کد خبر: ۷۱۶۱۰۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۷
کد خبر : ۷۱۶۱۰۲۹

فدراسیون فوتبال ایران غرامتی برای فسخ قرارداد، به ویلموتس پرداخت نمی‌کند.

فدراسیون فوتبال به ویلموتس غرامت نمی پردازدبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، سرانجام پس از گذشت ۶ ماه از امضا قرارداد مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران ۲ طرف به پایان راه رسیدند و هرچند هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال تاکنون فسخ قرارداد را اعلام نکرده اند، اما این موضوع نهایی شده است.

از طرفی بحث اصلی درباره فسخ قرارداد ویلموتس این است که آیا فدراسیون فوتبال ایران برای این کار باید غرامتی به سرمربی بلژیکی پرداخت کند؟

اینگونه که به نظر می‌رسد فدراسیون به جز مبلغی که پیش از بازی با عراق به ویلموتس پرداخت کرده و حدود ۲ میلیون یورو برآورد شده است قرار نیست به او پول دیگری بدهد چراکه او ضمن عمل نکردن به یکی از بند‌های قرارداد یعنی زندگی در ایران، پیش از بازی با عراق قراردادش را به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش فسخ کرده بود.


بیشتر بخوانید: سخنگوی فدراسیون فوتبال: در ساعات آتی بحث فسخ قرارداد ویلموتس را اطلاع رسانی می‌کنیم

ویلموتس و تاج به آخر خط رسیدند


همین موضوع سبب شد مهدی تاج که از عملکرد فنی ویلموتس هم رضایت نداشت سراغ فسخ قرارداد برود و بدون اینکه لازم باشد پولی به عنوان غرامت به این سرمربی بدهد، همکاری فدراسیون با او را به اتمام برساند.

ویلموتس که هفته پیش فدراسیون را به نقض قرارداد متهم کرده و پرونده را به وکلایش سپرده بود به دلیل خاصی جدا از مسائل مالی دیگر حاضر نبود در ایران کار کند و از طرفی فسخ یک طرفه ویلموتس پیش از بازی با عراق هم شرایط را برای غرامت ندادن فراهم کرد.

با این تفاسیر رئیس فدراسیون فوتبال به زودی مذاکرات خود را برای جانشینی این مربی که به احتمال فراوان برانکو است آغاز می‌کند و حتی شنیده می‌شود سفری هم به کرواسی خواهد داشت.

انتهای پیام/

آخرین اخبار از تیم ملی فوتبال ایران

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر