کد خبر: ۷۱۶۱۱۷۵
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
۱۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۳
کد خبر : ۷۱۶۱۱۷۵

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: ۴۵ مشکل در روند کاری سازمان همیاری شهرداری‌ها استان شناسایی شده است.

شناسایی ۴۵ مشکل در روند کاری سازمان همیاری شهرداری‌هابه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در نخستین مجمع عمومی شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان با اشاره به نقش شهرداری‌ها در جامعه گفت: شهرداران این استان برای احیای سازمان همیاری شهرداری‌ها کمک و تلاش کنند.

او افزود: ۴۵ مشکل در روند کاری این سازمان شناسایی شده است.

عباسی اضافه کرد: تمامی شهرداران، مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط و مدیران فنی و عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری برای رفع این مشکلات اقدام لازم را انجام دهند.

او ادامه داد: مشارکت شهرداری‌ها و سپردن فعالیت‌های عمرانی به شورای سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری می‌تواند باعث احیا و رونق دوباره این سازمان شود.

عباسی گفت: شهرداران ارتباط کاری خود در بخش‌های مختلف عمرانی و شهرسازی را با شورای سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری بیشتر کنند.

او افزود: شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان در آینده‌ای نزدیک پالایش خواهد شد.

عباسی اضافه کرد: بر اساس قانون جدید سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور مدیران دولتی، کارمندان دستگاه‌های اجرایی، شهرداران، اعضای شورا‌های اسلامی و کارکنان آن‌ها نمی‌توانند به عنوان اعضای هیئت مدیره شورای سازمان همیاری شهرداری‌ها فعالیت کنند.

او ادامه داد: به همین منظور با پنج نفر از متخصصان چهارمحال و بختیاری در حوزه‌های مختلف عمرانی، شهرسازی، مالی و حقوقی هماهنگ شود تا به صورت افتخاری در هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان فعالیت داشته باشند.

عباسی گفت: از این تعداد سه نفر به عنوان اعضای اصلی و یک نفر به عنوان عضو علی البدل هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری فعالیت می‌کنند.

در این نشست معصومه کیان‌پور قهفرخی، سولماز اشراقی سامانی، کرامت نیکخواه کاجی، احمد آدینه جونقانی و حجت‌الله کریمی به عنوان کاندیدا‌های هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.

انتهای پیام/ف

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر