کد خبر: ۷۱۵۷۹۶۹
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
کد خبر : ۷۱۵۷۹۶۹
رئیس کل دادگستری گلستان؛

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: داوطلبان نمایندگی مجلس باید در قبال عملکرد و تخلفات انتخاباتی اعضای ستادهایشان به مراجع قضایی پاسخگو باشند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان،هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان در جلسه امروز ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس گفت: تمرکز دادستان‌های استان بر پیشگیری از بروز جرایم است، اما در صورت مشاهده تخلف، برای حفظ آرای مردم با متخلفان بدون تعارف برخورد می‌کنیم.


هادی هاشمیان افزود: فضای مجازی و اقداماتی که داوطلبان نمایندگی مجلس و هوادارانشان انجام می‌دهد، رصد می‌شود و مردم هم می‌توانند تخلف و جرایم احتمالی در این حوزه را به دادستانی‌ها اطلاع دهند و یا به شماره ۰۹۱۱۱۷۵۶۱۱۴ پیامک کنند.


هاشمیان در ادامه سخنان خود بار دیگر خطاب به داوطلبان حضور در عرصه نمایندگی مجلس گفت: کسانی که به شوق خدمت و برای قانونگذاری قصد حضور در این عرصه را دارند باید در گام نخست خودشان پایبند به قوانین باشند و به آن احترام بگذارند.


صحبت صادقانه با مردم و معرفی خودشان و برنامه‌هایی که دارند و خودداری از تخریب رقبا دو توصیه مهم دیگر رئیس کل دادگستری به داوطلبان این عرصه بود.


رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کاندیدا‌ها مراقب باشند با کج سلیقگی برای کسب رای، به آرامش و وحدت مثال زدنی موجود در استان، خدشه وارد نکنند.


هادی هاشمیان ادامه داد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز ماست و دستگاه قضایی با کسانی که خواسته یا ناخواسته به آن خدشه وارد کنند، قاطعانه برخورد می‌کند.


هادی هاشمیان افزود: داوطلبان نمایندگی مجلس با این بهانه که اعضای ستادشان، اقداماتی مانند تخریب رقبا، ایجاد تنش و خرید و فروش رای را انجام داده اند نمی‌توانند از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنند و باید در مراجع قضایی پاسخگو باشند.


هاشمیان، به مدیران دستگاه‌هایی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند هشدار داد و گفت: مراقب باشند از بیت المال به نفع یا ضرر داوطلبان نمایندگی مجلس استفاده نکنند.

انتهای پیام / فا


خط و نشان دستگاه قضایی برای متخلفان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر