کد خبر: ۷۱۵۹۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
کد خبر : ۷۱۵۹۰۸۶

پسر چینی برای آنکه پدرش را برای خرید ماشین مورد علاقه‌اش تحت فشار قرار دهد، دست به اقدامی عجیب زد.

نمایشگاه خودروبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پسر جوان چینی با اقدام عجیب خود در یکی از نمایشگاه‌های خودروی این کشور به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این پسر جوان که نامش مشخص نشده است، هنگامی که سوئیچ یک خودروی بی‌ام‌و گرانقیمت در اختیار او قرار گرفت، ناگهان شروع به خط انداختن روی بدنه خودرو کرد. ویدئویی که توسط دوربین مداربسته نمایشگاه ضبط شده است، لحظه‌ای را که این پسر ۲۲ ساله اقدام به خط انداختن روی بدنه خودرو بی‌ام‌و می‌کند، نشان می‌دهد.

هنگامی که پرسنل نمایشگاه از این پسر علت این اقدام عجیب را جویا شدند، او گفت که قصد دارد این خودرو را خریداری کند. اما این تمام ماجرا نبود. پس از حضور پلیس در نمایشگاه این مرد جوان گفت که پدرش به او قول داده است که در صورت کسب مدرک لیسانس در دانشگاه یک خودروی لوکس برای او خریداری کند اما تابه‌حال به قولش عمل نکرده است.

او افزود به‌خاطر اینکه پدرش را برای خرید خودرو تحت فشار قرار دهد، اقدام به این کار کرده است. پلیس پس از شنیدن صحبت‌های این پسر اقدام به بازداشت او کرد. هنوز مشخص نیست آیا پس از بازداشت این جوان پدر او اقدام به خرید خودرو برای پسرش کرده است. البته با توجه به شگردی که این پسر جوان به‌کار برده است، احتمال می‌رود که پدرش مجبور به خرید همین خودرو برای او شده باشد. انتشار این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی در چین با واکنش کاربران همراه بود. بسیاری از کاربران بیشتر از آنکه این جوان را مورد سرزنش قرار دهند، پدر او را مورد انتقاد قرار دادند.

این اتفاق در یک نمایشگاه خودرو در شهر "شانگرائو" واقع در استان جیانگژی چین رخ داد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر