کد خبر: ۷۱۵۹۴۱۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
کد خبر : ۷۱۵۹۴۱۴
سردار حسین اشتری:

فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: تمام توطئه‌های دشمن با حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خنثی می‌شوند.

تمام توطئه‌های دشمن با حضور مردم در صحنه  خنثی می‌شوندبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روز سه‌شنبه با اشاره به تلاش دشمنان برای بی‌ثبات کردن ایران گفت: تمام توطئه‌های دشمن با حضور مردم در صحنه و اقتدار نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خنثی می‌شوند.

او با بیان اینکه امنیت مثال‌زدنی و با ثباتی در نقاط مختلف کشور وجود دارد، اظهارداشت: مردم از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون حوادث و توطئه‌های بزرگی را پشت سر گذشته‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با بیان اینکه این توطئه‌ها هیچ تاثیری در اراده ملت ایران نداشته‌اند، افزود: دشمن بداند در گام دوم انقلاب اسلامی مستحکم تر، با اراده‌تر و با برنامه‌ریزی بهتر از مردم خود دفاع می‌کنیم و گام‌های بلندی برای توسعه کشور برمی‌داریم.

او افزود: نیروی انتظامی وظیفه خود را در جریان نا آرامی‌های پس از اصلاح قیمت بنزین به خوبی انجام و در راه حفظ امنیت کشور شهید داد.

سردار اشتری ادامه داد: توطئه‌های دشمنان با کمک مردم و نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی خنثی شدند و آرامش در کشور و استان خوزستان حکمفرما شد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه  تعدادی از افراد اخلاگر و شرور دستگیر شدند، اضافه کرد: تعداد دیگری از این افراد نیز شناسایی شده‌اند که بزودی دستگیر خواهند شد و امیدواریم برخورد با مخلان نظم و امنیت درس عبرتی برای سایر افرادی باشد که از خارج از کشور دستور می‌گیرند.

او با تقدیر از حضور پرشور مردم دزفول در حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام و رهبری گفت: مردم در نقاط مختلف کشور با تمام وجود به صحنه آمدند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

سردار اشتری با تقدیر از خانواده شهدا اظهارداشت: شهدای عزیز در عرصه جنگ امنیتی از جان خود گذشتند تا امنیت و آرامش در کشور حاکم شود.

او افزود: شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند زیرا خون پاک آنها برای برقراری امنیت و آرامش در کشور ریخته شده است.

سردار اشتری روز سه‌شنبه در سفر به شهرستان دزفول با خانواده شهید حاجی مراد نادری شهید مدافع امنیت این شهرستان دیدار کرد.

سرهنگ حاجی مراد نادری رئیس کلانتری ۲۰ دزفول هفتم آذرماه سال گذشته در درگیری با یک سارق مسلح به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر