کد خبر: ۷۱۶۰۵۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
کد خبر : ۷۱۶۰۵۸۱
رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

منصوری گفت: قطعات، باتری و خدمات پس از فروش این موتور در بازار کم است که امیدواریم با همکاری دولت، این مشکلات مرتفع شود.

همکاری دولت، برای ورود متورسیکلت‌های برقی در بازارمحمد خادم منصوری، رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  درباره ورود موتورسیکات‌های برقی و کاهش آلودگی هوا اظهار کرد: با همکاری دولت، برای کاهش آلودگی هوا، باید موتورسیکلت‌های برقی را روانه بازار کرد.

رئیس اتحادیه فروشندگان موتورسیکلت با اشاره به اینکه کارخانه‌های موتورسیکلت های برقی آماده همکاری هستند، تصریح کرد: زمانی که دولت، همکاری لازم برای ورود این موتورسیکت‌ها را داشته باشد به طور قطع می‌تواند در کاهش آلودگی هوا تاثیر بگذارد.


بیشتر بخوانید: قاچاق قطعات لوازم یدکی موتورسیکلت‌ به کشور/ مسئولان از بازار موتورسیکلت حمایت کنند 


قطعات، باتری و خدمات پس از فروش موتورسیکلت برقی در بازار کم است

به گفته خادم منصوری، هم اکنون قطعات، باتری و خدمات پس از فروش این موتور در بازار کم است که امیدواریم با همکاری دولت، این مشکلات مرتفع شود.

ابوالفضل حجازی عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان موتورسیکلت در این باره گفت: معضل بزرگ در تولید و مصرف بسیار پایین موتورسیکلت‌های برقی، باتری آن‌ها است. ضمن اینکه به دلیل قیمت بالا، این موتور‌ها نسبت به موتورسیکلت‌های بنزینی چندان مورد استقبال قرار نمی‌گیرند؛ به طور مثال صاحبان موتورسیکلت‌های بنزینی با یک لیتر بنزین و ۳۰۰۰ تومان می‌توانند مسافت زیادی را طی کنند؛ این در حالی است که چنانچه باتری موتور‌های برقی خراب شود، باید هزینه‌های خیلی بیش از این‌ها صرف شود.

حجازی با تاکید بر رفع موانع تولید، تصریح کرد: موانع تولید زیادی وجود دارد و به جای آنکه تولید مورد حمایت قرار گیرد، چرخانده و راهش را دشوارتر می‌کنیم.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر