش را بدهند به معافیت مالیاتیشان اعتراض کنند و کنار مردم بایستند.

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۱۵۱
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
ازماست که بر ماست
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴
من خودم کارگر پمپ ب نزینم خداشاهده حقوقم 1400000تومان بااین حقوق چه جوری زندگیم رو بچرخونم بااین حال من مالیات بدم اونوقت آقایون و خانوم های سلبریتی مالیات ندن اینا صدقه سر ما رفتن جلوی دوربین حالا که چرتکه انداختن صداشون در نمیادکیا دم از عدالت میزدن این انصاف نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
سلام این عین حق کشی وعدالت گریزی است وقتی که از من کارمند تاریال آخر حقوقم که کمتر از سه میلیون در ماه است مالیات کم می کنند ولی از این هنرمندان میلیا ردی بگیر حتی ریالی مالیات کم نمی کنند.
زبل خان مغول
|
United States
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
به بازیگر ها واقعا ظلم شده.درآمد بازیگرای هالیوود هزار برابر بازیگرای ما هست.حالا بر فرض بیست تا بازیگر درآمد بالا داشته باشن.با الیات اون بیست نفر مشکل اقتصاد حل میشه؟با مالیات چهار تا فوتبالیست مشکل حل میشه؟اصل کاری رو ول کردید رفتید سراغ فرعیات.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
سلبریتی ها هر جا به نفعشونه چیزی لال میشن...

بلیت سینما گرون میشه هرسال لال میشن... بلیت سینما شده ۱۵ تومان بیست تومان در تهران و شهرهای بزرگ... ۱۵ تومان ۲۰ تومان شوخی نیست... یعنی یه نفر با یارانه اش میتونه دوتا بلیت سینما بخره چیزی ام تهش بمونه یه پفکی چیزی!!!

چون سینما مخاطب نداره بلیت و هر سال گرون میکنن از جیب همون میزان مخاطبی داره بی مخاطب بودن و خرج فیلمای دوهزاریشون و میخوان جبران کنن!!!

ولی سلبریتی ها کی اعتراض کردن به این بلیت های گرون و لاکچری پانزده بیست تومانی سینما که ممکنه بالاترم بره باز؟؟؟ چرا نگفتن اون کارگر بیچاره اون کارمند چطوری بیاد سینما اونم با خانواده؟ چرا دلشون نسوخت برای تفریح خانواده های ایرانی؟ چرا جگرشون!!!! پاره نشد؟؟؟؟

مالیاتم که خوب معافن دیگه... این سلبریتی های مردمی چرا نمیگن ای بابا دولت ما هم مثل مردم از ما هم بگیر.... ما خونمون رنگین تر نیست از مردم ما که کاری برای این مردم نکردیم فقط از مواهب شهرت و ثروت بیشتر در این جامعه برخوردار بودیم به برکت نگاه همین مردم و احترامی بهمون گذاشتن...؟؟؟ چرا نمی گن؟ چرا اینطور وقتا لال میشن یا سوت میزنن؟

نمیگن که هیچ میگن دولت باید به ما پول بده بفرستمون خارج تحصیل کنیم... ما هنرمندان این کشوریم!!! باید به فکر خونه و زندگیمون باشه... باید اینطور باشه اونطور باشه واقعا چرا فکر میکنن انقدر نسبت به مردم حق بیشتری دارن و باید همه جوره ساپورت بشن؟؟

ما مردم هم مقصریم که بهشون توهم خودمهم پنداری دادیم...

مردم باید برخورد جدی و شدید داشته باشن با این جماعت تا بفهمن جایگاهشون و ...

دولتم که نه تنها مالیات بخشیده بلکه گفته باید یارانه ام بگیرن چشمشون روشن واقعا!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
حتی جانبازا هم که مثلا باید معاف از مالیات باشن از حقوقشون مالیات کم میشه...!!!!!!

علاوه بر اون رو اجناسم که ارزش افزوده میدیم...

قطعا این ظلمه...

بله انتشاراتی ها باید معاف باشن اونا همینطوریشم شرایط سختی دارن برای نشر کتاب اما سلبریتی ها باید براساس میزان درامد شفاف و کاملا دقیق مالیات بدن... هر کس هر چقدر درآمد داره! تازه معمولا اونایی درامدشون بیشتره ازشون مالیات بیشتر گرفته میشه تا فاصله طبقاتی کم بشه اینجا برعکسه هر چی پولدارتر معاف تر!!!

راستی موسسات کنکور و اینا چرا نباید مالیات بدن؟

موسسات خیریه ام که یه سریشون شدن محل کاسبی و جا به جایی پول یه عده!!!

اون وقت همینا گلو پاره میکردن از آستان قدس چرا مالیات نمی گیرید... خوب می بینیم که دردشون در مردم نبود و اون گلو پاره کردنشونم بازی سیاسی بود و... افزایش درآمد دولت!!!! خدا رو شکر آستان قدسم که همون زمان داوطلبانه شروع کرد مالیات دادن و دهنشون و بست... ولی به خودشون رسیده سلبریتی ها لال شدن...

اون وقت تولید کننده بدبخت باید کلی سخت بکشه هیچ... ازش حمایت نشه هیچ... مالیاتم بده!!! عجب حمایتی میکنه این دولت توی دروازه!!
پگاه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
درست زمانی که بنزین قرار بود کمکش به جیب افراد فقیر بره 80 درصد افراد فقیر شامل این کمک نمیشن بعد یههو هنرمندان میلیاردی بگیر از مالیات معاف میشن که 100 درصد مردم فقیر جون بکنن کار کنن که میلیاردر ها کیف کنن
جناب نوبخت منتظر استیضاح یا استعفاتون به یاری امام زمان هستیم
Mh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
سلام خسته نباشید...این یک بی عدالتی است که صورت گرفته...چون رفتگر زحمت کش باید از حقوق ناچیز آن مالیات کم شود اما اکثر بازیگران که میلیارد برایشان پول خورد است مالیات ندهد...قضاوت با شماست؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
سلام خدمت همه ایرانیها من سوالی دارم که اقای نوبخت درامد کشور را در بودجه کم میکند و نگفتن این کسری را با چه چیزی جبران میکنن و ایشان چه قدرتی دارند که بالاتر از قانون عمل میکنن و ایا دستورات ایشان باعث دلگیری قشر بزرگی از مردم نمیشود دولت از درامد کارگری که شبانه روز کار میکند و عاقبت لنگ است مالیات میگیرد ولی از هنرمندی که درامد میلیاردی دارد را معاف میکند و این هنرمندبی وفا به کشور که تولد فرزندش را هم دوست ندارد در این وطن باشد که بهایش خون شهدا و جانبازان است اقای نوبخت جایزه میدهد به راستی همین دلسرد کردن مردم با این قوانین من دراوردی باعث فتنه دیگری در اینده نمیباشد .. خواهش میکنم منعکس کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
و این است پاداش خیانت به مردم و انقلاب و فریب دادن فالور هایشان و حمایت از دولتی فرسوده و ترسو و مذاکره گر علی برکت اله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
يه مالياتيه؛ كي داده كي گرفته حالا..
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اصلا بامزه نبود:-/ کارمندا و کارگرای بنده خدا مالیات دادن همیشه. و البته مالیات بر ارزش افزوده رو احتمالا اقشار مختلف پرداخت کردند و همچنان پرداخت میکنن!
ناشناس
| Netherlands |
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
کارگرا و کارمندای بنده خدا همیشه مالیات پرداخت کردن. :-/
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
من کارمندم توی فیشم 2 جور مالیات کسر میشه عنوان یکیش مالیات "مستمر" و عنوان اون یکیش مالیات "نامستمر" هستش. با 3 میلیون حقوق... YJC جان کاش یه امکانی میذاشتی تا بشه تصویر هم بارگذاری کرد... تا حرفهامون مستند باشه...
الله یار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
حق این ملت که مالیات بدهند و سلبریتیها ندهند چرا چون آقای نو بخت و امثالهم دنبال رای هستند شما ملت هم البته که بعضیها مثل احمقها هر کس را که هنرمندان و دیگر سلبریتیها و با نفوذها برایشان تبلیلیغات کنند شما رای می دهید پس باید آقای نوبخت از کسانی دفاع کند که می توانند از شما ملت رای جمع کنند چون شما ملت صلاع خود رانمی دانید و همیشه به طبقات نو کیسه بالای امروزی رای می دهید البته کورکورانه با تبعیت از همین آقایانی که سلبریتیند یا آقا زاده اند و رانتخوارند دلهای آنها لک می زند برای اروپا و آمریکا
یه بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
من که صبحونه رو دیر میخورم که ناهار سیر باشم و ناهارمو یه وقتی میخورم که شام نخورم برا شارژ ۱۰۰۰ تومنی مالیات بدم بعد این مرفه ها برا یه بازی ۱و نیم میلیارد میگیرن و میگن ما بیمه نیستیم و ...باباجان من کارگر ۶۰ سال کار کنم کار سخت اونم همه ۶۰ سالم ۵۰۰ میلیون نمیشه بازم زندگی میکنم البته زندگی که نه یه نفسی میکشیم بعد چرا دولت از این ادما مالیات نگیره چرا کسی نیست با این قانونا مخالفت کنه مگه امام خمینی نگفت مجلس در راس امور است پس کو پیروی از امام کو
نیاوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
کلیه افرادی که مخالف این طرح میباشند دیدن فیلم های ایرانی و خرید لوح فشرده را تحریم کنند.
پاسخ ها
نوای ملت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
احسنت
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
قابل توجه بازیگران میلیاردی بگیر:این معافیت تا زمانی است که به مردم وعده بدهید و دیگران را مقصر جلوه بدهید نه دولت را
محمود صالح آبادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اره دیگه . ا زکارمند و کارگر و کارآفرین و تمام کسانی که شرکتی کارگاهی احداث کردن و توش چند صد نفر دارن نون زندگیشون رو در میارن مالیات میگیرین و اگه یه سال هم ندی ممنوع الخروجت میکنن . از این هنرمندان و پزشکان و وکلا چون بنده خداها ندارن نمیگیرین . اره دیگه هر که بامش بیش حرفش پیشتر (باید اینجوری ضرب المثل رو عوض کنیم ) . این دولت وام دار این افراد هست برای رای جمع کردن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
پس معلوم شد بیانیه دادن برای باج گرفتن از دولت بوده
هم وطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
ببینید اهالی فرهنگ و هنر چند دسته اند بله فروشندگان کتاب و اهالی نشر کتاب واقعا مشکل دارند ولی بازیگران با درآمدهایی میلیاردی خانه های شاهانه و... چرا باید معاف از مالیات بشوند؟؟چرا مجلس این نوبخت را با اظهارنظرهای جنجالی اش سر جاش نمی نشونه؟؟ واقعا نمایندگان مجلس هم مانند دولتی ها در خوابند یا متوجه هستند این نوبخت چه کارها میکنه؟؟؟
فریبا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
چقدر سلیقه ای پیامارو نشر میدین
ترجیح میدم دیگ پیام نزارم
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اخه این اقایون اومدن میگن بازیگربایدبه دولت بگه بیاازمن مالیات بگیرهمین اقایون مگه همچین کاری میکنن کدوم ادم احمقی میادب دولت میگه بیاازمن مالیات بگیربازیگرگناهیی نداره دوما کدوم امکانات دولت دراختیارمردم گذاشته که بایدمالیات بگیرد تحصیلمون رایگان مستمری بگیرهسیم درمانمون رایگانه ؟دولت بایدیقه بازیگربگیره ن بازیگربره بگه میخوام مالیات بدم مگه توصنفهای دیگ دولت یقه مردم نمیگیره بره ازاونهاهم مالیات بگیره ادمین بازیگرارورودروی مردم قرارنده مقصردولت ن بازیگران
پیمان اشراقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
اگر از هنرمندان مالیات گرفته نمی شود ،
به این دلیل است که برای خدمت به ارزش های انسانی نمی توان ارزش مادی تعیین کرد ،
تا بعد درصدی از آن به عنوان مالیات تعیین شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
این مردم با بی تدبیری و تکرار اشتباه دور قبل این رییس جمهور رو انتخاب کردن . خود کرده را تدبیر نیست . ملت ، کمی بصیرت .
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
چرا خبرنگاران واصحاب رسانه وصدا و سیما نسبت به این رفتارهای تبعیض آمیز دولت بی تفاوتند. ما که صدامون به جایی نمیرسه. خیلی خیلی ازاینا دروغ و وعده پوچ شنیدیم.
سوریان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
از باشگاه خبرنگاران جوان درخواست داریم جدی و قاطع پیگیر این موضوع باشند و این توهین بزرگ به مردم و خط کشی که دولت بین مردم وسلبریتی های بی فایده انجام دادند را سریع پاک کنند.
...
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
ازباشگاه خبرنگاران میخوام این موضوع روپیگیری کنه چرابازیگران نبایدمالیات بدن
بوانات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
سلام. ما که سوادش نداریم شماها که دارید یه هشتک برای مخالفت با این تصمیم دولت بزنید. برای چی من کار گر یا کارمند که جمع حقوق یارانم و به اندازه قیمت لباس فرش قرمز این بازیگرا نیست باید مالیات بدیم تو راهپیمایی و فعالیت های اجتماعی شرکت کنیم اما اینا که اکثرریتسون خوب می خورن خوب می‌پوشند خوب سفر میرن دم به دقیقه هم مخالف نظام و دولت و اجتماع تز میدن و اظهار فضل می‌کنند (که از همین نظراتشون فهمیدیم که واقعا برخی از اینا بیسواد هستند ) از مالیات معاف باشند. مگه چه گلی به سر این کشور زدند. به جز اینکه به‌نمایش دادن این تیپ و زندگیشون باعث احساس یاس و حسرت جوون‌ها شدند . باید بررسی کنند چهار تا بازیگر اصلی و باشخصیت که پیرهن کهنه مردند در بازیگری ولی درآمد مناسبی ندارند را فقط معاف کنند
......
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
خدایااین دیگه چه عدالتیه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
آقای نوبخت
پزشکان و وکلا وحالا هم بازیگران و خوانندگان مالیات ندهند فقط باید اقشار ضعیف جامعه کارگر وکارمند و کسبه خرد که هیچ لابی و تریبون و قدرت ندارند باید مالیات دهند .
مجلس محترم و جناب آقای رئیسی خواهشمند است واکنش دهید
فاضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
ديگر تعجبي بابت هيچ يك از كارهاي دولت نميكنم و تنها با دعاي الهي عظم البلا خودمو اروم ميكنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
تو فیلم های آمریکایی همش دارن دنیارو نجات میدن اونوقت تو فیلم های ایرانی همش دارن زنارو کتک میزنن و بهشون خیانت میکنن. حالا هم اسمشون رو گذاشتن هنرمند (زرشک) و از مالیات معاف شدن تا پول های بی زحمت بدست آمدشون رو یه وقت به ملت ندن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
مالیات تو ایران مال طبقه کارگر و کارمند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
متاسفم برای این دولت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
حتما یارانشون قطع نشده که هیچ طرح معیشتی هم دریافت کردن این سلبریتیها !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
تو کشوری که قانون کپی رایت وجود نداره پیامدهایی مثل این بی قانونی رو باید پذیرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
انتخابات نزدیکه خوب
حق گو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
هنرمندان و نورچشمی ها رای جمع کن دولت بوده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اگر معیار پرداخت مالیات، درامد باشد، اگر معیار وضعیت مالی نوع اتومبیل باشد، اگر معیار رفاه مالی و پرداخت مالیات مسافرتهای خارجی باشد، چرا باید این به اصطلاح سلبریتیهای نورچشمی از مالیات دادن معاف باشند؟ البته این نور چشمیها در زمان انتخابات واقعا برای حضرات سنگ تمام گذاشتند. وجدان کلمه شریفی است. خجالت و شرم از ملت هم همین طور......
M
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
سلام کارمند که ۳ میلیون حقوق میگره باید مالیات بده ولی بازیگرها..
اگه می خواهی فکر مردم باشید اونهای که مغازه خانه هایشان سوخته از مالیات معاف کنید وام هایشان بلاعوض کنید.این دولتمردان قدر مردم نمی دانند.فقط بخاطر اینکه حمایتهای سلبریتی ها رو داشته باشند این کارها رو انجام می دهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
مالیات این سلبریتی مرفه بی درد باید از کارمند و معلم و کارگر جبران بشه؟؟؟؟
کجاش عدالته مسئولییییییییییییییین!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
واقعاً این ظلم به مردم نیست!!!
آخه چرا!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
کارگر حقوقش نگرفته مالیات ازش کسر میشه
شاید این قشرنور چشمی از ما کمتر می گیرند ویا چرخ های صنعت روششون سنگینی می کنه
شما قضاوت کنید!!!!
ناشناس
|
Australia
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
جناب نوبخت ، دولت که با کسری شدید بودجه مواجه شده.از یه طرف بنزین را ۳۰۰درصد گران میکنید .از طرف دیگه مالیات از هنر پیشه ها را حذف میکنید؟ یارانه حدود ۲۵ میلیون ایرانی را بدون اجازه قطع میکنید.کمک معیشتی را به حدود ۵۰میلیون نفر پرداخت نمیکنید .اون موقع مالیات هنر پیشه ها را حذف میکنید.واقعا که
Sarbaz,e Iran
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
سلام _ این به اصطلاح سلبریتی ها یا همون بازیگران بیسوادی که سطح فکری و تحصیلی‌شان به زور به لیسانس میرسه ، و در هر مسئله سیاسی یا اقتصادی و اجتماعی و امنیتی دخالت میکنند . برای همین رفتارهای دوگانه شان در بین مردم روز به روز منفورتر میشن . در فیلمهاشون یکروز در نقش دوستدار و ارادتمند ائمه اطهار ( علیهم السلام ) بازی میکنند ، و روز بعد دشمن این بزرگواران میشن . ( اما اینبار در واقعیت . ) نان میخورن به نرخ روز . روزی خودشون رو از مردم میدونند و روز بعد در جبهه دشمنان قسم خورده ملت بزرگ و متدین و غیرتمند ایران قرار میگیرن و میشن یکی از مهره‌های دشمن . جوری رنگ عوض میکنن این بیسوادها و مرفهین بی‌درد که واقعاً انگار خود آفتاب پرست هستند .
در آخر هم از زیر مالیات دادن که حق الناس و از بیت المال هستش معاف میشن . دولت ، خصوصا وزارت فرهنگ و ارشاد کلاهشو بذاره بالاتر با بی توجهی به این به اصطلاح سلبریتی های اجاره‌ای کشور .
#سلبریتی های اجاره ای
# بازیگران آشوبگر
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
سلام.
اینها احتمال خیلی زیاد بازی های تبلیغاتی گروه تدبیر و امید هست که به شدت برنامه ریزی شده هست. سیاسیون انقلابی به هوش باشید . چرا فوتبالیست و برخی از هنرمند ها که درآمد بالا و بدون پایه و اساس درآمدی مشخص دارند در این شرایط فعلی باید مالیات ندهند ؟ قضیه رو بررسی کنید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
بالاخره دولت یه طوری باید جواب زحمات این قشر زحمت کش را بده یا نه؟
بندگان خدا کلی برای رای آوردن این دولت زحمت کشیدن
اصلا باید کارت سوختشونم ۱۰۰۰ لیتر ماهانه بنزین ۱۰۰۰ تومنی شارژ بشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
کاملا" درسته
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
از هنر مندان اشکال ندارد نگیرید اما از هنرپیشگان بگیر حتما هم بگیر .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دولیتری ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
علی برکت اله...........
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
باید هرچه سریعتر عدالت مالیاتی برقرار شود قرار بود مثل همه جای دنیا از خودروهای لوکس و خانه های خالی هم مالیات گرفته شود چرا مجلس ودولت تعلل میکنند مگر نفع شخصی در این رابطه دارند که منافع مملکت را زیر پا میگذارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
یه مشت سلبریتی دوزاری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اینا برن دنبال بازیگری چرا باید به خودشون اجازه بدن تو همه چی دخالت کنن و نظر بدن وقتی سررشته ندارن یک مشت ظاهرساز فرصت طلب از خدا بی خبر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
وقتی یه بازیگر بیسواد با درآمد میلیاردی از مالیات منافع اون پزشک و وکیلم حق دارن بگن نمیدهیم کارت خوان تو مطب نمیزاریم چون میبینن اون بازیگر که هیچ سودی به حال جامعه ندارن از مالیات معافه اونا هم زبونشون دراز میشه باید یه قانون درست و حسابی بنویسن برا مالیات که هرکس درامدش از یه حدی بالاتره مالیات بده چه پزشک چه وکیل چه مداح چه سلبریتی هرکیم نداد اجازه کار بهش ندن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
یه موقعه ازاین بازیگری های مسخره مالیات نگیریدببرن پول هادرخارج عشق کن یه موقعه پول کم نیارن
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
انشالله این عملکرد اقای نوبخت ربطی به ثبت نام پسرشون داخل انتخابات نداره!!
به فکر مردمند چرا نمی فهمیم ما نمیدونم!
انشالله مسکل از ما ست.
ناشناس
|
Russian Federation
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دولت از حامیان انتخاباتیش مالیات نمیگیره
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ما انتظاری از دولت تدبیر و اندیشه نداریم اخه خدا هم تکلیف را از اینا برداشته!
اخه باید برا دور بعدم لیدر برای رای جمع کردن داشته باشن.
اونوقت کثری بوجه را از جیب ما میگیرن!
خدا به هممون تا ۱۴۰۰ صبر بده
پاسخ ها
حق گو
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
وای و فریاد از مجلسی که نتونه حق مردم را بگیره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
وقتی در کشور هنرمندان واقعی را منزوی می کنند و کنار می زنند معلوم است این عده ی که حیف است هنرمند شان خواند در روزگار سختی همه را به چنگ بلا می سپارند و به فکر منافع خویش هستند و ذره ای برای ملت هم دلسوز نیستند.
فرشته
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
باور نمیکنم!!!! مالیات نمیدن؟؟؟ یعنی تا حالا مالیات نداشتن؟ بعد کارگر و کارمند و معلم با چندغاز حقوق اول مالیاتشون کم میشه! همه چی این مملکت وارونه اس! هلال احمر مالیات میداد. بعد بازیگرا و خواننده ها مالیات ندن!!!!!
ناشناس
|
-
|
۱۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اولا این کار معافیت مالیاتی سلبریتی ها و میلیاردرها ۱ _ کج دهنی به تمام ملت ایران است ثانیا اقای نوبخت که همیشه طرفدار قشر مرفه جامعه و نجومی بگیران بوده این بار هم به دنبال حمایت هنرمندان برای حمایت فرزندش در تبلیعات نمایندگی است . ما تا کی باید تاوان افکار پوسیده این لیبرال بدهیم .
ناشناس
|
Luxembourg
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اقای نوبخت این هنربندها مگر چ گلی ب سر ما زدن که نباید مالیات بدهند؟ در حالی که حقوق یکماهشان درامد چند سال یک کارگر و کارمتد است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
چرا باید پر درآمدترین و راحت ترین شغل از پرداخت مالیات معاف باشد این عین بی عدالتی است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
این سلبریتی ها از کدام سوراخ آسمون افتادن که نباید مالیات بدن؟
اما کارگر و کارمند باید مالیات پیش پیش از حقوقشون کسر بشه؟
اسمش مالیات بردرآمد هست!
قانون برای همست!
خونشون رنگین تره؟
چون درآمد گنده دارند به همون اندازه رقم مالیاتش گنده است!
ضریب مالیات برای همه یکی! درآمد هاست که تفاوت داره!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
همانطور که اسلام آمده برای گرفتن زکات یک نسبت گذاشته کمش کمتر بیشترش بیشتر پس قانون کشور هم باید از همه مالیات بگیرد و کسی را استثنا و معاف نکند کسی که درآمدش کمتر است کمتر و کسی که درآمدش بیشتر است بیشتر معافیت معنا ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
در همه جای دنیا به جز ایران،،بازیگران فقط بازیگر هستند
sh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ما که می دونیم اینم یه فیلم دیگتونه که مردمو سرکیسه کنید
حالا بهنوش چسبوندین به بازیگرا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
سینما نروید و فیلم هایشان را نبینید تا حالشون جا بیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
هنرمندان که نمیشه گفت
خونشون از بقیه افراد جامعه قرمزتر نیست
ظلم محض به ملته این تصمیمات
مرجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
yjc,yjc,yjc,yjc,اگر اعتراض مارو ب دولت میرسونید و برای جوابشون هم پیگیر میشید این خبرا رو بزارید در غیر اینصورت بزارید تو بدبختیای فعلی خودمون بمونیم،نه هی چیزای جدید بشنویم و اعصابمون خراب شه
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خود yjc کامنتها را سانسور میکنه ....کامنتهای من که همیشه سانسور شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
هنرپیشه های هالیوودی بیشترین خیریه و سرپرستی کودکان را بعهده میگیرند ولی مال ما فقط مینالند و از فقرا و فلاکت میگویند بدون اینکه قدمی ور دارند .فقط در حد حرف و واسه اینکه دیده شوند و بس
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
عده ای هم دنبال اقامت اونور هستند به هر روشی، یکیش تولد بچه شون اونجاست.
مرجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
جنابyjcلطفا ٱعتراض ما رو بگوش مسئولین برسونید،این کار کاملا غیر عادلانه است،مالیات رو باید از همه کسانی ک حقوق خیلی معمولی میگیرند،دریافت میکنند،باید برخورد بشه،اگر ب گوش مسئولین ک رسیدگی کنند نمیرسونید پس لطفا خبر نزارید ک اعصابمون خراب شه،بزار ندونیم ک چی میشه
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
این اقای نوبخت چشم خود را روی واقعیت بسته و یا خودش را به خواب زده ؟؟؟؟ چطور یک کارمند با 2 میلیون حقوق هملن اول مالیاتش را کم میکنی ولی یک بازیکر با میلیارد درامد باید ندهد ؟؟؟!!!!! خجالت هم خوب چیزی است اقای به اصطلاح برنامه و بودجه شرم اور است شرم اور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
هم بی عفتی و بی حجابی رو تو جامعه نشر میدن و هم از مالیات دادن معاف هستن. میدونین سازمان تبلیغات اسلامی باید چقدر خرج کنه تا اثار سوء رفتار اینها رو تو جامعه خنثی کنه!؟ متاسفانه اینا اصلا عرق ملی هم ندارن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
یه عدهشون دو تابعیتی هستند پس نون به نرخ روز می خورند معمولا.
رحمت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
یکی میاد کارخانه میزنه تا جوانان را مشغول بکار کنه آنقدر مالیات و کوفت و زهرمار از بنده خدا میگیرن و تا به زمینش نزنن دست بردار نیستن و از طرف دیگر یک عده را معاف از مالیات می کنند مگر خون هنرمندان رنگین تر از معلمان و کارمندان و یا گارگران است واقعآً نوبره
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۲
گل گفتی .من خودم پول دارم میتونم یه نفره سود کنم.ولی خدا شاهده به فکر تولیدی هستم تا چند نفر از بغل سرمایه من نون بخورن.اینقدر که از کاغذ بازیاش میترسم از ورشکستگی نمیترسم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
جناب اقای نوبخت نکند خودت هم مالیات نمی دی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خوبه خیلی خوبه بچه هاشونو که عارشون میشه ایرانی باشن میرن خارج دنیا میارند دو صباح دیگم از پرشین تلنت سر در میارن چرا باید بقیه مردم که زیر این فشار له شدن مالیات بدن اما عده ای با چهار تا دیالوگ گفتنو مسخره بازی جلو دوربین معاف شن و با اون کارای سخیفشون ابروی یه کشورو ببرن مالیاتم ندن ....یه روزی تقاص کاراتونو پس میدین اقایون
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
کسانی که این تبعیض رو قائل می شن باید در قبال جنایتی که مرتکب می شن پاسخگو باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
در آمریکا شمالی مالیات از ۳۲ درصد تا ۵۰ درصد است و مالیات بر خرید از ۵ درصد تا ۱۴ درصد بستگی به ایالت ها دارد .مالیات رستوران و هتل ۱۶ درصد که مشتری میدهد
اتفاقا هنرپیشه گام که برای افزودن دنبال کنندگان هی دم از فقرا میزنند .اگر فیلم بازی نمی‌کنند .خودشون باید درصد بالایی مالیات دهند یا لااقل از پول‌ها میلیارد ی خیریه باز کنند .اگر واقعاً دلسوزند .که متاسفانه نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ما خیری از این سلبریتیا ندیدیم آخر سر هم وطن فروش و غیره..... از آب در میان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
از هرچی سیلبریتی و هنرمند مترسک حالم به هم میخوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
برای روح و روان و جسم ملت چیزی باقی نگذاشتید این تصمیمات فقط نشان از دست و پا زدن دولت در باتلاق بی تدبیری است
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
این با اصول یک جامعه ی مدنی اسلامی نیست که از کارگری که حقوق ماهیانش یک میلیون و چهارصد هست مالیات اخذ بشه ولی از یک بازیگر و هنرمندی که شاید در یک ماه درآمد 20 سال اون کارگر را بدست بیاره مالیات اخذ نشه. نا امید کننده هست مثل خیلی وقایع دیگه...
پاسخ ها
مرجان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
اصلا عادلانه نیست،ببخشید،وکلا،پزشکان،هنرمندان مالیات ندن،پس باید از جیب ما بیچاره ک ماهی1200میگیریم دربیاد؟؟؟؟حرامه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
کمک معیشتی کلان از جیب مردم به دولیبریتی ها= معافیت مالیاتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
چرا این دولت استیضاح نمیشه ؟؟؟
پاسخ ها
فاطمه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
کی استیضاح کنه.....وقتی ..استیضاح کننده ها طرفدار. استیضاح شونده هستند وچشمشان روی واقعیت بستن
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
من سالهاست که ديگه به سینما نمیرم و برای فیلمهای مزخرفشون پولی نمیدم.
Amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
و هیچ چیزی ب نام عدالت وجود نداره مردم روز ب روز فقیرتر میشن و تعداد اختلاس و دزدی و رانت بازی بیشتر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ما رو بگو که دنبال کیا راه افتاده بودیم
هنرمندان غیر مردمی شایدم ضد مردمی!
واقعا دیگه
اگه دنبال باران کوثری ..و این و اونو نگرفته بودیم به این مرد بنفش هم رای نمیدادیم کاشکی به همون سلیمی رای میدادیم حرفاش همه حساب داشت...نمیدونم شاید بیخودی از محسن رضایی ترسوندنمون اونم اقتصاد بلد بود ازینا که خیلی باسوادتر بود.. واقعا چقد گفتن قراره وسط خیابون دیوار بکشن، خب چرا گول حرفای مزخرفو خوردیم؟؟؟
بجاش زمین و آسمونمون بنفش شده الان :/
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
شنا فقط اشتباه نکردی بعد چهار سال میتونستی سبک سنگین کنی تا تشخیص میدادی کیو نباید انتخاب میکردی شما جوابگوی 80 میلیون ایرانی هم هستی که رو چه حسابی این اقای بنفشو انتخاب کردی و جه بسا خیلیا نمیگذرن از حقشون
من
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
چرا نباید مالیات بدن؟؟ مثلا علیخانی میدونید چقد سر هر برنامه اختلاس میکنه؟ ايشالا به حق خدا از گلوش نرع پایین.
پاسخ ها
مرجان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
توروخدا اینطور نگید،منم معترضم ولی تابحال ازیشون بدی ندیدم.ولی طرفدارشون هم نیستم،اصلا طرفدار هیچ هنرمندی نیستم چون اکثرا جامعه رو ب گند کشوندن
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
تبلیغات اینها خیلی به روی کار آمدن دولت تدبیر و امید کمک کرد بلاخره حق به گردن این دولت دارند نوش جونشون مالیات ندن چی میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
تمام امید دولت به همین سلیبریتی هاس دیگه غیر از این هیچ پشتوانه مردمی نداره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
بقول آقای عبدی: دولیبریتی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دقیقا منم میخواستم همینوبگم این یه مشت طرفدار اراذل باید براش بمونن
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
میدونید چرا از اینا مالیات نمیگیرن چون ایناها بودن موقع انتخابات گلوشونو واسه این دولت پاره کردن.اون وقت ملت بدبخت دیگه بجایی رسوندن که چشمشون واسه چند تومن یارانه خشک شد.
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ملت حقشه. چند تا بازیگر ( نه هنرمند ) شدن معیار و ملاک انتخابات . هیچ آدم عاقلی اینکارو نمیکنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
وقتی تفکر دولت لیبرال است نتیجه ی ان چیزی جز حمایت از اغنیا نیست....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ما مالیات بدهیم کمک معیشتی را برای هنرمندان واریز می کنند.
خدا جای حق نشسته.
پاسخ ها
مرجان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
ب والله قسم اگ هزارتومن از جیب من ب اینا میدن هرگز حلال نمیکنم،چون ب هیچ عنوان راضی نیستم،میلیاردی ازین فیلمای مسخرشون پول درمیارن چطور نباید مالیاتشو بدن؟؟؟خدا نگذره ازین دولت،yjcتوروخدا قسمت میدم این خدانگذره رو حذف نکن،بزارش،چون با همه وجود گفتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دولت اگر صدای مردم رو میشنید که اوضاع این نبود
حالا هزاری هم ما بگیم از اون هنرمندانی که یه ماهشون اندازه درامد یه سال ماست باید مالیات بگیری کو گوش شنوا
از نویسنده کتابی که درامدی نداره نگیرین اما بازیگران و خواننه ها و معلم موسیقی هایی که کلی درامد دارن چرا نباید مالیات بدن اخه!
مردم متوسط همه چی رو باید پرداخت کنن و ثروتمندان هیچی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
این بازیگرا چه گلی به سر دولت زدن که مالیات ندن. اون وقت کارگر با حقوق ناچیز باید مالیات بده. بترسید از خدا این چه عدالیته. باید شما و این نورچشمیاتون در برابر خدا جواب پس بدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
سلبریتی ها برای کسب منافعشون نقش یه وزنه تعادل تو کشتی رو بازی میکنن هروقت مسئله ای خلاف میلشون بود خودشونه اون طرف میندازن اوضاع رو به نفع خودشون تغییر میدن . حالا هم که دولت بیکفایت هواداراش رو از دست داده ، داره حداقل دم اینا رو میبینه تا چوب لا چرخش نکنن و به قول معروف کشتی عن قریب به گل نشسته رو چپه تر نکنن
ح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
همه در بابر قانون باید یکسان باشند . مگر هنرمندان تخم مرغ دو زرده اند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
دولت چیکاره است که از حق و حقوق ملت حاتم بخشی میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
یعنی چی مالیات نپردازند.
یکی دیگر از شاهکارهای دولت تزویر و ناامیدی
علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
خداییش برای مخاطب قرار دادن این آدمها از کلمه هنرمند استفاده نکنید که آدم حالش بد میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۱
چه‌نور چشمیایی هم دارین یکیش همین مهناز افشارررررررر مگه اینا کین
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر