کد خبر: ۷۱۶۲۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
کد خبر : ۷۱۶۲۹۳۳
فینال گرند پری تکواندو؛

سجاد مردانی با پیروزی برابر حریف آذربایجانی خود به فینال صعود کرد و ۲ نماینده دیگر کشورمان باید برای کسب مدال برنز تلاش کنند.  

راهیابی هادی پور و میرهاشم به رده بندی/ کاپیتان در فینالبه گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در مبارزات وزن ۵۸_ کیلوگرم آرمین هادی پور که رقبایی از سنگال و پرتغال را از پیش رو برداشته بود، به مصاف جون جانگ رفت و این بار هم بازی را به حریف کره‌ای واگذار کرد. هادی پور با نتیجه ۱۱_۲۱ نتیجه را به حریف واگذار کرد و از راهیابی به فینال بازماند. این ششمین باخت هادی پور برابر جون جانگ در رقابت‌های مختلف بود.

در دیگر مبارزه این وزن ویتو دلاکوئیلا که چندی پیش مدال طلای مسابقات قهرمانی اروپا را کسب کرده بود، گئورگی پوپوف روس را شکست داد و راهی فینال شد. پوپوف که در رنک دهم وزن اول قرار دارد، حریف هادی پور در رده بندی خواهد بود.

میرهاشم حسینی در مرحله نیمه نهایی به مصاف دای هون لی از کره جنوبی رفت و در حالی که تا اواخر بازی از حریفش پیش بود، در نهایت با نتیجه ۲۰_۲۳ بازی را واگذار کرد و دستش از مدال طلای این مسابقات کوتاه ماند.

در نیمه نهایی وزن ۸۰_ کیلوگرم ماکسیم خراماتکوف روس که در رنکینگ این وزن جایگاه نخست را در اختیار دارد، با نتیجه ۷_۱۵ سیف ایسا از مصر را شکست داد. در دیگر مبارزه این وزن میلاد بیگی از جمهوری آذربایجان با نتیجه ۵_۹ نیکیتا رافالوویچ ازبک را از پیش رو برداشت تا حریف خراماتکوف در فینال وزن ۸۰_ کیلوگرم باشد.

بیگی در فینال گرندپری ژاپن موفق شد خراماتکوف را با نتیجه ۲۸_۳۸ از پیش رو بردارد و مدال طلای گرندپری ژاپن را کسب کند.

سجاد مردانی کاپیتان شایسته تیم ملی تکواندو کشورمان در دیداری جذاب موفق شد رادیک ایسایف قهرمان المپیک ریو را با نتیجه ۷_۸ شکست دهد و در فینال حریف کیو دون این تکواندوکار مطرح اهل کره جنوبی شود.

کانراد تراژکوویچ اسلوونیایی و رادیک ایسایف از جمهوری آذربایجان دیدار رده بندی این وزن را برگزار خواهند کرد.

میرهاشم و هادی پور برای کسب مدال برنز و مردانی برای کسب مدال طلای فینال گرندپری فردا به مصاف حریفان خود می‌روند.

انتهای پیام/

نتایج فینال گرندپری تکواندو در روسیه

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر