کد خبر: ۷۱۶۲۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
کد خبر : ۷۱۶۲۳۶۰
فرمانده نیروی دریایی ارتش خبر داد؛

دریادار خانزادی گفت: ۴۰۸ خانه سازمانی امروز ساخته شد و ۷۰۰ خانه دیگر نیز به صورت ویلایی احداث می شود.

افتتاح ۴۰۸ خانه نداجا/ محدودیتی از نظر تامین منابع نداریمبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، امیر دریادار حسین خانزادی در آئین بهره‌برداری از ۴۰۸ واحد منازل مسکونی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مراسمی برای پرداخت بدهی عقب افتاده که خانه‌های سازمانی بود برگزار شد تا نیرو‌ها در این واحد‌ها مستقر شوند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ابراز داشت: امیدوارم حرکت رو به رشد نیروی دریایی که توسعه نیروی دریایی را به سمت شرق امتداد می‌دهد میسر شود.

امیر خانزادی تصریح کرد: در تمام کشور‌های دنیا دولت‌ها مسئول تامین امنیت کشور هستند و نیرو‌های مسلح را برای انجام فعالیت‌های اجتماعی سازماندهی می‌کنند تا امنیت شکل گیرد.

او اذعان کرد: باید متوجه این باشیم، لباسی که بر تن داریم پاسداری از موضوع مهمی به نام امنیت است، باید همواره به یاد داشته باشیم که برای چه آرمان‌ هایی این لباس را بر تن کرده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش بیان کرد: جابجا کردن تعداد زیادی از نیرو‌های مسلح و خانواده‌های این افراد از منطقه دوم امامت بوشهر به شهرستان جاسک اقدام آسانی نبود.

امیر خانزادی تصریح کرد: بسیاری از همکاران ما در طول سالیان یا به طور تنهایی و به دور از خانواده در این شهرستان زندگی می‌کردند یا هم خانواده خود را به جاسک منتقل کردند و شکل جدیدی از سختی را تحمل کردند.

او گفت: با آن چیزی که از نیروی دریایی در سواحل مکران انتظار می‌رود فاصله داریم.

امیر خانزادی اظهارداشت: اگر به منطقه جاسک نگاه کنید تاثیر نیروی دریایی در توسعه این شهرستان غیرقابل انکار است.

او عنوان کرد: اگر در سواحل مکران چند نقطه را به عنوان قلب توسعه سواحل مکران مشخص کنیم، جاسک قطعا یکی از آن‌ها خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ابراز داشت: با پیگیری‌های استاندار هرمزگان خط پروازی از جاسک به تهران برقرار شد، یعنی مقداری از محرومیتی که در گذشته برای جابجایی‌ های بزرگ داشتیم حل می شود.

امیر خانزادی تصریح کرد: با تغییر در وضعیت اقتصادی کشور، پیمانکاری که مشغول ساخت بیمارستان نیروی دریای ارتش در جاسک بود از پروژه جدا شد، در مناقصه جدید شرکت حیدر بابا احداث این مجموعه و بیمارستان را بر عهده گرفت.

او اذعان کرد: سرعت ساخت بیمارستان نیروی دریایی شهرستان جاسک باید دو برابر بیمارستان بندرعباس باشد تا هر چه سریع‌تر مردم و دیگر نهاد‌ها از این بیمارستان استفاده کنند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: بنا بود که هزار و ۲۰۰ خانه در این منطقه ساخته شود که ۴۰۸ خانه سازمانی امروز ساخته شد و ۷۰۰ خانه دیگر نیز به صورت ویلایی احداث خواهد شد و محدودیتی از نظر تامین منابع نخواهد بود.

امیر خانزادی تصریح کرد: مجموعه بهداشت و درمان نیروی دریایی طی مدتی که نیرو‌ها در جاسک مستقر شده است اقدمات مثبتی انجام داده است، اما تعهد گرفته خواهد شد تا آماده شدن بیمارستان جدید ظرفیت‌ها را به گونه‌ای ساماندهی کنند تا نیرو‌ها از نظر مسائل بهداشتی مشکلی نداشته باشد.

او گفت: پزشکان متخصص تا زمان احداث بیمارستان باید حضور معنا داری در این مناطق داشته باشند خواهد شد.

انتهای پیام/ ت

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر