کد خبر: ۷۱۵۹۵۹۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳
کد خبر : ۷۱۵۹۵۹۱
در دیدار دریادار خانزادی با دریادار تنگسیری مطرح شد؛

دریادار پاسدار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با امیر دریادار خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش دیدار و گفت‌وگو کرد.

تاکید فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه بر تبادل دانش و تجربیاتبه گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار که جمعی از معاونان فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز شرکت داشتند، دریادار تنگسیری ایام پاسداشت حماسه عملیات مروارید و تقابل جانانه رزمندگان ناوچه سرافراز پیکان با دشمن متجاوز بعثی را گرامیداشت و با تقدیم سلام و درود به روح مطهر شهدای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، روز نیروی دریایی را به امیر دریادار خانزادی و همرزمانشان در این نیرو تبریک گفت.

این نشست که در محل دفتر فرمانده نیروی دریایی ارتش برگزار شد، با طرح موضوعات و مأموریت‌های مشترک و همکاری‌های دو نیرو برای مقابله با تهدیدات دریایی دشمن ادامه یافت.

تاکید فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه بر تبادل دانش و تجربیات

تأکید فرماندهان دو نیرو بر تحکیم اتحاد و همدلی، هم افزایی توان رزم، اشراف اطلاعاتی و همچنین گفت‌وگو درباره ایجاد تسهیل در شکل‌گیری کانون‌های مشترک اندیشه ورزی و هم اندیشی و انتقال تجارب در حوزه‌های گوناگون مأموریت‌های دریایی، بخش دیگری از این دیدار بود.

تبادل دانش و تجربیات در بخش‌های آموزشی و همچنین تحقیقات خودکفایی دفاعی از دیگر محور‌هایی بود که در گفت‌وگوی فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر