کد خبر: ۷۱۵۹۷۵۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۱
کد خبر : ۷۱۵۹۷۵۲
شهردار منطقه ۹ مطرح کرد؛

در اولین نشست هم اندیشی که با حضور شهردار منطقه ۹، مدیران شهری و شهرداران مدارس پهنه غربی پایتخت برگزار شد؛ نسبت به رفع نیاز‌های اولویت دار مدارس منطقه خلاق و نوآور تاکید شد.

شهرداران مدارس نمایندگان مجموعه شهری در ایجاد تهران شهری برای همهبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی مفاخریان شهردار منطقه بیان داشت: انتخابات شهردار مدرسه تمرینی برای مسئولیت‌هایی اجتماعی آینده و مشارکت حضور دانش آموزان در اداره امور مدرسه با کمک شهرداران مدارس است.

وی افزود: شهردار مدرسه یک وظیفه اجتماعی است که با تمرین در آن می‌توانند در مسئولیت‌هایی که بر عهده هر یک از شهرداران گذاشته می‌شود با درایت ایفای وظیفه کنند.

شهردار منطقه ۹ اذعان داشت: شهرداران مدارس در واقع نمایندگان مجموعه شهری در محیط‌های آموزشی هستند که با ارتباط با مدیران شهری به منظور آگاهی آن‌ها از نیاز‌های فضای آموزشی ایفای نقش می‌کنند.

مفاخریان عنوان کرد: در حال حاضر با حضور محسنی نسب مدیر آموزش و پرورش منطقه ۹ اتفاقات خوبی در مدارس منطقه خلاق و نوآور شکل گرفته است و شهرداری منطقه ۹ علاقه‌مند به تفاهم مشترک بیشتر در راستای رفع نیاز‌های اولویت دار مدارس با کمک مدیران و شهرداران مدارس هستند.

وی همچنین به وظایف شهرداری اشاره کرد و پیشنهادی برای نظافت مدارس مطرح و گفت: امور مرتبط با نظافت و رُفت و روب، ایجاد فضای سبز از جمله وظایف ذاتی شهرداری است که می‌توان در مدارس منطقه ۹ با کمک دانش آموزان نسبت به نظافت مدرسه و ایجاد فضای بانشاط و تمیز اقدام کرد.

شهردار مدرسه ۹ در خاتمه اظهار داشت: مجموعه شهری در نظر دارد تا به کمک مدارس منطقه آمده، که در این راستا مطابق نیاز سنجی ها، موارد اولویت دار مدارس منطقه خلاق و نوآور را مرتفع کند.

شایان ذکر است در این نشست هم اندیشی شهردار مدارس ضمن تشکر از برگزاری نشست شهردار منطقه ۹ با شهرداران مدارس و ارتباط خوبی که در طول مدت مدیریت شهری با مدارس داشته اند مواردی از جمله؛ ایجاد فضای سبز بیشتر، پسماند، رنگ آمیزی دیوار‌های مدارس و برگزاری کلاس‌های آموزشی پیرامون مباحث شهری را مطرح کردند و ۲۱ نفر از شهرداران مدارس پسرانه و دخترانه منطقه خلاق و نوآور مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر