کد خبر: ۷۱۶۰۶۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
کد خبر : ۷۱۶۰۶۷۷
رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت خبر داد؛

سرهنگ یعقوبعلی از دستگیری ۳ نفر از عاملان اغتشاشات اخیر در محله نیروی هوایی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ یعقوبعلی رجبیان رئیس پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت: روز دوم نا آرامی‌های اخیر، خبری مبنی بر تخریب اموال عمومی و انسداد معابر عمومی در خیابان پنجم و فلکه‌های اول و دوم نیروی هوایی توسط راننده و ۲ سرنشین یک دستگاه خودرو ۲۰۶ دریافت کردیم.

وی با اشاره به اینکه با حضور ماموران در محل راننده خودرو و سرنشینان وی از محل گریخته بودند، بیان داشت: ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی موفق شدند با پایش اطلاعاتی و بررسی‌های میدانی مالک خودرو و محل سکونت وی را شناسایی شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با دستور قضائی مالک خودرو پژو ۲۰۶ در غروب روز یازدهم آذرماه دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی انتقال یافت.

رجبیان گفت: متهم در اظهارات خود به شرکت در تجمع اعتراضی روز دوم اغتشاشات در محله نیروی هوایی، تخریب تابلو‌های راهنمایی و رانندگی، ایجاد بلوا و آشوب و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در این محل با همکاری سایر همدستانش اعتراف کرد.


بیشتر بخوانید: فرار از قانون زن اغتشاشگر با تغییر هویت مدارک شناسایی


وی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه همدستان راننده خودرو در حوالی خیابان پیروزی شناسایی و صبح امروز هر دو متهم در ۲ عملیات مستقل دستگیر و به پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی منتقل شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر