کد خبر: ۷۱۶۲۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱
کد خبر : ۷۱۶۲۶۴۱

با توجه به تشدید انتقاد مردم از چهره‌ها و عناوینی که به آنان اطلاق می‌شود، طبیعی است سلبریتی‌ها برای فرار از پاسخگویی، انتحار کنند.

تازه‌ترین حرکت ضدملی چهره‌های هنری/ آیا وسوسه شبکه سعودی پشت پرده تحریم صداوسیماست؟به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، روز ۱۲ آذرماه در کشاکش بیانیه ضد ملی صدای آبان، شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «واژگان جدیدی که این روز‌ها در تلویزیون ملی ایران درباره بازیگر‌ها گفته می‌شود را شنیده‌اید؟ واژه هنرمند خائن، یه لیبریتی، نیم‌لیبریتی و غیره… عجیب نیست که رسانه ملی یک کشور راجع به هنرمند همون کشور همچین رفتاری را می‌کند؟

بازیگر سریال «مسافری از هند» در این پست خود ادامه داد: «آیا همگی باید مانند عروسک دست ساز فقط فکر و عمل شما را اطاعت کنند و اگر کمی همسو با شما نباشند اینچنین، مورد بی احترامی قرار بگیرند؟ من به شخصه به خاطر بی‌احترامی‌های اخیر صدا و سیمای کشورم در هیچ سریال دیگری که از تلویزیون پخش شود بازی نخواهم کرد.»

تازه‌ترین حرکت ضدملی چهره‌های هنری/ آیا وسوسه شبکه سعودی پشت پرده تحریم صداوسیماست؟

پس از شیلا خداداد، نیوشا ضیغمی و احسان کرمی هم با انتشار مطالب مشابهی در صفحات شخصی‌شان، اعلام کردند که با صداوسیما همکاری نخواهند کرد و در واقع رسانه ملی را «تحریم» کرده‌اند؛ نکته جالب اینجاست که احسان کرمی (مجری)، همکاری با مجموعه کلاه قرمزی را از این تحریم مستثنی کرده است!

تازه‌ترین حرکت ضدملی چهره‌های هنری/ آیا وسوسه شبکه سعودی پشت پرده تحریم صداوسیماست؟

با توجه به اینکه انتقادات به چهره‌های هنری از سوی مردم در صفحات مجازی شدت گرفته و عناوینی مثل بیسواد، خائن، یه لیبریتی، نیم‌لیبریتی، میکروسلبریتی و .. به آنان اطلاق می‌شود، طبیعی است که برای فریب تاریخی غیرقابل بخشش ۱۳۹۶، اعتراضات مردمی افزایش پیدا کند و به صورت طبیعی این اعتراضات در رسانه ملی نیز منعکس می‌شود.


بیشتر بخوانید: بازیگرانی که شایستگی رسانه ملی را ندارند، صداوسیما را تحریم کردند!


البته درباره شیلا خداداد که در متن منتشر شده اشاره می‌کند در هیچ سریال دیگری از تلویزیون بازی نخواهد نکرد، ذکر این سئوال ضروری است، مگر از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۸ او در سریالی بازی کرده است که توهم «مریل استریپ» بودن، افزایش یافته است؟ مهمترین تلاش خداداد در این سال‌ها سفر به آمریکا و کشیدن قلیان در کافه‌ای است که آل‌پاچینو نیز به آن سری زده است.

تازه‌ترین حرکت ضدملی چهره‌های هنری/ آیا وسوسه شبکه سعودی پشت پرده تحریم صداوسیماست؟
فعالیت‌های تلویزیونی شیلا خداداد به روایت ویکی پدیا

یا اصلا کدام کارگردان مشهوری که با تلویزیون همکاری دارد، به او پیشنهاد همکاری داده است؟ در واقع بیشتر از آنکه خداداد بدون استعداد خدادادی در عرصه بازیگری بخواهد با تلویزیون همکاری کند، برنامه‌سازان سیما هستند که طالب همکاری با او نیستند.

نکته مهمتر این است تمامی شهرت شیلا خداداد به خاطر حضور در سریال مسافری از هند (قاسم جعفری) است و به لیست نقش‌های او در ویکی پدیا که نگاه می‌کنیم غیر از یک نقش کوتاه در فیلم بادیگارد، او در ده سال گذشته در هیچ فیلم سینمایی مهمی حضور نیافته است. تنها فیلم موفق خداداد، قسمت دوم اخراجی‌ها است که قواره او را در سینما عیان می‌کند: نقش یک مهماندار ساده. باید بپذیریم که خداداد به لطف رپرتاژ‌های مکرر سایت زرد تی‌وی پلاس نامش دائما مطرح می‌شود و گرنه او در مجموعه سینما و تلویزیون محلی از اعراب ندارد که حالا بخواهد همکاری‌اش را با رسانه ملی قطع کند یا نکند!

تازه‌ترین حرکت ضدملی چهره‌های هنری/ آیا وسوسه شبکه سعودی پشت پرده تحریم صداوسیماست؟

پس از انتشار این پست، به فاصله کمی نیوشا ضیغمی در پست دیگری نوشت: سال هشتاد و دو شروع کار حرفه‌ای من با سریال فاخر در چشم باد اتفاق افتاد... آن روز‌ها تلویزیون ملی حرمت داشت جای هرکسی نبود، از کارگردان و بازیگر و مجری و تهیه کننده تا مدیران همه به فکر فرهنگ سازی و تولید محتوی‌هایی بودند که آینده فرهنگی مردم سرزمینمان را رقم خواهد زد. امروز این رسانه ملی تبدیل به رسانه شخصی شده!
رسانه‌ای که هیچ چیز سر جایش نیست ...
نه از اسم کارگردان‌های بزرگی همچون جوزانی و فتحی و لطیفی و برومند و طهماسب و... و. خبری هست
و نه مجریانی همچون فردوسی پور و حسنی و رشیدپور...
و نه مدیرانی که حتی شبیه آن سال‌ها باشند.

امروز آنتن تلویزیون تعلق به کسانی دارد که نه تنها فرهنگ نمی‌سازند بلکه بی فرهنگی و بی ادبی را رواج میدهند از آقای منفی باف و منفور برنامه هفت بگیر تا جوجه مجریان بی ادبی که با توهین و تحقیر کسانیکه سال‌ها برای هنر زحمت کشیده اند میخواهند خودنمایی کنند و بزرگ شوند.

این رویه یعنی ترویج پرخاشگری و فحاشی به جای گفتگو و نقد این یعنی به زوال بردن نسلی که ادبیات سخن گفتن را از شما می‌آموزد. برایتان باید تاسف خورد، همین و بسو امروز به عنوان کسی که همیشه سرم را بالا گرفتم و با افتخار عنوان کردم که شروع کارم با صدا و سیما بوده، مانند همکارانم به این شکل رفتار رسانه شما اعتراض دارم و نه تنها در تلویزیون شما کار نخواهم کرد بلکه به فرزندم هم اجازه تماشای برنامه شما را نخواهم داد.
زیرا ...
بی ادب را به زر مگو که نکوست
ادب مرد به زدولت اوست
یا حق

اگر به نوشته پر از اشتباه نیوشا ضیغمی دقت کنیم، درخواهیم یافت که او تنها سریالی که وی در آن حضور یافته، سریال در چشم باد مسعود جعفری جوزانی (سال ۱۳۸۲)، است و هیچ سریال مهمی طی این سالیان از ۱۳۸۲ تاکنون به او پیشنهاد نشده است.

در سینما هم غیر از فیلم اخراجی‌ها قسمت دوم، هیچ فیلم پرفروشی در کارنامه این بازیگر نیست و آنقدر بازی‌های ضیغمی نازل است که هیچگاه به یک قدمی یک جایزه سینمایی متوسط نیز نزدیک نشده است.

در شرایط کنونی او عمدتا در آثاری که شوهر میلیاردرش سرمایه‌گذار آن است، حضور پیدا می‌کند. نکته جالب در اشارات ضیغمی طعنه‌ای به مسعود فراستی است. منتقدی که به قول خودش مجموع فیلم‌هایی که ضیغمی در آن ایفای نقش کرده، ماقبل نقد است و هیچگاه در دایره نقد نمی‌گنجد. جالب اینجاست که به نام محمد حسین لطیفی اشاره کرده که او هم اکنون مجری برنامه هفت است.

پس از دارودسته اصغر فرهادی، درجه دو‌ها نیز دست به کار شدند/ وظیفه سنگین وزارت ارشاد

طبق پیگیری‌های خبرنگار ما، در این شبه کمپینی که بازیگران درجه دوم سینما به راه انداخته‌اند، بازیگران و چهره‌های مشهور دیگری هم قصد دارند در یک حرکت ضد ملی و ضدامنیتی در فضای مجازی، خط تحریم همکاری با رسانه ملی را دنبال کنند و موج تبلیغاتی دیگری برای رسانه‌های بیگانه فراهم کنند.

این موضوع از زاویه قابل بررسی است که این چهره‌ها  به دنبال راه‌اندازی کمپین‌های ضدملی و مقصرسازی از صداوسیما و سایرین هستند.

بر اساس شنیده‌ها تعداد دیگری از بازیگران درجه دو طی روز‌های آتی به این حرکت ضدملی سازمان‌یافته خواهند پیوست و همراه با ترامپ که صداوسیما را تحریم کرده است، آن‌ها نیز تحریم همکاری با رسانه ملی را اعلام خواهند کرد. از سوی دیگر، گمانه‌هایی مطرح است که همکاری برخی چهره‌ها با شبکه سعودی و دریافت پول‌های کلان از آل‌سعود، برخی از این بازیگرانِ از دور خارج‌شده را وسوسه کرده است تا با زمینه‌چینی و اجرای چند حرکت اعتراضی و ضدایرانی، شانس خود را (همچون مهناز افشار و مزدک میرزایی) برای نشستن بر سر سفره سعودی‌ها امتحان کنند.

وزارت ارشاد و نهاد‌های نظارتی وظیفه دارند با رصد دقیق تحرکات این چهره‌ها، تدابیر لازم و پاسخ مناسبی را برای این دست اقدامات بیاندیشند. قطعا پیوستگی همه نهاد‌های کشور از صداوسیما تا وزارت ارشاد و سایرین، برای مقابله با جبهه یکپارچه ضدایرانی (از واشنگتن تا ریاض و حتی تهران) آماده باشند.

منبع: مشرق

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۹۰
در انتظار بررسی: ۰
م
|
Canada
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۶
اخی. خیلییییییی مهمین میمیریم شما نباشین وای نرین ههههه بابا اینا کین کجا زندگی میکنن تو فضا هههه نرو نرو اگه بری من میمیرم
طاهره مدرس
|
New Zealand
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سلام. خداقوت. حتمممممما شک نکنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۳
خدا لعنتتون کنه بازیگران پر رو
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
#نیم لیبریتی
#هنربند
#بی سواد
زهرا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
حالم از این از خود راضی های دوزاری بهم میخوره
فقط بلندن تو فضای مجازی ضر ضر کنن
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
از قشر بازیگر این تیپی متنفرم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
وقتی که نظر سنجی گذاشتن و محبوب ترین برنامه از نظر مردم رو حذف کردن(نود)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
بنظر من شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی"باید" اعدام بشوند چون هم برای دولبریتی های خائن درس عبرتی میشه هم اینکه چه تضمینی وجود داره که این ۲نفر و دولبریتی های دیگر در آینده ولایت فقیه رو زیر سوال نبرند و بیشتر از اینی که هستند رفتار خائنانه از خود بروز نکنند؟
علی آقام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
ای جان.
یکی یکی دارن میرن بیرون. یکم شغل جدید ایجاد میشه.
آقا من خودم همه کارا رو انجام میدم. کارای صدا و سیما رو انجام میدم. مجری هم میشم. فیلم هم بازی میکنم. کارای پشت صحنه, جلوی صحنه و کل صحنه, قیافه هم نمیگیرم, مخالف انقلاب و ملت و کشور حرف نمیزنم, مالیاتمم پرداخت میکنم. آخر هم اینکه حقوقم رو بر اساس قانون کار بدین.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بی هنران ازخودراضی
فرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
آنچه فراوانه بازیگرلطفانازکش نباشیدمتشکریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بروید در اسراییل و عربستان سعودی ودر شبکه هایی که از جنس خودتان است فیلم بازی کنید و مردم بیچاره را فیلم کنید. یک مشت دلقک وطن فروش! به همان فراری ها ملحق شوید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
شما به جای این کارا بهتره بگین که چرا مالیات نمی خواین بدین؟؟؟؟
جواد حافظی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
به جای این همه قر و قمیش مالیاتتونو بدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینا اول یه نگاهی به خودشون بندازن بعد حرف بزنن. اینا خودشون منشا بی فرهنگ شدن و ابتذال اول برای خودشون متاسف باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
هر کی هر چی به دهنش میاد میگه
اصلا قابل قبول نیست
ما مردمی متمدن هستیم
ما مردمی مسلمان و با خدا هستیم
قضاوت کار ما نیست
توهین هم مال ما نیست
احترام بزارید و خراب نکنید بخش هنر کشورمون را
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
واقعا درسته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
عزیزجان. چرا قدیمیا هیچ حاشیه ای ندارن. فقط این جدیدای تازه به دوران رسیده حاشیه میشازند. اگر اینا هنرمندند پس شما معنی هنر و هنرمند رو نمیدونی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خوشا باغی که شغال ازش قهر کنه.
همین بهتر که نباشند. کسانی هستند که خیلی از اون ها بهتر کار می کنند فرصت کار کردن پیدا می کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
جالب اینجاست که این افرادی که خیلی خودشون رو داخل آدم حساب کردن هیچ گونه محبوبیتی بین مردم ندارن.
مهری
|
United Arab Emirates
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
چه زودچهره پراز ریا وتزویرشون شناخته شد!چه زودخودشون وباختن!چه زودبرق دلارچشاشونو کورکرد!وطن فروشای خائن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
لطفا هرچه زودتر بروید از این میهن پاک
اینجا جای خائنین نیست
مینی لیبریتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
لطف کنید بروید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
به جهنم که کار نمی کنند .
ستار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
از خارج بوی کباب بهشون رسیده
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
برن به جهنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خدارو شکر برن دنبال همون خارج گردیشون با پولایی که مالیاتشو ندادن
واقعا من راضی نیستم مالیات اون پولا حق الناسه مردم ایرانه
ناشناس
|
Italy
|
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
برند گم شند
هنر پیشه نیستند اصلا هنری ندارند
حیف پولی که به اینها بابت هنر میدند
والا ما همه خوشحال میشیم چهره اینها رو در رسانه ملی و سینما نبینیم
والا
فکر کردن کی هستند
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
انقدر بیکار زیاده اگر همه ی این به ظاهر سلبریتی ها هم تحریم کنند باز هم جانشینشون آماده کار هست.
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
ازاین نیم لیبریتی ها بیزارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینافقط میخوان حاشیه سازی کنن تا همچنان شناخته شده باشن فرقی هم براشون نمیکنه واکنش مثبت باشه یا منفی .فقط میخوان ی چیز بگن تا مثلا تو بورس باشن .الکی شلوغش میکنن .بجهنم که برای تلویزیون کار نمیکنین .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینافقط میخوان حاشیه سازی کنن تا همچنان شناخته شده باشن فرقی هم براشون نمیکنه واکنش مثبت باشه یا منفی .فقط میخوان ی چیز بگن تا مثلا تو بورس باشن .الکی شلوغش میکنن .بجهنم که برای تلویزیون کار نمیکنین .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینافقط میخوان حاشیه سازی کنن تا همچنان شناخته شده باشن فرقی هم براشون نمیکنه واکنش مثبت باشه یا منفی .فقط میخوان ی چیز بگن تا مثلا تو بورس باشن .الکی شلوغش میکنن .بجهنم که برای تلویزیون کار نمیکنین .
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بابا خیلی اهمیت ندین . چیزی که زیاد بازیگر این مدلی. البته به دور از ساحت مقدس بزرگان این هنر.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
سالها جوانان با استعداد بخاطر نداشتن رانت و پارتی در سینما و تلویزیون از ادامه مسیر فعالیت های هنری بازماندند.اینها که بخاطر پول و دوستی توانستند بازی کنند هم امروز اینگونه نمک دان می شکنند نوش جانتان
بهمن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
چهره های هنری باید مدافع کشور خود و نظام آن باشند نه اینکه وقتی از بالای ملت خود به نوایی رسیدند سر از کشورهای بیگانه وغرب بیرون بیایند تولد فرزندان خود در آلمان آمریکا وکانادا باشد اینها هنرمتد نیستند اینها خائن به کشور هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
سلام چرا نظرات مردم رو قرار نمیدین
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
احسان کرمی تو دیگه چی میگی . کاش زودتر از این به تلویزیون نمی آمدی.اولش التماس و پارتی برای ورود به تلویزیون بعد که جا باز کردید ناز و ادا .حالا امثال شما نباشند تلویزیون نابود میشه.نه عزیزم خیلیا برای ورود به تلویزیون صف کشیدن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
نظر مردم ثبت کنننیییییییین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
احسان کرمی جوک گفته؟ توی هیچ سریالی بازی نمیکنم غیر از کلاه قرمزی؟ مسخره حتی بلد نیستی تحریم کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
عجب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
چه جالب دو نفر که فعالیت تلویزیونی ندارند میان و تلویزیون رو تحریم می کنند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
سلبریتی مالیات مالیات مالیات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
لعنت خدا برهمه وطن فروشان...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
لعنت خدا برهمه وطن فروشان...
رضا
|
Netherlands
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
چون سلبریتی سخن نگفته باشد... عیب و هنرش نهفته باشد!!
عباسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
آخه نه اینکه رفتار وکارهای مثلا هنرمندان با فرهنگ و اموزه های ملی واخلاقی و دینی ما سنخیت داره این مثلارهنرمندان تازه طلبکار هم شده اند جالبه
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بعضی از این سلبریتی ها باید بصورت آفتاب پرست آفریده میشدند : تا این رنگ عوض کردن ها زیاد به چشم نیاد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
تقصیر اینا نیست ازمردم که بزرگشون کردند برن همشون گم شن ازخود راضیای بیخد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
تقصیر اینا نیست ازمردم که بزرگشون کردند برن همشون گم شن ازخود راضیای بیخد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
به درک که بازی نمی کنید بهتر بریم جومونگ نگاه کنیم بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
زودتر باید جلوشون گرفته بشه. دوباره میخواید تماشا کنید تا هر کاری میخوان بر ضد میهن انجام بدن خب جلوشونو بگیرید اینا هدفشون مشخصه دیگه فک کردن نمیخواد.
قربانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خداروشکر مردم هوشیارترشدن و همین موضوع باعث نگرانی نیم لیبریتی ها شده...
ولی باید بدونن توهین ازجانب رسانه ملی نیست بلکه حرف دل هموطناشونه...
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
والله از من تست بازیگری بگیرن از خیلیها بهترم تازه قیمت هم پایین میگم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
فرقی نمیکنه تو هم فردا معروف میشی تقاضای حقوق میلیاردی می‌کنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
ای بابا چقد گندشون میکنید. بازی نکنن بدرک.
خیری باشه واسه کسایی که نون استعدادشون رو میخورن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
سلبریتی ها در بیشتر جوامع تلاش می کنند بین مردمشان عشق، محبت، دوستی و یکدلی و نزدیکی و اتحاد ایجاد کنند اما متاسفانه در ایران چیز دیگری می‌بینیم که باید گفت؛ نفرت افزایی یا ندانم کاری!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
جوجه بازیگرم تویی که میخوای خودنمایی کنی شما خودت تو بی فرهنگ ساز تکی نمیخواد واسه اونا تاسف بخوری برا خودت متاسف باش خانم با فرهنگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
آره خانم ضیغمی رسانه ملی حرمت داره و جای شما و امثال شما نیست بهتره نباشین.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینا فقط اداست، دعوت به همکاری کنن با سر می‌یان، شک نکنید.
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اونها هیچی نیستن..ما زیادی بهشون رو دادیم..
برن هنشون گم شن!!
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
رسانه ی ملی هیچ نیازی به بازیگران قدرنشناس وطن فروش ندارد.
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
وقتی از یک مگس هم، چند تا عکس بگیری و ازش حرف بزنی میره و برات شاخ درمیاره و ادعای سیمرغی میکنه.
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۵:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۷
جالب بود. ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
همیشه برای قضاوت کردن باید حرفهای هر دو طرف را شنید یکطرفه به محکمه رفتن پسندیده نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
ببخشیدا بها ندی خواهند رفت، اخلاق وجود نداره شده دوره پول
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
به خدا اگه یک روزی این غربزده ها دست از سر فرهنگ این مملکت بردارند همه چیز درست میشه
مهدیه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
واقعا چه مهره های سنگین و وزینی از مجموعه صدا و سیما دارن میرن...
هنرپیشه های تیزرهای تبلیغاتی که بهتر از اینا هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
آب که سربالا بره قورباغه ابوعطا میخونه به درک که با تلویزیون قطع همکاری میکنید تلویزیون هم براتون فرش قرمز پهن نکرده لیاقتتون سریال های دوزاری خانگی هستش
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خدا کنه تحریم کنند این هنربندان دو رو .چیزی که زیاد بازیگر..یکی از علل گمراهی جوانان در این سالها همین دو رو ها هستن.
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خدا کنه تحریم کنند این هنربندان دو رو .چیزی که زیاد بازیگر..یکی از علل گمراهی جوانان در این سالها همین دو رو ها هستن.حیف صدا سیما که باید حواسش باشه که داره کیا رو به شهرت میرسونه.
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
برن!! به جهنم!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خود کرده را تدبیر نیست . شما خودتون عین بی فرهنگی هستین دنبال فرهنگ نباشین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
قهر شغالها سبب خوشحالی باغبان است بهتر که قهر کنند
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
من نمیدونم چرا این دوتا خودشون رو بازیگر میدونن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینام خودشونو قاطی آدما و هنرمندا کردن. نمیدونن می دونیم که کی هستین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینا پول رو به ایران و ایرانی بودن و وطن پرستی ترجیح میدن واقعیتو گفتم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
اینا فقط به فکر منافع خودشونن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بزرگشون کردین جنبه نداشتن الانم توهم زدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
جالبه.به هرکی چند ساله بازی ندادند.برا حفظ آبرو گفته بازی نمی کنم
مینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
چه بهتر ک بازی نمیکنید شما چه چیزی به فرهنگ این مملکت اضافه کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
خوش بحال اون باغی که شغال باهاش قهره.هری بسلامت.صداوسیمابایدازبازیگران معتقدومذهبی استفاده کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
با پول همین ملت ثروتمند شدین حالا تحریم می کنین
تو همین کشور اگه نبودین الان گارسون یا خدمتکار هتل بودین اون ور اب
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
نیوشا ضیغمی کدوم یکی بود؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
به درک که تحریم کردند سلبریتی های مفت خور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بهتر زودتر خوشحالمون میکردند. مرفهین بی درد.
باران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
سلبریتی ها چرا در مورد معافیت مالیاتیشون نظری نمیدن؟ چرا سکوت کردن؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
بازیگرایی ک ادعا و منت دارن سرمردم برن گمشن شمام انعکاس ندین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
از فردوسی پور چخبر؟؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۶
باید کلا ممنوع الکار شوند
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر