کد خبر: ۷۱۶۰۰۱۵
گروه : البرز » کرج
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
کد خبر : ۷۱۶۰۰۱۵
گروه : البرز » کرج

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت : این نهاد درزمینه برگزاری آئین گل‌ریزان و همچنین اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به تعدادی از صاحبان واحد‌های صنفی مرکز تجاری گلشهر نقش حمایتی خود را ایفا خواهد کرد.

گلریزان برای حمايت  از کسبه خسارت‌دیده مرکز تجاری گلشهرمحمد محمدی فرد، مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز،گفت: این نهاد با همکاری مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان درزمینه برگزاری آئین گل‌ریزان و همچنین اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به تعدادی از صاحبان واحد‌های صنفی مرکز تجاری گلشهر که در پی ناآرامی‌های اخیر مغازه هایشان توسط اغتشاشگران دچار آتش سوزی شده‌اند، نقش حمایتی خود را ایفا خواهد کرد.

محمد محمدی فرد افزود: بازاریان در قالب مرکز نیکوکاری اصناف البرز در جریان زلزله کرمانشاه، سیل اخیر، آزادی زندانیان نیازمند و رفع سایر نیاز‌های محرومان البرزی در امور خیر و احسان نقش‌آفرینی مناسبی داشتند و همه ما وظیفه داریم با استفاده از همه ظرفیت‌ها به یاری کسبه آسیب‌دیده در حوادث اخیر بشتابیم.  

او با ابراز تأسف از سوءاستفاده برخی از عناصر مزدور بیگانگان در آسیب رساندن به اموال عمومی و خصوصی مردم گفت: مرکز نیکوکاری اصناف البرز دارای شبکه منسجمی از مخاطبان شامل ۸۰ هزار کاسب و بازاری در قالب ۶۲ اتحادیه  است.

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان افزود: امیدواریم با حمایت‌های مسئولین و مددرسانی کسبه نیکوکار در آینده نزدیک شاهد رونق کسب و کار در مرکز تجاری گلشهر و سایر واحد‌های صنفی آسیب دیده در حوادث اخیر باشیم و این الگوی همکاری و اقدام مشترک در سایر شهر‌های استان نیز فعال‌سازی شود.

محمدی فرد گفت: عموم مردم عزیز و کسبه نیکوکار می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۴۱۲۴۵ بنام مرکز نیکوکاری اصناف البرز کمک‌های نقدی خود را اهدا نمایند.

انتهای پیام / خ.م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر