کد خبر: ۷۱۶۳۴۳۶
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
کد خبر : ۷۱۶۳۴۳۶

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: سومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده گندم‌های مفقودی استان یکشنبه ۱۷ آذر برگزار می‌شود.

متهم پرونده گندم‌های مفقودی گلستان به دادگاه سوم می رسد؟به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در دومین جلسه دادگاه رسیدگی به این پرونده، وکیل متهمان برای انجام کارشناسی اسناد و مدارکی که به تازگی به قاضی پرونده ارائه داده بود از دادگاه مهلت خواسته بود که رئیس دادگاه هم موافقت کرد.
 
هاشمیان با اشاره به این که دو نفر از سه متهم این پرونده فراری بودند، افزود: در دومین جلسه دادگاه، وکیل متهمان اعلام کرد یکی از متهمان در زندان مشهد در پرونده دیگری زندانی است که با نیابت قضایی از خراسان رضوی خواستیم این متهم را برای شرکت در سومین جلسه دادگاه که فردا یکشنبه  برگزار می‌شود به زندان گرگان منتقل کنند.
بیشتربخوانید: سرنوشت نامعلوم ۹ هزار تن گندم/ رد ادعای متهمان و تاکید دادستان بر وقوع جرم

این مقام ارشد قضایی استان افزود: کارشناسی اسناد و مدارک انجام شده و امیدواریم با حضور دومین متهم در دادگاه، ابعاد بیشتری از این پرونده کشف و به اطلاع مردم رسانده شود.

هادی هاشمیان تصریح کرد: پرونده گندم‌های مفقودی گلستان مربوط به جابجایی و توزیع غیرقانونی بیش از ۹ میلیون کیلوگرم گندم است.

هاشمیان ادامه داد: متهمان این پرونده که سه نفرند به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق اخلال در نظام تولید، محاکمه می‌شوند.
 
 
پرونده گندم‌های مفقودی گلستان پس از پرونده معروف به پرهام آزادشهر، دومین پرونده‌ای است که در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان به ریاست قاضی مزیدی رسیدگی می‌شود.
انتهای پیام / ن
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر