کد خبر: ۷۱۶۰۳۳۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
کد خبر : ۷۱۶۰۳۳۴
شهردار منطقه ۱۹ تهران خبر داد؛

توکلی در مراسم رونمایی از پروژه‌های مناسب‌سازی شده برای معلولان برای یکی از توان‌یابان منطقه ۱۹ حکم مدیریتی در شهرداری صادر کرد.

صدور حکم مدیریتی برای یکی از معلولان منطقه ۱۹/ معلولان در جهان اختراعات بزرگی از خود ثبت کردندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، علی توکلی شهردار منطقه ۱۹ تهران در آیین افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های مناسب‌سازی شده منطقه ۱۹ ضمن گرامیداشت هفته معلولان گفت: ما به سهم خودمان هر آنچه که برای خدمت به معلولان در توان داشتیم در طبق اخلاص گذاشتیم و تلاش کردیم اقدام‌های مؤثری انجام دهیم.

او با تأکید به نقش نژادبهرام عضو ستاد مناسب‌سازی شهرداری تهران در سرعت‌بخشی به انجام پروژه‌های شهری گفت: باید بگویم که خانم نژاد بهرام شهرداری را برای مناسب‌سازی معابر پایتخت برای معلولان به خط کرد.

توکلی ادامه داد: همکاران من در شهرداری منطقه در سال ۹۸ اقدام‌های خوب و مؤثری برای مناسب‌سازی معابر پایتخت انجام داده‌اند تا پیشرفت قابل توجهی داشته باشیم، اما باید به این نکته اشاره کنم تا رسیدن به آرمان‌های مدیریت شهری هنوز فاصله داریم.

شهردار منطقه ۱۹ تهران ادامه داد: من به شما معلولان و توان‌یابان قول می‌دهم به شرط حضورمان در شهرداری منطقه همین مسیر را ادامه دهیم، زیرا اعتقاد ما این است که توان‌یابی و معلولیت محدودیت نیست.

او با اشاره به حضور افراد معلول در رده‌های بالای اجتماعی در جهان گفت: انسان‌های ارزشمندی داریم که کارنامه خوبی در دنیا از خود به جا گذاشتند و این افراد هر کدام معلولیت‌های خاص خود را داشتند.

توکلی در تشریح اماکن مناسب‌سازی منطقه ۱۹ برای معلولان گفت: بوستان‌های نرگس، ۲۲ بهمن، بعثت، باران، الوجواد، امید، نعمت‌آباد و خیابان شقایق، دولت‌خواه برای معلولان مناسب‌سازی شده است.

شهردار منطقه ۱۹ تهران تصریح کرد: در حوزه مناسب‌سازی مسیر ۲ هزار و ۱۰۰ متر کف‌پوش معبر لکه‌گیری و برای استفاده معلولان مناسب‌سازی شد.

او ادامه داد: امروز به رسم ادب و احترام به یکی از همکاران توان یاب خود حکم مدیریت در منطقه می‌دهم تا قدرشناس توانیابان و معلولان در جامعه باشم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر