کد خبر: ۷۱۶۰۸۲۱
گروه : قزوین » قزوین
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
کد خبر : ۷۱۶۰۸۲۱
گروه : قزوین » قزوین
بسته اخبار حوادث قزوین امروز سیزدهم آذر ۹۸؛

مهم‌ترین حوادث قزوین امروز سیزدهم آذر ماه سال ۹۸ را می‌توانید در بسته خبری بخوانید.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، سردار مهدی حاجیان فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و پاسخگویی به مطالبات شهروندان با هدف پاکسازی نقاط آلوده از لوث وجود مجرمان و معتادان متجاهر، مرحله‌ای دیگر از این طرح در سطح شهرستان قزوین طی ۴۸ ساعت با حضور کلیه پلیس‌های تخصصی، کوپ و یگان امداد با اشراف اطلاعاتی دقیق به مرحله اجرا در آمد.

سردار حاجیان افزود: ماموران پلیس با اقدامات تخصصی و شناسایی اماکن و پاتوق مجرمان درنقاط آلوده ضمن هماهنگی قضائی در چند عملیات مشترک، ۱۹ معتاد خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و یک کیلو و ۲۶ گرم انواع مواد مخدر که همه آن‌ها بسته بندی و آماده فروش بودند، کشف کردند.

او از توقیف ۸ دستگاه موتور سیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت: کشف ۴ دستگاه موتور سیکلت و ۲ دستگاه خودرو، ۱۱ دستگاه گوشی تلفن همراه و ۷ دستگاه ضبط و باند مسروقه و دستگیری ۸ سارق و مالخر از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بود.

فرمانده انتظامی استان قزوین خاطر نشان کرد: در این طرح ۴۸ واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفت که از این تعداد به ۸ واحد صنفی تذکر واخطار پلمب داده شدو تعداد ۵ باب ضایعاتی نیز تعطیل شد.

دستگیری سارقان تایر خودرو‌های سنگین

سرهنگ بهرام منصوری فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: در پی اعلام خبر مبنی بر سرقت از یک فروشگاه تایر‌های خودرو به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران این شهرستان قرار گرفت.

سرهنگ منصوری افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، موفق شدند، ۵ نفر سارق را در این زمینه شناسایی و در چندین عملیات منسجم آن‌ها را دستگیر کنند.

سرهنگ منصوری در ادامه بیان داشت:متهمان در بازجویی‌های پلیسی به سرقت ۷۲ حلقه تایر خودرو‌های سنگین به ارزش تقریبی ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و یک دستگاه خودروی نیسان از فروشگاه اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز با بیان اینکه تایر‌ها به همراه خودروی مسروقه کشف و تحویل صاحب فروشگاه شد، افزود: هر ۵ نفر متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/ک

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر