کد خبر: ۷۱۶۲۴۱۸
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
کد خبر : ۷۱۶۲۴۱۸

دومین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت و ماشین آلات در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرآفتاب آغاز به کار کرد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، دومین نمایشگاه بین المللی مدیریت پسماند، بازیافت، خدمات شهری، ماشین آلات و تجهیزات وابسته IWEX۲۰۱۹ با حضور پروانه مافی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، صدرالدین علیپور مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران، حسن پسندیده مدیر کل دفتر پسماند سازمان حفاظت محیط زیست و محمد رئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرآفتاب آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه بیش از ۹۵ شرکت داخلی و نمایندگان شرکت‌های خارجی از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ آذر ماه سال جاری آخرین دستاورد‌ها و نوآوری‌های خود را به معرض نمایش می‌گذارند.

وزارت صمت، وزارت جهادکشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، پژوهشگاه نیرو، پژوهشگاه صنعت نفت و اتحادیه‌ها و انجمن‌های مرتبط از نمایشگاه فوق حمایت کرده اند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، به نمایش گذاشتن آخرین دستاورد‌ها و نوآوری‌ها در زمینه مدیریت پسماند و بازیافت زباله و همچنین گسترش فرهنگ تفکیک زباله از مبداء است.

آگاهی و شناخت از کاربرد فن آوری‌های نوین و بستر سازی در خصوص تفکیک پسماند و زباله، ایجاد فضای تولید فکر، ایده و به صحنه درآوردن محققان و نخبگان حوزه‌های مرتبط و تعامل موثر بین مراکز علمی و پژوهشی و دستگاه‌های قانونی و اجرایی کشور و نیز جلوگیری از خروج ارز، صدور کالا و خدمات و ایجاد و شناسایی فرصت‌های سرمایه گذاری را از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه فوق برشمرد. وی همچنین افزود بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی با اساتید مجرب کشور توسط سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌گردد که حضور در این کلاس‌ها برای علاقه‌مندان به صورت رایگان است.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر