کد خبر: ۷۱۶۰۶۶۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
کد خبر : ۷۱۶۰۶۶۹

رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری سارق حرفه‌ای که در منطقه کیانشهر دست به سرقت لوازم داخل خودرو می‌زد، خبر داد.

بازداشت سارق سابقه دار به همراه مالخر اموال مسروقه در کیانشهربه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ حسین حسین‌زاده رئیس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر گفت: با توجه به افزایش پرونده‌های سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو تیمی از ماموران تجسس کلانتری برای دستگیری عامل این دزدی‌ها وارد عمل شدند.

وی بیان داشت: ماموران با حضور در محل‌های سرقت و انجام تحقیقات میدانی تصویر واضحی از سارق جوان را در زمان دزدی که مشغول سرقت از داخل یک دستگاه خودرو بود به دست آوردند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی ماموران با مراجعه به بانک آلبوم مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی سارق جوان شدند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی ماموران موفق شدند مخفیگاه وی در محدوده کلانتری شناسایی کنند، گفت: با دستور قضائی متهم در روز دوشنیه یازدهم آذر ماه در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهش دستگیر شد.

کلانتر محله کیانشهر گفت: با انتقال متهم به کلانتری وی در بازجویی‌های پلیسی به ۲۰ فقره سرقت و فروش اموال سرقتی اعتراف و اظهار کرد اموال سرقتی را به مالخری در محدوده کلانتری فروخته است.

حسین زاده با بیان اینکه مالخر اموال سرقتی شناسایی و با دستور قضائی وی نیز دستگیر شده است، گفت: در بازرسی از مخفیگاه این متهم ۶۳ قلم اموال سرقتی از قبیل: ضبط، باند، سنگ فرز، لوازم لوکس خودرو، باطری و لاستیک خودرو کشف شد.

وی گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۵ میلیون تومان برآورد کرده اند و هر دو متهم سابقه دار و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر