کد خبر: ۷۱۵۹۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
کد خبر : ۷۱۵۹۳۲۲

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ا خراسان جنوبی گفت: ستاد بزرگداشت یوم الله ۹ دی در استان بارویکرد اقناع افکار عمومی تشکیل شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند  ، ملایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی گفت: همانطور که شاهد بودیم مردم بزرگ و بصیر خراسان جنوبی در جای جای این استان، به رغم وجود مطالبات، نگرانی‌ها و خواسته‌های معیشتی برای حمایت از اقتدار و امنیت کشور به سیل خروشان راهپیمایی‌های خودجوش پیوستند و حماسه‌ای دیگر آفریدند و به فرموده مقام معظم رهبری «کاری که ملّت در این یک هفته کردند خیلی بالاتر بود و خیلی مهم‌تر بود از هر حرکت میدانی».

او با تاکید بر ضرورت اقناع افکار عمومی در زمینه شبهات بیان کرد: این حضور بار دیگر ثابت کرد حافظان و پشتوانه‌های نظام جمهوری اسلامی، مردم هستند و مسئولین باید با تمام توان و با افتخار در خدمت مردم بوده و اهتمام تام و تمام آنان معطوف به رفع مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی باشد.

ملایی اظهار داشت: از هم اکنون تا نهم دی ماه فرصت مغتنمی برای تبیین و برنامه‌های بصیرتی در مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها و سایر محافل و مجامع است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در مقاطع گوناگون با فتنه‌های مختلفی از سوی دشمنان روبرو بوده و دشمن نیز دنبال روزنه‌ای برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب بوده، اما همواره هوشیاری، بصیرت و حضور به موقع مردم بساط فتنه و فتنه گران را جمع کرده است و حماسه‌هایی نظیر ۹ دی آفریده است.

او در ادامه این جلسه ضمن تشکیل ستاد گرامیداشت یوم الله ۹ دی در استان، کارگروه تبیین، جهت اقناع افکار عمومی در زمینه شبهات و کارگروه پشتیبانی از رسانه‌ها نظر به ضرورت انعکاس شایسته حضور باشکوه مردم توسط خبرگزاری‌ها و مطبوعات تشکیل شد.

انتهای پیام / ط آ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر