کد خبر: ۷۱۶۰۴۶۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
کد خبر : ۷۱۶۰۴۶۵

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت : با کار جهادی می‌توان پایه‌های نظام را مستحکم کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه در فضای کنونی تمامی شیاطین و کافران برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران با هم متحد شده‌اند، گفت : امروز دشمنان با ترویج تفکر بی‌اعتقادی و بی‌دینی در پی سست کردن پایه‌های نظام هستند که مقابله با توطئه‌های گاه و بیگاه آن‌ها به هوشیاری و بصیرت نیاز دارد.

ریحانی گفت : اگر حواشی که بر ما گذشت را در کنار توطئه چینی‌های ۴۰ سال گذشته دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بگذاریم، می‌بینیم که دشمنان همواره در تلاش بوده و هستند که به هرنحوی که شده پایه‌های انقلاب را سست کنند.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه با اشاره به ارزشمند بودن کار جهادگران و نقش بازدارندگی آن در برابر توطئه‌های شوم دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب، گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ کاری بالاتر از خدمت رسانی به محرومان نیست، زیرا در پرتو خدمت رسانی به مردم و به ویژه محرومان میزان امید در جامعه افزایش پیدا خواهد کرد که همین موضوع در حضور پرشور مردم در صحنه‌های حمایت از نظام اثربخش خواهد بود.

او افزود: با کار جهادی می‌توان در برابر دشمنان ایستادگی کرد، کما اینکه در حوادث بنزینی اخیر کشور هم شاهد بودیم در مناطقی که جهادگران کار کرده بودند هیچ مشکلی نداشتیم و این یعنی با کار جهادی می‌توان پایه‌های نظام را مستحکم کرد.

ریحانی گفت: امروز کار‌ها و تلاش‌های جهادگران در قالب گروه‌های جهادی در عرصه‌های سازندگی و خدمات‌رسانی به محرومان، دشمنان را از رسیدن به اهدافشان بازداشته و همین موضوع آن‌ها را عصبانی کرده و می‌کند .

 

 

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر