کد خبر: ۷۱۶۲۷۷۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
کد خبر : ۷۱۶۲۷۷۱

رئیس شورای اسلامی شهر نوش آباد گفت: تردد تریلرهای حمل آهن و کامیون‌های حمل آجر در مسیر مزارع کشاورزی و بافت شهری نوش‌آباد مدتهاست که مورد اعتراض شهروندان بوده است.

 به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سید مهدی مردانی، رئیس شورای اسلامی شهر نوش آباد، گفت: هفته گذشته، جان باختن یکی از کشاورزان در مسیرمزارع کشاورزی و بافت شهری نوش‌آباد اعتراض شهروندان را بیش از پیش برانگیخته است.

او، افزود: پیش از این در ۹ نوبت با مسئولین شهرستان آران و بیدگل در خصوص خطر‌های این مسیر اطلاع رسانی شده است و قرار است هفته آینده به طور کارشناس این موضوع پیگیری شود.

به گفته او، با توجه به شرایط موجود کشور، شهروندان را به خویشتنداری دعوت کرده و قرار شده است که شورای اسلامی شهر به نیابت از شهروندان موضوع را تا رسیدن به نتیجه پیگیری کند.

شایان ذکر است: شهروندان نوش‌آباد در اعتراض به رفت و آمد کامیون‌های حمل آجر و آهن از بافت شهری و مزارع کشاورزی در این زمینه طوماری را امضا کردند.

شهروندان نوش آباد در این طومار نوشته اند: مستحضرید که تردد خودرو‌های سنگین کوره‌های آجرپزی و تریلی‌های حمل آهن در جاده فیض آباد با عرض کم در حالی است که یک جاده کشاورزی و روستایی محسوب می‌شود.

در بخش دیگری از این طومار نوشته شده است: متاسفانه حرکت رانندگان خودرو‌های سنگین، ناآشنا به مسیر با سرعت خطرناک وغیرقابل کنترل و بدون بستن تور و حفاظ، تاکنون موجب انحراف چندین کامیون و آسیب به چندین نفر شده است.

در پایان نامه شهروندان نوش آباد آمده است: قبل از وقوع حادثه جانی و فوتی در کمترین زمان، دستور فرمایید که پس از بازدید و کارشناسی نسبت به ایمن کردن مسیر اقدام شود.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر