کد خبر: ۷۱۶۳۶۳۱
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
کد خبر : ۷۱۶۳۶۳۱
معاون فنی و عمرانی شهردار تهران خبر داد؛

صبوری با بیان اینکه امروز ۲ کیلومتر از پروژه ۶ کیلومتری شهید رستگار افتتاح شد، گفت: ۴ کیلومتر دیگر هم ۹۰ درصد پیشرفت دارد که در انتظار رفع معارضان است.

۴ کیلومتر از پروژه شهید رستگاری در انتظار تملک ۱۱ معارض استبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهردار تهران در مراسم افتتاح فاز نخست پروژه شهید نجفی رستگار گفت: این پروژه از مهم‌ترین پروژه‌های بزرگراهی در جنوب تهران است که ۶ کیلومتر طول دارد و از سال ۸۸ آغاز شده است.

او با بیان اینکه در هر مسیر ۴ باند حرکتی تندرو وجود دارد، تصریح کرد: بعد از احداث این بزرگراه مسیر ۷ و نیم کیلومتری را که مردم برای رسیدن به انتهای پروژه طی می‌کردند، کوتاه کردیم و علاوه بر آن بدون اینکه خودرو‌ها وارد محدوده متراکم شهری شوند می‌توانند با طی ۶ کیلومتر مسیر خود را به قسمت نهایی برسانند.

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران افزود: کسانی که از جنوب و غرب تهران می‌خواهند خارج شوند دیگر نیازی ندارند که وارد محدوده بزرگراه بسیج و افسریه شوند.


بیشتر بخوانید: فروش صندلی اتوبوس صحت ندارد


صبوری با بیان اینکه امروز ۲ کیلومتر از این ۶ کیلومتر افتتاح شد، تصریح کرد: ۴ کیلومتر دیگر هم ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ۱۱ معارض در آن وجود دارد و سعی می‌کنیم با توافق مالکان و بدون اعمال ماده ۹ آن را اجرایی کنیم.

او افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء برای اجرای این پروژه زحمت زیادی کشیده است و فایده افتتاح این دو کیلومتر در روز جاری این است که ارتباط مناطق مسکونی که از ابتدای پروژه قطع شده بودند امروز دوباره برقرار می‌شود.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر