کد خبر: ۷۱۵۹۱۶۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
کد خبر : ۷۱۵۹۱۶۰
فرمانده مرزبانی کشور:

فرمانده مرزبانی گفت :کشور ما در تمامی مولفه های جهانی تاثیرگذار است و همیشه نقشه ها و تئوری های استکبار را برهم می‌زند.

کشور ما در تمامی مولفه های جهانی تاثیر گذار استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز، سردار سرتیپ رضایی فرمانده مرزبانی کشور در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید مرزبانی آذربایجان‌شرقی گفت: هدف اصلی و جدی استکبار مقابله با آرمان های انقلاب اسلامی است.

او افزود: در مقابل این همه دشمنی استکبار، کشور ما در تمامی مولفه های جهانی تاثیرگذار بوده و نقشه ها و تئوری های دشمنان را بر هم می زند.

او افزود: استکبار در جای جای دنیا آشوب به پا می‌کند تا با شعاع های منور انقلاب اسلامی مقابله کند، در صورتی که همیشه شکست خورده است .

فرمانده مرزبانی کشور نقش استان آذربایجان شرقی را در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و پاسداری از آرمان های آن مهم توصیف کرد و افزود: حتی در مدافعین حرم و دفاع از ارزش‌های اعتقادی هم آذربایجان شرقی از اولین ها بوده است و نیروی انتظامی استان نیز حدود ۸۳۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و از استان‌های مطرح است.

او با بیان اینکه آذربایجان قهرمان، یکی از مناطق پر افتخار و پیشتاز انقلاب اسلامی ایران است ، افزود: آذربایجان یکی از مرزبانان اصلی کشور در طول تاریخ بوده  و همواره در خنثی سازی فتنه ها و آشوب های دشمنان  در اولویت بوده است.

امتحان پس دادن آذربایجان انقلابی

همچنین در این مراسم  پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی ، آذربایجان شرقی را یکی از مهم ترین و امن ترین استان های کشور برشمرد و گفت: در حوادث و آشوب های اخیر استان آذربایجان و تبریز امتحان خود را دوباره پس داد و مردم انقلابی و بابصیرت آن با پیروی از منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری پاسخ محکمی به آشوب و اغتشاش ها دادند لذا استان پیشتاز حرکت‌های انقلابی در کشور است و توانسته حافظ آرمان های امام و شهیدان باشد.

در ابتدای مراسم سرهنگ محمدعلی طاهری فرمانده سابق مرزبانی استان آذربایجان شرقی با ارائه گزارشی از اقدامات این نیرو گفت: استفاده از پتانسیل نیروهای مومن و متعهد و نیز بحث آموزش مناسب در اولویت اقدامات ماست که این اقدامات ،سیستم آموزش مرزبانی را بسیار پویا پاسخگو و بروز کرده است و با توجه به مهارت های حرفه ای تهدیدها و آسیب ها و راهکارها را شناختیم 

در پایان مراسم ضمن تجلیل از خدمات سرهنگ محمد علی طاهری ، سرهنگ محمد احمدی به عنوان فرمانده جدید مرزبانی استان منصوب شد

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر