کد خبر: ۷۱۶۰۶۳۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
کد خبر : ۷۱۶۰۶۳۷

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا، از دستگیری ۲ موبایل قاپ حرفه‌ای در تعقیب و گریز پلیسی با ۳۰ فقره سرقت خبر داد.

گوشی دزد‌های سابقه دار محله پیروزی دستگیر شدندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ رضا حیدری رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا گفت: از اوایل آذر ماه امسال گزارش‌های مردمی مبنی بر سرقت گوشی شان در منطقه شهدا و خیابان پیروزی توسط ۲ موتورسوار به کلانتری اعلام شد که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران تخصصی کلانتری برای شناسایی و دستگیری این دزدان وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از مال باختگان موفق شده بودند، چهره سارقان را به خاطر بسپارند، گفت: تصویری از چهره سارقان در اختیار گشت‌های انتظامی قرار داده شد و تعداد گشت زنی‌های انتظامی و هدفمند افزایش یافت.

این مقام انتظامی افزود: گشت زنی انتظامی ادامه داشت تا اینکه ماموران عصر روز دوشنبه یازدهم آذر ماه در خیابان پیروزی ۲ موتور سوار جوان را که پلاک موتور سیکلتشان مخدوش بود، مشاهده کردند و بلافاصله دستور ایست و توقف موتورسیکلت را صادر کردند.

حیدری با بیان اینکه با گریختن موتورسواران، عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز شد، عنوان کرد: پس از مدتی تعقیب و گریز راکب موتورسیکلت تعادلش را از دست می‌دهد و موتورسیکلتش بر روی زمین برخورد می‌کند.

کلانتر محله شهدا ابراز داشت: در این عملیات پلیسی راکب موتورسیکلت دستگیر، ولی ترک نشین آن از محل می‌گریزد.

رئیس کلانتری شهدا اظهار داشت: در بازرسی بدنی از راکب موتور سیکلت ۵ دستگاه گوشی سرقتی کشف در ادامه سارق ۱۸ ساله به همراه اموال کشف شده با کلانتری منتقل می‌شود.

این مقام انتظامی ابراز داشت: متهم در کلانتری به ۳۰ فقره موبایل قاپی با همکاری همدستش در محدوده خیابان‌های پیروزی و محله شهدا اعتراف کرد.

حیدری اضافه کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران موفق شدند مخفیگاه متهم دوم پرونده را شناسایی و با گرفتن دستور قضائی سارق فراری را در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات مقدماتی به کلانتری شهدا منتقل کنند.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: تاکنون تعدادی از مال باختگان هر ۲ سارق را شناسایی کرده اند و هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر