کد خبر: ۷۱۶۲۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۱
کد خبر : ۷۱۶۲۷۶۳
شرفبافی مطرح کرد؛

شرفبافی گفت: با استقبال از پرواز تهران - جاسک، شاهد تداوم و افزایش آن به دو تا سه پرواز هفتگی و برقراری مسیر‌های جدید از فرودگاه جاسک خواهیم بود.

رونق منطقه مکران با افزایش پرواز‌های تهران_جاسکبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی هواپیمایی فرزانه شرفبافی در مراسم خط پروازی تهران - جاسک با بیان اینکه مطابق منویات مهم مقام معظم رهبری ما باید توجه ویژه به توسعه و آبادانی سواحل مکران داشته باشیم افزود: سواحل مکران که نگینی ارزشمند در دریای عمان است، ظرفیت‌های بالا و توانمندی‌هایی بسیار دارد که نیازمند مدیریت و استفاده صحیح از زیر ساخت‌ها است که منجر به رشد و شکوفایی اقتصادی خواهد شد.

شرفبافی افزود: زیر ساخت‌های خوبی در شهرستان جاسک وجود دارد که یکی از آن‌ها همین فرودگاه شهدای هفتم آذر جاسک است. این فرودگاه در منطقه‌ای استراتژیک و در حاشیه اقیانوس مستقر است که خوشبختانه به یاری مدیران ارشد سازمان منطقه آزاد کیش مجموع وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری هواپیمایی کیش پرواز‌های تهران - جاسک افتتاح و راه اندازی شد.

شرفبافی در ادامه  تاکید کرد: اگر همت و تلاش مجموعه استانداری هرمزگان نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی ایران به ویژه امیر خانزادی، فرمانداری و شهرداری شهرستان جاسک نبود این پرواز به راحتی انجام نمی‌شد. امیدواریم با استقبال و حمایت‌ها از پرواز تهران - جاسک، شاهد تداوم و افزایش آن به دو تا سه پرواز هفتگی و برقراری مسیر‌های جدید از این فرودگاه باشیم.

شرفبافی اظهار کرد: از کلیه دست اندرکاران و مسئولینی که در توسعه سواحل زیبا و راهبری مکران اقدام می‌کنند تشکر میکنم

او توضیح داد: ما به همان اندازه فرصت‌های نفتی، فرصت‌های گردشگری در کشور داریم که در همین شهرستان جاسک می‌توانیم امکانات گردشگری بسیاری ایجاد و موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این منطقه از کشور عزیزمان ایران باشیم.

گفتنی است فرودگاه بندر جاسک با اولین فرود هواپیمای جت فوکر F۱۰۰ کیش ایربا حضور امیر دریا دار خانزادی، مدیر عامل هواپیمایی کیش و معاونان وزیر راه و سازمان هواپیمایی روز گذشته افتتاح شد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر